صفحه 189 از 195 نخستنخست ... 89139179180181182183184185186187188189190191192193194195 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,881 تا 1,890 , از مجموع 1944

موضوع: اعمال محدودیتهای جدید وبزای آمریکا برای ایرانیان(حذف پست بدون اطلاع رسانی)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اعمال محدودیتهای جدید وبزای آمریکا برای ایرانیان(حذف پست بدون اطلاع رسانی)

نقل قول نوشته اصلی توسط candid نمایش پست ها
    این ها شامل ویور از ترول بن میشوند

:waiver/exception to the Travel Ban

You are dual citizen of another country or permanent resident of Canada

You were in the U.S. on 9/24/2017
    کاملا درسته.
    PR کانادا با شرایطی که در پست قبل نوشتم جزو Waiver محسوب میشه.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اعمال محدودیتهای جدید وبزای آمریکا برای ایرانیان(حذف پست بدون اطلاع رسانی)

شما با ویزای اچ وان رفتید؟ وکیل داشتید؟ من نزدیکای دو ساله واسه ویزای جی از کانادا اقدام کردم (اون موقع اقامت نداشتم) . الان میخوام اونو ببندم با اسبانسر جدید اقدام کنم. دانشکاه جدید با اچ و جی مشکلی نداره قراره من بهشون بگم کدومشونو می خوام. به نظرتون کدوم بهتر میشه واسم. راستی آیا حتما قبلیو باید ایمیل بزنم کنسل کنم یا اتوماتیک خودش کنسل میسه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط VIPI نمایش پست ها
    سلام
    شما کانادا زندگی می کنید یا آمریکا؟ من کانادا زندگی می کنم و PR دارم و بعد از تراول بن ویزای آمریکا گرفتم و رفتم آمریکا. من دقیقا قوانین رو می دونم. چون PR کانادا 3 سال بعدش بدون هیچ دردسری تبدیل به Citizenship میشه بنابر این جزو Waiver هست البته این نکته هم خیلی مهم هست که موقع مصاحبه شخصی که PR کانادا داره نباید شرایط زندگیش بی ثبات باشه مثلا نباید بیکار باشه و درآمد نداشته باشه یا نباید تازه وارد کانادا شده باشه و زندگی اصلیش توی ایران باشه و فقط با PR به کانادا مسافرت کنه. شخصی که کار داره توی کانادا و حداقل یک سال از زندگی توی کانادا گذشته باشه به راحتی ویزا می گیره اما کسی که بیکار هست و تازه وارد کانادا شده کاملا مشخص هست که نمی تونه ویزا بگیره چون افسر اینطوری برداشت می کنه که شخص از PR کانادا داره استفاده می کنه تا خودش رو به آمریکا برسونه.
    Hello,
    What was the type of US visa you received after travel ban?How long you were in administrative processing after your interview??

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Jeollabuk نمایش پست ها
    شما با ویزای اچ وان رفتید؟ وکیل داشتید؟ من نزدیکای دو ساله واسه ویزای جی از کانادا اقدام کردم (اون موقع اقامت نداشتم) . الان میخوام اونو ببندم با اسبانسر جدید اقدام کنم. دانشکاه جدید با اچ و جی مشکلی نداره قراره من بهشون بگم کدومشونو می خوام. به نظرتون کدوم بهتر میشه واسم. راستی آیا حتما قبلیو باید ایمیل بزنم کنسل کنم یا اتوماتیک خودش کنسل میسه؟
    من با ویزای توریستی برای دیدار اقوامم رفتم آمریکا. در مورد مابقی سوالتون من اطلاع ندارم و سایر دوستان شاید بهتر بتونن کمک کنن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nishman نمایش پست ها
    Hello,
    What was the type of US visa you received after travel ban?How long you were in administrative processing after your interview??
    First time I traveled from Canada to the US in 2016 (before travel ban) and the second time in 2018 (it was after travel ban). In both times I got tourist visa and I stayed less than 6 month in the US. My visa issued very fast after interview.

Junior Member

من برای همسرم گرین کارت تقاضا دادم و ارسال مدارک و پاسخ ایمیل سفارت در مورد سوالات مسافرتهای قبل و اطلاعات شبکه اجتماعی و ....در ماه می ۲۰۱۸ تکمیل کردم و AP شدم. سپتامبر ۲۰۱۹ update شدم و ایمیل زدن از سفارت ارمنستان کپی پاسپورت فعلی رو ایمیل کنم.منتظر جوابم .... چاره ای جز صبر و شکیبایی نیست..امیدوارم این اطلاعات کمی کمک کیس های مشابه باشه دوستان اطلاعات بیشتر دارن لطفا در میان بذارن...

Senior Member

کیس واسه همسرتونه؟ چه مدل گرین کارتی هست؟

قبلا امریکا بودن؟ سیتیرن جای دیگه ای هستن؟
    امضا نامرئی

Junior Member

کیس واسه همسرتونه؟ چه مدل گرین کارتی هست؟

قبلا امریکا بودن؟ سیتیرن جای دیگه ای هستن؟
    نه همسرم سیتی کشور دیگه نیستن ولی من از طریق سیتی زنی خودم در آمریکا اقدام کردم

Junior Member

شما وکیل داری؟
    سلام - خیر من وکیل ندارم

Junior Member

طبق گزارش نیویورک تایمز تعدادی از دانشجوهای ایرانی که در ماه سپتامبر عازم بودن در دقیقه نود (سی ام آگوست) ویزاشون لغو شده. بیشترشون از ایران اجازه داده نشده سوار هواپیما بشن. عده ای در قطر مهر کنسلی خوردن. و یک نفر هم از فرودگاه بوستون دیپورت شده!

منبع:
    https://www.nytimes.com/2019/09/20/u...nts-visas.html

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)