صفحه 194 از 195 نخستنخست ... 94144184185186187188189190191192193194195 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,931 تا 1,940 , از مجموع 1944

موضوع: اعمال محدودیتهای جدید وبزای آمریکا برای ایرانیان(حذف پست بدون اطلاع رسانی)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اعمال محدودیتهای جدید وبزای آمریکا برای ایرانیان(حذف پست بدون اطلاع رسانی)

با سلام خدمت همه دوستان.
    ببخشید یه سوال داشتم از خدمتتون و اون اینکه من رزومه تحصیلی خوبی دارم ولی چون از سمت مادر کلاً خانوادمون مذهبی اند و یکی از دایی هام شهید و یکی دیگه سرهنگ بازنشسته سپاه هست، میترسم برای کشور آمریکا اقدام کنم و ویزا بهم ندن. چه قدر این ترس من طبیعی هستش؟؟؟ ممنون میشم راهنمایی ام کنین....

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اعمال محدودیتهای جدید وبزای آمریکا برای ایرانیان(حذف پست بدون اطلاع رسانی)

نقل قول نوشته اصلی توسط delbaz نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه دوستان.
    ببخشید یه سوال داشتم از خدمتتون و اون اینکه من رزومه تحصیلی خوبی دارم ولی چون از سمت مادر کلاً خانوادمون مذهبی اند و یکی از دایی هام شهید و یکی دیگه سرهنگ بازنشسته سپاه هست، میترسم برای کشور آمریکا اقدام کنم و ویزا بهم ندن. چه قدر این ترس من طبیعی هستش؟؟؟ ممنون میشم راهنمایی ام کنین....
    جای نگرانی نداره، تو ایران همه به مناسبات و روابط آدم کار دارند اما در ویزای امریکا اگر خودتون دخیل نباشید یا حس نکنند که میتونید بر ضد منافع اون کشور کاری کنید مشکلی بابت ویزا وجود نداره. من شبیه کیس شما دیدم که‌ یه خانم بوده و خودش هم به شدت مذهبی بوده و ویزا هم گرفته. برای گرفتن ویزا صرفا نمیشه این عامل رو دخیل دونست ، مثل یک پکیج تمام موارد دیگه هم چک میشه.

Junior Member

سلام وقت همه ی دوستان بخیر امیدوارم ایام به کام باشه
    دوستان من 29 سالمه و در ترکیه هستم میخواستم واسه دوره زبان انگلیسی به آمریکا برم میخواستم ببینم کسی از دوستان تجربه گرفتن این ویزا رو داره اصلا ویزا میدن واسه دوره زبان انگلیسی؟؟

Junior Member

طبق قانون پیشنهادی جدید دولت ترامپ، اگر در ایران یا یکی از کشورهای لیست طولانی مورد نظر وزارت امنیت داخلی آمریکا متولد شده باشید یا شهروند آن باشید، از دریافت مدرک چهار ساله تحصیلی در ایالات متحده منع می شوید چراکه دولت آمریکا قصد دارد ویزاهای دانشجویی را برای اتباع این کشورها به دو‌ سال محدود کند.به گزارش «انتخاب»؛ این لیست به طرز حیرت انگیزی طولانی است. فقط چند کشور آفریقایی از محدودیت ها مستثنی شده اند.ایران، عراق، افغانستان، قرقیزستان، بنین، تاجیکستان، سوریه، یمن، فیلیپین، ترکمنستان، ویتنام، ازبکستان، غنا، کره شمالی، بوتان، بورکینافاسو، بوروندی، کامرون، جمهوری آفریقای مرکزی، چاد، کنگو، ساحل عاج، جیبوتی، گینه استوایی، اریتره و ده ها کشور دیگر در این لیست قرار دارند.اگر قانون پیشنهادی جدید دولت ترامپ اجرا شود، عملا دانشجویان بین المللی از کشورهای حاضر در این لیست از گرفتن مدرک چهار ساله در ایالات متحده محروم می شوند.نکته مهم این است که دانشجویانی که از اخذ ویزای بیش از دو سال، محروم شده اند، می توانند در طول دوره تحصیل خود چندین ویزای دانشجویی دریافت کنند تا بتوانند مدرک چهار ساله بگیرند. اما نمی توان تضمین کرد که همه دانشجویان بتوانند از این امکان استفاده کنند زیرا علاوه بر اینکه هزینه جدیدی را به دانشجویان تحمیل می کند، ممکن است ویزای آنها تمدید نشود.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Roham77 نمایش پست ها
    طبق قانون پیشنهادی جدید دولت ترامپ، اگر در ایران یا یکی از کشورهای لیست طولانی مورد نظر وزارت امنیت داخلی آمریکا متولد شده باشید یا شهروند آن باشید، از دریافت مدرک چهار ساله تحصیلی در ایالات متحده منع می شوید چراکه دولت آمریکا قصد دارد ویزاهای دانشجویی را برای اتباع این کشورها به دو‌ سال محدود کند.به گزارش «انتخاب»؛ این لیست به طرز حیرت انگیزی طولانی است. فقط چند کشور آفریقایی از محدودیت ها مستثنی شده اند.ایران، عراق، افغانستان، قرقیزستان، بنین، تاجیکستان، سوریه، یمن، فیلیپین، ترکمنستان، ویتنام، ازبکستان، غنا، کره شمالی، بوتان، بورکینافاسو، بوروندی، کامرون، جمهوری آفریقای مرکزی، چاد، کنگو، ساحل عاج، جیبوتی، گینه استوایی، اریتره و ده ها کشور دیگر در این لیست قرار دارند.اگر قانون پیشنهادی جدید دولت ترامپ اجرا شود، عملا دانشجویان بین المللی از کشورهای حاضر در این لیست از گرفتن مدرک چهار ساله در ایالات متحده محروم می شوند.نکته مهم این است که دانشجویانی که از اخذ ویزای بیش از دو سال، محروم شده اند، می توانند در طول دوره تحصیل خود چندین ویزای دانشجویی دریافت کنند تا بتوانند مدرک چهار ساله بگیرند. اما نمی توان تضمین کرد که همه دانشجویان بتوانند از این امکان استفاده کنند زیرا علاوه بر اینکه هزینه جدیدی را به دانشجویان تحمیل می کند، ممکن است ویزای آنها تمدید نشود.
    ان شا الله که به زودی دولت جدید آمریکا این محدودیتها رو کلا لغو کنه و دیگه نیازی به این تاپیک بعد از چهار سال نباشه، و مدیرها قفلش کنند. دانشگاه ها از بایدن خواستن که این محدودیت دو ساله ویزا هم لغو بشه چون به درآمد دانشگاه ها لطمه می زنه
    خیلی خیلی به ندرت به اینجا میام

