صفحه 187 از 195 نخستنخست ... 87137177178179180181182183184185186187188189190191192193194195 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,861 تا 1,870 , از مجموع 1944

موضوع: اعمال محدودیتهای جدید وبزای آمریکا برای ایرانیان(حذف پست بدون اطلاع رسانی)

پیش فرض پاسخ : اعمال محدودیتهای جدید وبزای آمریکا برای ایرانیان(حذف پست بدون اطلاع رسانی)

نقل قول نوشته اصلی توسط mahtabreza نمایش پست ها
    سلام ، دوستان کسی در مورد وضعیت دادن ویزاها اخیرا خبری داره؟ ویوریها چقدر طول میکشه حدودا؟
    واقعا مشخص نیست فقط اطلاع دارم حدود چهار ماه پیش یک نفر توانست با ویزای خانوادگی بعد از 10 سال مهاجرت کند. آیا اخبار جدیدی شما دارید؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اعمال محدودیتهای جدید وبزای آمریکا برای ایرانیان(حذف پست بدون اطلاع رسانی)

نقل قول نوشته اصلی توسط Sssaaarrraaa نمایش پست ها
    واقعا مشخص نیست فقط اطلاع دارم حدود چهار ماه پیش یک نفر توانست با ویزای خانوادگی بعد از 10 سال مهاجرت کند. آیا اخبار جدیدی شما دارید؟
    شنیدم ویوریها شرایط بهتری دارن و میدن. از زمانش نگرانم که وقت زیادی نمونده. میگن بیشتر ویزاهارو تو سپتامبر میدن. دوستان دیگه اگه اطلاعی دارن بگن. ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط mahtabreza نمایش پست ها
    شنیدم ویوریها شرایط بهتری دارن و میدن. از زمانش نگرانم که وقت زیادی نمونده. میگن بیشتر ویزاهارو تو سپتامبر میدن. دوستان دیگه اگه اطلاعی دارن بگن. ممنون
    چرا از زمان ماه سپتامبر نگرانید هنوز مصاحبه نداده اید؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Sssaaarrraaa نمایش پست ها
    چرا از زمان ماه سپتامبر نگرانید هنوز مصاحبه نداده اید؟
    آگوست مصاحبه شدم و ویور خواهرم رو دارم. الان 212fw هستم و اخیرا تو ceac آپدیت هم شدم. ولی نگرانم تا آخر سپتامبر نرسن جواب بدن!!!!!

سلام . من در حال حاظر با ویزای کاری توی کانادا زندگی می کنم. شرکتی که براش کار می کنم یه دفتر هم توی آمریکا دارن و میخوان که من گاهی وقتا برای جلسات کاری به دفترشون تو آمریکا هم برم . آیا با این شرایط من می تونم برای ویزا اقدام کنم. آیا کارفرمای من می توه کاری در این زمینه انجام بده؟

Junior Member

سلام. دوستان کسی میدونه از زمانی که Ceac از Refuse آپدیت میشه به AP تا دادن ویزا Visa Issued و پایان پروسه حدودا چقدر طول میکشه؟

Junior Member

?Is it still possible to apply for H1B for those who obtained Canadian PR

نقل قول نوشته اصلی توسط Jeollabuk نمایش پست ها
    ?Is it still possible to apply for H1B for those who obtained Canadian PR

نه. بن سه گرین کارت های کانادا را از بن معاف نمیکنه.

That's the price you pay
    Leave behind your heartache, cast away
    Just another product of today
    Rather be the hunter than the prey

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan999999 نمایش پست ها
    سلام . من در حال حاظر با ویزای کاری توی کانادا زندگی می کنم. شرکتی که براش کار می کنم یه دفتر هم توی آمریکا دارن و میخوان که من گاهی وقتا برای جلسات کاری به دفترشون تو آمریکا هم برم . آیا با این شرایط من می تونم برای ویزا اقدام کنم. آیا کارفرمای من می توه کاری در این زمینه انجام بده؟
    تا پاسپورت کانادا نداشته باشی کاری نمیتونی بکنی.

That's the price you pay
    Leave behind your heartache, cast away
    Just another product of today
    Rather be the hunter than the prey

Junior Member

دوستان یه سوال، من متوجه نمیشم از اینکه میگین AP هستیم و خیلی منتظریم؟ منظورتون توی سایت CEACE زده AP یا برگه ای که آخر مصاحبه دادن؟ آخه من تو سایت CEACE ای پی هستم و شنیدم اگر تو CEACE ای پی بشی زود کلیر میشی!!! درسته؟؟؟؟ مراحل و معانی این دو ای پی متفاوته؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)