صفحه 195 از 195 نخستنخست ... 95145185186187188189190191192193194195
نمایش نتایج: از شماره 1,941 تا 1,944 , از مجموع 1944

موضوع: اعمال محدودیتهای جدید وبزای آمریکا برای ایرانیان(حذف پست بدون اطلاع رسانی)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اعمال محدودیتهای جدید وبزای آمریکا برای ایرانیان(حذف پست بدون اطلاع رسانی)

نقل قول نوشته اصلی توسط Renault نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز. میشه توضیح بدید الان پرونده شما به کجا رسید؟ ویزا کلا رد شد و دیگه اعتراضی چیزی نداشتید؟
    سلام با عرض پوزش به خاطر تاخیر در جواب دادن.
    بعد از مدت تایید شد. حدود ۵-۶ماه طول کشید. اعتراض که نه ولی یه چند بار ایمیل زدم ولی جوازا همش یکسان بود.
    با وکیل تماس گرفتم ولی ادامه ندادم چون اونا هم میگفتند که در مورد AP کار زیادی از دستشون برنمیاد.
    امیدوارم تا الان کار شما حل شده باشه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اعمال محدودیتهای جدید وبزای آمریکا برای ایرانیان(حذف پست بدون اطلاع رسانی)

دوستان ببخشید اما اسم این سایت applyabroad هستش ... حدود ۲۰ صفحه آخر این تاپیک رو خوندم همش در مورد مهاجرت خانوادگی و لاتاری و اینا بوده!!! اگر اشتباه میکنم اساتید اصلاحم کنند اما خواهش میکنم مطالب در مورد ویزاهای تحصیلی باشه که بقیه هم استفاده کنن و حجم تاپیک هم الکی بالا نره... مرسی

Junior Member

دوستان برای شروع به اقدام کردن ویزای توریستی چکار میشه کرد؟ ایا میشه فرم رو از ایارن پر کرد و صرفا یک بار به استانبول رفت برای مصاحبه؟
    وطنم پاره تنم زمین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Gachon Uni/Biomedical sciences

سلام دوستان.
    ممنون میشم اگر من رو راهنمایی کنید.
    از وقتی که میذارید تشکر میکنم.

بنده در حال اقدام برای ویزای J1 هستم چونکه برای کار قراره برم پیش استادی توی دانشگاهی از امریکا کار کنم. میخواستم بدونم آیا محدودیتی برای این نوع ویزا برای ایرانیان هست الان یا خیر؟ به عبارتی ایا امکان اینکه این ویزای J1 رو بشه گرفت اصلا الان وجود داره برای ایرانیان؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)