صفحه 190 از 195 نخستنخست ... 90140180181182183184185186187188189190191192193194195 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,891 تا 1,900 , از مجموع 1944

موضوع: اعمال محدودیتهای جدید وبزای آمریکا برای ایرانیان(حذف پست بدون اطلاع رسانی)

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : اعمال محدودیتهای جدید وبزای آمریکا برای ایرانیان(حذف پست بدون اطلاع رسانی)

very sad news...indeed, very sad.

نقل قول نوشته اصلی توسط alielec7 نمایش پست ها
    طبق گزارش نیویورک تایمز تعدادی از دانشجوهای ایرانی که در ماه سپتامبر عازم بودن در دقیقه نود (سی ام آگوست) ویزاشون لغو شده. بیشترشون از ایران اجازه داده نشده سوار هواپیما بشن. عده ای در قطر مهر کنسلی خوردن. و یک نفر هم از فرودگاه بوستون دیپورت شده!

منبع:
    https://www.nytimes.com/2019/09/20/u...nts-visas.html

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member salar265 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : اعمال محدودیتهای جدید وبزای آمریکا برای ایرانیان(حذف پست بدون اطلاع رسانی)

سلام، دوستان که تجربه دارند لطفا راهنمایی کنند. من یه پذیرش پست داک برای امریکا گرفتم و احتمالا هم بدون فاند هست ولی استاد گفته که برام دنبال یک فانده. من سه یاله که دکترام رو تموم کردم و کارمند رسمی دولتی یه سازمان غیر حساس (جهاد کشاورزی) هستم. اگه در حالت بذبینانه بصورت سلف فاند اقدام کنم با این شرایط عجیب غریب الان امیدی به ویزا هست؟ دیگه اینکه ایا کارمند دولتی بودن خودش یک امتیاز منفی هست؟

Junior Member salar265 آواتار ها

هر روز داره به تعداد خان های این هفت خان رستم افزوده میشه
    نقل قول نوشته اصلی توسط alielec7 نمایش پست ها
    طبق گزارش نیویورک تایمز تعدادی از دانشجوهای ایرانی که در ماه سپتامبر عازم بودن در دقیقه نود (سی ام آگوست) ویزاشون لغو شده. بیشترشون از ایران اجازه داده نشده سوار هواپیما بشن. عده ای در قطر مهر کنسلی خوردن. و یک نفر هم از فرودگاه بوستون دیپورت شده!

منبع:
    https://www.nytimes.com/2019/09/20/u...nts-visas.html

Senior Member Sha7ab آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط salar265 نمایش پست ها
    سلام، دوستان که تجربه دارند لطفا راهنمایی کنند. من یه پذیرش پست داک برای امریکا گرفتم و احتمالا هم بدون فاند هست ولی استاد گفته که برام دنبال یک فانده. من سه یاله که دکترام رو تموم کردم و کارمند رسمی دولتی یه سازمان غیر حساس (جهاد کشاورزی) هستم. اگه در حالت بذبینانه بصورت سلف فاند اقدام کنم با این شرایط عجیب غریب الان امیدی به ویزا هست؟ دیگه اینکه ایا کارمند دولتی بودن خودش یک امتیاز منفی هست؟
    از کجا میخوان بفهمن کارمندین؟ مگه اینکه خودتون بهشون بگین
    :Portgas D. Ace
    We have to live a life of no regrets

Member
    رشته و دانشگاه
    Ph.D of Biophysics

سلام
    ویزای J تحت تراول بن نیست و درواقع با داشتن یک تمکن مالی خوب شانس ویزا رو دارید. با توجه به اینکه داشتن سوشال تای هم فاکتور مهمی هست در دادن ویزای غیر مهاجذتی بنابراین شاغل بودن در بک جای غیر حساس خودش فاکتور مثبتی هست و نه منفی.
    همیشه راست بگویید و صداقت داشته باشید. حتما با قانع کردن بحث مالی و سوشال تای شانس ویزاتون بالاست.
    موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط salar265 نمایش پست ها

راجع به این خبر که تعدادی از ویزای دانشجویان توی ماه سپتامبر برای ورود به آمریکا لغو شده سوال داشتم. کسی خبر جدیدی داره ؟
    چون من برای کریسمس میخوام برم ایران و ویزای مالتی دارم ولی نمیدونم برای برگشت به مشکل بخورم یا نه؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Pnabiyouni نمایش پست ها
    راجع به این خبر که تعدادی از ویزای دانشجویان توی ماه سپتامبر برای ورود به آمریکا لغو شده سوال داشتم. کسی خبر جدیدی داره ؟
    چون من برای کریسمس میخوام برم ایران و ویزای مالتی دارم ولی نمیدونم برای برگشت به مشکل بخورم یا نه؟
    بهتر هست که ایران تشریف نبرید یا اگر تشریف بردید امادگی سوال جواب در فرودگاه امریکا داشته باشید

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط maxi1 نمایش پست ها
    بهتر هست که ایران تشریف نبرید یا اگر تشریف بردید امادگی سوال جواب در فرودگاه امریکا داشته باشید
    سوال جواب تو فرودگاههای ایران قبلش

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط minaamin نمایش پست ها
    سوال جواب تو فرودگاههای ایران قبلش
    بله اطلاع دارم حتی افرادی که برای مصاحبه به سفارت های اطراف مراجعه می کنند در برگشت به ایران سوال جواب می کنند بهتر هست نشانه های مربوط به سفارت حذف کنند و در لپتاپ یا هارد اکسترنال یا موبایل تمام اطلاعات و اطلاعات سوشال مدیا پاک کنند همان طور که به افرادی که وارد امریکا میشوند چنین توصیه ها میشه بویژه اگر تغییراتی در cv دادند حتما امادگی داشته باشند. یا اگر ریترنینگ هستند و روی پروزه های خاص کار می کنند و یک فرد معمولی هستند بهتر هست ایران تشریف نیاورند.

سلام دوستان
    من برادرم سیتزن امریکا هستش و خودم اقامت دایم بلژیک را دارم و اینجا کار میکنم
    اگر برای ویزای توریستی اقدام کنم آیا درجا ریجکت میکنن چون ایرانیم؟یا شانس گرفتن هست؟

سپاس

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)