صفحه 108 از 195 نخستنخست ... 8589899100101102103104105106107108109110111112113114115116117118158 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,071 تا 1,080 , از مجموع 1944

موضوع: اعمال محدودیتهای جدید وبزای آمریکا برای ایرانیان(حذف پست بدون اطلاع رسانی)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اعمال محدودیتهای جدید وبزای آمریکا برای ایرانیا

سلام
    خلاصه بگم من ویزام سینگله و میخوام برگردم ایران عقد کنم. بهترین کار چیه با این وضع!؟

Member SirM2X آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط Iesh نمایش پست ها
    سلام
    خلاصه بگم من ویزام سینگله و میخوام برگردم ایران عقد کنم. بهترین کار چیه با این وضع!؟
    بهترین کار نرفته. اگه همسرت بتونه تحت عنوان ویزای دانشجویی یا هرچی بیاد و اینجا عقد کنین خیلی بهتره.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط Iesh نمایش پست ها
    سلام
    سلام. دلیلی نداره به افیسر بگی واسه ازدواج میخام برم ایران که!
    برید، ازدواج کنید، بعد اول خودتون میاید امریکا و چند ماه بعد هم خانمتون واسه f2 اقدام میکنن و میان.خیلیا این مسیر را قبلا رفتن. پروسه عادی ای هست. موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان عزیزم
    من میخواستم برای چندمدت بعدبرای گفتن پذیرش از یه دانشگاه معتبر در نیویورک اقدام کنم برای فوق لیسانس
    رشتم کامپیوترهست و حدود سیصد ملیون هم پول برای این دو سال در نظر گرفتم
    میخواستم بدونم شانس گرفتن ویزای دانشجویی چقدر هست؟ ااگر پذیرش بگیرم از یه دانشگاه؟

Junior Member

اخه یک نفر که کارشون خدمات اخذ ویزا بود میگفت گرفتن ویزای دانشجویی سخت شده
    این درسته؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اعمال محدودیتهای جدید وبزای آمریکا برای ایرانیان

دوستان سلام
    با توجه به افزايش سختگيري ها پس از ظهور ترامپ، آيا كارمندان شركت هاي دولتي مانند نفت ، مجاز به دريافت ويزاي اقامت دايم هستن؟
    شنيدم كه قبلا ويزا فقط براي اهداف غير مهاجرتي ممنوع بود. الان وضعيت چجوريه؟ لطفا تجربياتتونو به اشتراك بذارين و راهماييم كنيد.

پیش فرض اعمال محدودیتهای جدید وبزای آمریکا برای ایرانیان

دوستان کسی هست که اخيرا برای B1 مصاحبه داشته؟ و آيا براتون AP زدند يا نه؟

پیش فرض پاسخ : اعمال محدودیتهای جدید وبزای آمریکا برای ایرانیان(حذف پست بدون اطلاع رسانی)

دوستان یه خبر عجیب شنیدم.نظرتون رو لطفا بگین که قضیه چیه راجب این موضوع.

voa :

افرادی که تقاضای ویزای آنها با فرمان ترامپ رد شد، دوباره درخواست بدهند

لینک خبر :

https://ir.voanews.com/a/us-justice-...n/4011348.html

پیش فرض پاسخ : اعمال محدودیتهای جدید وبزای آمریکا برای ایرانیان(حذف پست بدون اطلاع رسانی)

دوستان این دستور اجرایی کی تموم میشه؟
    من فکر کنم این دستور اجرایی لغو شده ها؟
    چون حول و هوش یک ماه پیش که من سایت سفارت آمریکا در قبرس رو نگاه میکردم توی بخش آگهی های مهم نوشته بود شهروندان این 6 کشور که میخان بیان برای مصاحبه ی ویزا حواسشون باشه که ممکنه دستور اجرایی روی درخاست ویزاشون تاثیر بزاره ولی همین 5 روز پیش که سایت سفارت آمریکا در قبرس رو نگاه کردم دیدم اون خبر رو کلا حذفش کردن.به نظرتون چه معنی ای میتونه داشته باشه؟
    به خود سفارت هم ایمیل زدوم و ازشون پرسیدم دستور اجرایی به پایان رسیده یا نه؟ و بهشون گفتم که چرا اون آگهی رو از بخش آگهی های مهمتون پاک کردین ولی به صورت بسیار زیرکانه به من گفتن که هر آگهی ای که باید ما بهش اشاره کنیم الان در بخش آگهی های مهم مون هست.
    یعنی جواب دقیقی به من ندادن.نه گفتن آره و نه گفتن نه
    به نظرتون این چه معنی ای میتونه داشته باشه
    به نظر من قضیه یکم مشغوک شده
    چون من سایت سفارت آمریکا در چند کشور دیگه رو هم نگاه کردم اونا هم به همین صورت خبر مربوط به دستور اجرایی رو از بخش ( آگهی مهم ) important notice سایتشون حذف کردن
    اگه کسی از دوستان نظر خاص یا خبر جدیدتری در این موضوع داره , در این جا با بقیه اشتراک بگذاره تا بفهمیم قضیه از چه قراره

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی دانشگاه تربیت مدرس

سلام دوستان
    من چند سال سابقه ی کار رسمی وزارت نفت دارم. البته چون به رشتم کاملا بی ربطه می تونم توی رزومه نیارم و گپ رو جور دیگه پر کنم. با این شرایط میشه به گرفتن ویزا امیدوار بود یا کلا قید امریکا رو بزنم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)