نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: ریجکت شدن ویزای j1 در مرحله کلیرینس

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پزشکی مولکولی

پیش فرض ریجکت شدن ویزای j1 در مرحله کلیرینس

سلام
    من پذیرش پست داگ دارم و هشتم می تو مسقط(عمان) مصاحبه شدم برای J1. رفتم تو پروسه کلیرنس.ولی بعد از حدود یک ماه و نیم با بند ۴۱۲-b ،( سوشیال تای) ریجکت شدم.
    روز مصاحبه افیسر فقط مدارک شغلی من رو خواست.من کارمند رسمی دانشگاه هستم. بعد از ده روز سفارت بهم ایمیل زد و مدارک بیشتر خواست شامل رزومه خودم و استادم؛ ریسرچ پلن دعوتنامه دانشگاه.براشون فرستادم .
    ولی چند روز پیش ایمیل ریجکت ویزا با بند 214b زدن .
    استاد من اچ ایندکسش حدود صد و شصت هست و دانشگاهی که پذیرش گرفتم رنک خیلی خوبی داره.من هم رزومه قوی دارم و تعداد مقالاتم زیاده.زمینه کاری من هم پزشکی هست و جزو حیطه های حساس نیست.تعجب میکنم که چطور تو کلیرنس رجکت شدم و اگه قراره بود به خاطر سوسیال تای ریجکت بشم چرا همون اول نشدم و ازم مدارک بیشتر خواستن.
    اگه کسی تجربه ای داره خواهش میکنم کمک کنه که دلیل ریجکت رو متوجه بشم و اینکه اگه دوباره از یه سفارت دیگه اقدام کنم شانس گرفتن ویزا دارم یا نه؟

Senior Member

پیش فرض پاسخ : ریجکت شدن ویزای j1 در مرحله کلیرینس

نقل قول نوشته اصلی توسط alipoor نمایش پست ها
    سلام
    من پذیرش پست داگ دارم و هشتم می تو مسقط(عمان) مصاحبه شدم برای J1. رفتم تو پروسه کلیرنس.ولی بعد از حدود یک ماه و نیم با بند ۴۱۲-b ،( سوشیال تای) ریجکت شدم.
    روز مصاحبه افیسر فقط مدارک شغلی من رو خواست.من کارمند رسمی دانشگاه هستم. بعد از ده روز سفارت بهم ایمیل زد و مدارک بیشتر خواست شامل رزومه خودم و استادم؛ ریسرچ پلن دعوتنامه دانشگاه.براشون فرستادم .
    ولی چند روز پیش ایمیل ریجکت ویزا با بند 214b زدن .
    استاد من اچ ایندکسش حدود صد و شصت هست و دانشگاهی که پذیرش گرفتم رنک خیلی خوبی داره.من هم رزومه قوی دارم و تعداد مقالاتم زیاده.زمینه کاری من هم پزشکی هست و جزو حیطه های حساس نیست.تعجب میکنم که چطور تو کلیرنس رجکت شدم و اگه قراره بود به خاطر سوسیال تای ریجکت بشم چرا همون اول نشدم و ازم مدارک بیشتر خواستن.
    اگه کسی تجربه ای داره خواهش میکنم کمک کنه که دلیل ریجکت رو متوجه بشم و اینکه اگه دوباره از یه سفارت دیگه اقدام کنم شانس گرفتن ویزا دارم یا نه؟
    اره شانس داری
    دوست من یه بار از دبی ریحکت شد رفت ارمنستان باز ریجکت شد، رفت انکارا گرفت
    بیشتر دلیل اینه که سفارت های اصلی برای ایرانیا دبی ارمنستان و انکارا هستن چون با کیس ایرانی اشنایی دارن، البته نمیدونم وضعیت وقت دادن این سفارت ها چطوره
    امضا نامرئی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پزشکی مولکولی

ممنون
    به نظرتون ریجکت تو کلیرنس نظر خود سفارت هست یا می‌ره واشنگتن بررسی میشه؟....منظورم لول بررسی هست

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alipoor نمایش پست ها
    ممنون
    به نظرتون ریجکت تو کلیرنس نظر خود سفارت هست یا می‌ره واشنگتن بررسی میشه؟....منظورم لول بررسی هست
    نظر آفیسره
    امضا نامرئی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)