صفحه 95 از 195 نخستنخست ... 45858687888990919293949596979899100101102103104105145 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 941 تا 950 , از مجموع 1944

موضوع: اعمال محدودیتهای جدید وبزای آمریکا برای ایرانیان(حذف پست بدون اطلاع رسانی)

پیش فرض پاسخ : اعمال محدودیتهای جدید وبزای آمریکا برای ایرانیا

نقل قول نوشته اصلی توسط shahab1994 نمایش پست ها
    با گذشت 90 روز از فرمان ban دوم ترامپ و منقضی شدن آن، ترامپ اصلاحیه ای صادر کرد که بر اساس آن تاریخ موثر فرمان ban هفتاد و دو ساعت پس از روزی خواهد بود که دادگاه به نفع ترامپ رای دهد
    ما اخر نفهمیدیم اگه قاضی حکم به تعلیق این فرمان داده و دادگاه تجدید نظر هم تاییدش کرده پس دوباره این سر و صداها که بلند شده داستانش چیه

Member
    رشته و دانشگاه
    UCLA: BA, Business Economics | Harvard: JD, Law

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_fj نمایش پست ها
    ما اخر نفهمیدیم اگه قاضی حکم به تعلیق این فرمان داده و دادگاه تجدید نظر هم تاییدش کرده پس دوباره این سر و صداها که بلند شده داستانش چیه
    هنوز دادگاه عالی‌ که بالاترین مرجع قضایی آمریکاست در مورد این پرونده رای صادر نکرده. چون صدور رایش احتمالا میافته به دوره بعدی دادگاه و تا اون موقع تاریخ اجرای فرمان به هر حال منقضی می‌شه این تغییر رو دولت داد که تاریخ اجرا (و انقضای) فرمان رو از روزی حساب کنه که رای دادگاه عالی‌ صادر می‌شه (اگر به نفع دولت رای بده البته).

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_fj نمایش پست ها
    قضیه در واقع اینطور هست
    این آقا با هر بار شکست در دادگاه انگار نه انگار اتفاقی افتاده ، انگار نه انگار چهار بار قبل حکمی بر علیه دستور ایشان صادر شده و دوباره مصمم تر از پیش ( نوعی پر روگی غیر نرمال مربوط به حالت روحی بعضی از افراد خاص ) کیس رو به مرجع بالاتر قضایی برده برای جبران شکست های قبلی توی چهار دادگاه قبلی، این بار دستورات اضافه دیگه رو بهش اضافه میکنه یعنی شاخ و برگ بهش میده ( نمیدونم چی بهش میگن خود را به کوچه علی چپ زدن ، منحرف کردن افکار عمومی از اصل قضیه، یا بی اهمیت نشان دادن حکم های قبلی دادگاه ها که مثلن موقعی که کیس رو توی دیوان عالی کشور بردیم 72 ساعت بعدش این دستور لازم اجرا میشه. یعنی حکم های دادگاه های قبلی بی اهمیت هست من دارم کار خودم رو انجام میدم این دفعه دستور عملش هم آماده کردم که وقفه نیافته توی اجرای حکم. کارهاش از قبل شده که بین حکم دادگاه تا اجرا دستور عمل منتظر دستورات اضافه ما نباشید دیگه.

موقعی که ترامپ جوان بوده یه مشاوره داشته اسمش یادم نیست اون بهش میگفته هرکی ازت شکایت کرد تو هم ازش شکایت کن و چندین برابر ازش شاکی شو.
    موقعی که ازش به دلیل ندادن آپارتمان های اجرایی اش در نیویورک به اقلیت های لاتین تبار و آسیایی ها به دلیل تبعیض نژادی شکایت میشه ترامپ از اون سازمان درجا شکایت میکنه و درخواست 10 میلیون دلار غرامت میکنه. البته در نهایت محکوم میشه و دادگاه به نفع شاکیان رای میده. کلن این روش ترامپ توی دادگاه ها از جوانیش تا حالا هست .
    ویرایش توسط Pearson : June 26th, 2017 در ساعت 03:58 AM