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Pouya12 نمایش پست ها
    دوستان من از کشورهای همسایه خبری ندارم اما فکر نمیکنم قوانین مهاجرتی سفارت ها با هم فرق کنند. من نزدیک 4 هفته پیش تو برلین اقدام کردم و بهم بعد 2 روز ویزا دادن. ویزای f-1 برای مقطع دکترا اما دوستم رفت کنسولگری مونیخ و تا فهمیدن ایرانیه افسره خیلی بد باهاش برخورد کرد و بهش کلیرنس داد. کلا فکر میکنم به این ربط داره کی باهاتون مصاحبه کنه و شانستون خوب باشه یا بد. من آدمی که باهام مصاحبه کرد خیلی ادم با شخصیتی بود و پاسپورتم و که دید هم بدرفتاری نکرد البته من تو المان مستر رو خونده بودم دوستم هم همینطور ولی دوتا تجربه مختلف رو داشتیم.
    منم یه تجربه عجیب غریب دارم
    ۷ اکتبر رفتم سفارت برا مصاحبه ویزا j1 از استکهلم. پاس سویدی و ایرانی دارم. شروع به کارم یک نوامبر بود گفت سعی میکنیم ویزات برسه و... رزومه و اینا خواست فرستادم فرداش, ولی هنوز جواب قطعی ندادن.
    دوست شما ویزا گرفت ؟/
    کلیرنس چقدر طول میکشه اصلا چی هست؟
    نو استاتوس ویزام زده همون روز افیسره refuse کرده و administration بیشتر لازمه

Senior Member

بایدن Muslim travel ban رو برداشت.

https://www.usatoday.com/story/trave...mp/4240420001/
    امضا نامرئی

Junior Member

سلام عزیزان،من یه سوالی داشتم نمیتونم درست اطلاعات پیدا کنم براش ممکنه راهنماییم کنید؟ من همسرم سیتیزن انگلیسه خودمم با ویزای پیوست الان انگلیسم،مادر همسرم سیتیزن امریکا هستن،به نظرتون الان که تراول بن برداشته شده ما میتونیم ویزا توریستی بگیریم بریم امریکا؟ میخوایم بریم و اونجا همسرم کار کنه و مادر همسرم واسه اقامتمون اقدام کنه،میشه؟ فقط همسرم میتونه ویزا بگیره یا به منم میدن؟ از کجا باید اقدام کنیم؟ راستش ما قصد مهاجرت به المان داریم فرقی داره از المان اقدام کنیم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ms206 نمایش پست ها
    منم یه تجربه عجیب غریب دارم
    ۷ اکتبر رفتم سفارت برا مصاحبه ویزا j1 از استکهلم. پاس سویدی و ایرانی دارم. شروع به کارم یک نوامبر بود گفت سعی میکنیم ویزات برسه و... رزومه و اینا خواست فرستادم فرداش, ولی هنوز جواب قطعی ندادن.
    دوست شما ویزا گرفت ؟/
    کلیرنس چقدر طول میکشه اصلا چی هست؟
    نو استاتوس ویزام زده همون روز افیسره refuse کرده و administration بیشتر لازمه
    سلام دوست عزیز. میشه توضیح بدید الان پرونده شما به کجا رسید؟ ویزا کلا رد شد و دیگه اعتراضی چیزی نداشتید؟

Junior Member

For Iranian students, facing difficult situations during the visa process is not a new story. During the last two years, the COVID-19 Pandemic and cancellation of routine visa services made it even harder

http://chng.it/mCqpR9hsFF

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)