صفحه 143 از 195 نخستنخست ... 4393133134135136137138139140141142143144145146147148149150151152153193 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,421 تا 1,430 , از مجموع 1944

موضوع: اعمال محدودیتهای جدید وبزای آمریکا برای ایرانیان(حذف پست بدون اطلاع رسانی)

پیش فرض پاسخ : اعمال محدودیتهای جدید وبزای آمریکا برای ایرانیان(حذف پست بدون اطلاع رسانی)

نقل قول نوشته اصلی توسط payampop نمایش پست ها
    این لیست کشورهایی هست که شما برای مصاحبه می روید (کشورهایی که آمریکا اونجا سفارت داره)
    معلومه که ایران توش نیست!
    بله درسته من یه لحظه با زبان فارسی قاطی کردم

پیش فرض پاسخ : اعمال محدودیتهای جدید وبزای آمریکا برای ایرانیان(حذف پست بدون اطلاع رسانی)

سلام
    من از یه منبع نیمه معتبری شنیدم اونایی که تو این روزای اجرای حکم دیوان عالی با بند ۲۱۲ ترامپ ریجکت میشن چون حکم دادگاه تا صدور رای قطعی موقته ریجکتشون هم از بیخ پرونده رو نمیبنده و کیس یه جورایی به حالت فریز در میاد و اگه روز اعلام نتیجه به بن رای ندادن پرونده اتوماتیک دوباره به جریان میافته کسی همچین چیزی تا حالا شنیده؟

دوستان تکلیف اونایی که قبل از اجرای محدودیت ها رفتن توی کلیرنس چیه؟؟
    نه ما رو رد میکنن نه قبول میکنن. اصن جواب نمیدن فقط میگن در دست بررسیه.
    نمیشه که هم نفری 160 دلار رو بگیرن هم بگن قانونه جدید میگه شما حق نداری بیای. ما موقعی که رفتیم سفارت هنوز این قانون اجرایی نشده بود.

نقل قول نوشته اصلی توسط hooman4854 نمایش پست ها
    دوستان تکلیف اونایی که قبل از اجرای محدودیت ها رفتن توی کلیرنس چیه؟؟
    نه ما رو رد میکنن نه قبول میکنن. اصن جواب نمیدن فقط میگن در دست بررسیه.
    نمیشه که هم نفری 160 دلار رو بگیرن هم بگن قانونه جدید میگه شما حق نداری بیای. ما موقعی که رفتیم سفارت هنوز این قانون اجرایی نشده بود.
    دوست عزیز همه کاری میتونن بکنن. تجربه شخصی منه. شما هیچ سناریوییو حذف نکن از ذهنت

نقل قول نوشته اصلی توسط quietboy نمایش پست ها
    درود
    پس اینطور قانون جدید روی ویزای دانشجویی ماها هیچ اثری نداشته درسته؟ احتمال ریجکت شدن ویزا بالاتر نمیره در رشته هایی مثل مهندسی برق که افیسر سریع میتونه به بحث هسته ای هم ربطش بده ؟
    گفتن بررسی بیشتر انجام میشه. همینجوریش با رشته آبیاری گل قالی هم کلیرنس میزدن میگفتن باید بررسی بیشتر شه بعد دانشجو اگر خوش شانس بود ۲-۶ ماه باید منتظر کلیرنس میموند و اگر تا ۶ ماه نمیومد حسابش با کرام الکاتبین میبود. این الان چیزیه که خوشون گفتن:‌
    For instance, foreign nationals from North Korea are banned, but a student from Iran will be allowed in, subject to "enhanced screening and vetting requirements," according to the President's new proclamation.
    دیگه الان که خودشون اعلام کردن که با enhanced screening به دانشجو ها ویزا داده میشه شما دیگه حسابشو بکن چی میشه.