پیش فرض پاسخ : اعمال محدودیتهای جدید وبزای آمریکا

سلام. من خیلی نگران این حکم دادگاه عالی هستم و از اون جایی که هر روز ممکنه صادر بشه میترسم. من سه شنبه 20 جون کلیر شدم. مدارکمو چهارشنبه به ایران آنکارا تحویل دادم و اونا گفتن با پرواز پنج شنبه میره. جمعه 23 جون کیس من آپدیت شد. امروز که دوشنبه اولین روز کاری بعد از جمعه هست هنوز کیسم دوباره آپدیت نشده. به نظر شما چه روزی ویزای من صادر میشه؟ این که کی دستم میرسه برام اصلا مهم نیست. تو سایت خود سفارت زده بود 2-3 روز کاری ولی بین تجربیات بچه ها دیده بودم آپدیت issued یک روز هم دیده شده بعد از آپدیت اول. لطفا راهنمایی کنید. خیلی ممنون میشم

Junior Member asarin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - Azad University of Ahar

نقل قول نوشته اصلی توسط matrix2002 نمایش پست ها
    سلام. من خیلی نگران این حکم دادگاه عالی هستم و از اون جایی که هر روز ممکنه صادر بشه میترسم. من سه شنبه 20 جون کلیر شدم. مدارکمو چهارشنبه به ایران آنکارا تحویل دادم و اونا گفتن با پرواز پنج شنبه میره. جمعه 23 جون کیس من آپدیت شد. امروز که دوشنبه اولین روز کاری بعد از جمعه هست هنوز کیسم دوباره آپدیت نشده. به نظر شما چه روزی ویزای من صادر میشه؟ این که کی دستم میرسه برام اصلا مهم نیست. تو سایت خود سفارت زده بود 2-3 روز کاری ولی بین تجربیات بچه ها دیده بودم آپدیت issued یک روز هم دیده شده بعد از آپدیت اول. لطفا راهنمایی کنید. خیلی ممنون میشم

جای نگرانی نیست باو

بدترین حالت دادگاه عالی قبول میکنه که دوباره باز بشه پرونده در ماه های آتی، احتمالش خیلی کمه که در عرض چند روز reversal اعلام کنه.

Member
    رشته و دانشگاه
    UCLA: BA, Business Economics | Harvard: JD, Law

نقل قول نوشته اصلی توسط matrix2002 نمایش پست ها
    امروز اخرين روز دوره كنونى دادگاه عاليه يعنى اگر امروز در مورد تعليق دستور رايى صادر نكنن ديگه تا چند ماه آينده وضع ثابت ميمونه و تاثيرى به حال كسانى كه در مرحله مثل تو هستن نداره.

Junior Member

دادگاه عالی به اجرایی شدن فوری دستور ترامپ رای داد
    تا سال دیگه که دادگاه به طور کامل بررسی کنه، دستور اجرایی میشه
    حداکثر تا 72 ساعت دیگه هم "ساعت اجرایی" دستور ترامپ میشه

نقل قول نوشته اصلی توسط progade نمایش پست ها
    دادگاه عالی به اجرایی شدن فوری دستور ترامپ رای داد
    تا سال دیگه که دادگاه به طور کامل بررسی کنه، دستور اجرایی میشه
    حداکثر تا 72 ساعت دیگه هم "ساعت اجرایی" دستور ترامپ میشه
    ظاهرا" برای یک عده از جمله دانشجوها استثنا قائل شده

WASHINGTON — The Supreme Court is letting the Trump administration enforce its 90-day ban on travelers from six mostly Muslim countries, overturning lower court orders that blocked it.
    The action Monday is a victory for President Donald Trump in the biggest legal controversy of his young presidency.

In other words, the Supreme Court said that the Trump Administration can enforce its travel ban against nationals in the affected Muslim-majority countries if they have no relationship to people in the United States. But if someone from an affected nation has a personal or professional relationship in the U.S.— if a parent wants to come to the U.S. to visit or live with a child, or if a student has been accepted to an American university, or a worker has been hired at an American company—then the ban cannot be enforced against them.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)