Junior Member

سلام دوستان. ببخشید اگر سوالم رو جای اشتباهی میپرسم. نامزد من امریکا زندگی میکنن و ما میخواستیم ازدواج کنیم و از طریق ایشون برم که این جریانات بن 3 پیش اومد. حالا میخوام از طریق ویزای دانشجویی برم پیششون اما مشکلم اینجاست که پایان نامه من روی امنیت و حریم خصوصی اینترنت اشیا هست. به نظرتون چکار کنم که گیر نیفتم و در مصاحبه من رو به خاطر پایان نامم رد نکنن ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ghovanloo نمایش پست ها
    سلام دوستان. ببخشید اگر سوالم رو جای اشتباهی میپرسم. نامزد من امریکا زندگی میکنن و ما میخواستیم ازدواج کنیم و از طریق ایشون برم که این جریانات بن 3 پیش اومد. حالا میخوام از طریق ویزای دانشجویی برم پیششون اما مشکلم اینجاست که پایان نامه من روی امنیت و حریم خصوصی اینترنت اشیا هست. به نظرتون چکار کنم که گیر نیفتم و در مصاحبه من رو به خاطر پایان نامم رد نکنن ؟
    شما کاری نمیتونین انجام بدین. دو حالت داره:
    1- موضوع شما از نظر شما حساس هست اما از نظر اونا نیست (این حالت کم اتفاق نمی افته!) که در این حالت ویزاتون رو می گیرین.
    2- موضوع از نظر اونا حساسه - که در این حالت بتون ویزا نمیدن
    اگر مورد 2 راجب شما صدق کنه - دو حالت پیش می یاد:
    1- کار چاپ شده دارین یا به هر حال کنفرانسی رفتین - اسمتون جایی هست - استادتون و .... - در این حالت کاری از دست شما بر نمی یاد.
    2- مورد 1 صدق نمی کنه : برخی از دوستان پنهان کردن رو انتخاب می کنن.
    به شخصه هرگز مورد 2 رو پیشنهاد نمی کنم- ولی خوب هر کسی تصمیم شخصی خودش رو می گیره و عواقبی هم اگر پیش بیاد متوجه خودشه.

یه حالت دیگه ای هم هست که موضوع از نظر ما حساس نیست از نظر اونا حساسه (اتفاقا به نظر من تعداد قابل ملاحظه ای از ریجکتی ها در این کاتگوری سوم
    می گنجن) - که البته این برای شما موضوعیت نداره

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_fj نمایش پست ها
    سلام
    من از یه منبع نیمه معتبری شنیدم اونایی که تو این روزای اجرای حکم دیوان عالی با بند ۲۱۲ ترامپ ریجکت میشن چون حکم دادگاه تا صدور رای قطعی موقته ریجکتشون هم از بیخ پرونده رو نمیبنده و کیس یه جورایی به حالت فریز در میاد و اگه روز اعلام نتیجه به بن رای ندادن پرونده اتوماتیک دوباره به جریان میافته کسی همچین چیزی تا حالا شنیده؟
    به این حرفا گوش نکنین آقا.
    اگر سایت واشنگتن ریجکت بزنه و به نحو مقتضی به اطلاع شما برسه یعنی پرونده منتفیه.
    اگر قوانین آپدیت بشه میشه دوباره اپلای کرد و رفت مصاحبه (دقت: در این حالت توصیه اکید به برگشت به سفارت اول هستش)
    در صورتیکه تنها دلیل ریجکت قبلی این قوانین تازه باشه - پرونده مجدد بررسی میشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghovanloo نمایش پست ها
    الان اگر شما پست های قبلی رو بخونید (مصاحبه بی بی سی با وکیل در آمریکا و متن فرمان سوم) توی فرمان سوم والدین و بخصوص فرزندان و همسر طی کیس جداگانه ای ویزاشون بررسی می شه و احتمال دریافت ویزا براشون بالاست.
    شما با نامزدتون ازدواج کنید که بتونید از ویزای همسر استفاده کنید.

Junior Member

شعبه نهم دادگاه تجدید نظر دوباره رای به غیر قانونی بودن دستور ترامپ داد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)