صفحه 1 از 195 123456789101151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 1944

موضوع: اعمال محدودیتهای جدید وبزای آمریکا برای ایرانیان(حذف پست بدون اطلاع رسانی)

Junior Member

پیش فرض اعمال محدودیتهای جدید وبزای آمریکا برای ایرانیان(حذف پست بدون اطلاع رسانی)

بر طبق خبر خبرگذاری رویترز، دونالد ترامپ رییس جمهور جدید آمریکا در روز چهارشنبه دستور اجرایی جدیدی صادر خواهد کرد که بر طبق آن صدور ویزا برای اتباع چندین کشور از جمله ایران متوقف می شود.
    http://www.reuters.com/article/us-us...-idUSKBN1582XQ

Junior Member raol آواتار ها

پیش فرض پاسخ : اعمال محدودیتهای جدید وبزای آمریکا برای ایرانیان

همچنان ویزای تحصیلی صادر میشه ولی بعد اون نمیشه به اقامت تبدیلش کرد؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vah48 نمایش پست ها
    بر طبق خبر خبرگذاری رویترز، دونالد ترامپ رییس جمهور جدید آمریکا در روز چهارشنبه دستور اجرایی جدیدی صادر خواهد کرد که بر طبق آن صدور ویزا برای اتباع چندین کشور از جمله ایران متوقف می شود.
    http://www.reuters.com/article/us-us...-idUSKBN1582XQ
    هنوز اتفاق نیافتاده و گمانه زنی هست، البته امیدوارم که اتفاق هم نیافته و متاسفانه دور از انتظار هم نیست که همچین اتفاقی بیافته
    اگه ویزای تحصیلی هم برای ایرانیان ممنوع بشه این کار به نفع کشورهایی مثل کانادا تموم میشه که از این به بعد میزبان دانشجوهای نخبه و سختکوش بیشتری از ایران خواهند بود. آمریکا از این کار متضرر خواهد شد.
    ویرایش توسط AFTER : January 25th, 2017 در ساعت 08:53 AM
    خیلی خیلی به ندرت به اینجا میام

ApplyAbroad Hero reza_badkonaki آواتار ها

حالا بايد تا فردا صبر كرد ولي هيچ از ترامپ بعيد نيست
    يه سري ادم يه سال زحمت كشيدن مدرك جور كردن امتحان دادن وقت سفارت گرفتن .....
    روزی هزار مرتبه بازنده میشوم
    از بازی ظریف تو شرمنده میشوم
    اینبار فرق میکند اما به شوق برد
    آماده جدال درآینده میشوم

Junior Member babaksd آواتار ها

یعنی انهایی که درمرحله کلیرنس هستند دیگه بی خیال بشن ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science M-Tech JNTU Hyderabad India

من فردا مصاحبه برای ویزای گرین کارت از طریق مادر تبعه آمریکا دارم، آیا این فرمان شامل مورد من هم می تواند بشود؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط navidit نمایش پست ها
    من فردا مصاحبه برای ویزای گرین کارت از طریق مادر تبعه آمریکا دارم، آیا این فرمان شامل مورد من هم می تواند بشود؟
    شما حتما مصاحبه تون رو برید ولی خبری که رویترز منتشر کرده اشاره کلی به ویزا داره یعنی ممکنه همه انواع ویزا منجمله ویزای مهاجرتی و دانشجویی رو هم شامل بشه حتی کسانی که مصاحبه هم شده اند. جزئیات دقیق تر امروز معلوم میشه.

خیلی خوبه که دوستان امید میدند، ولی اگر متن خبر رو بخونید میبینید که هر آدمی که از اون کشورها بخواد بره بهش ویزا نمی دند کاری ندارند که تحصیلی هست یا توریستی یا هر مدل دیگه ای. این وسط زحمت چند ساله کلی ادم خیلی قشنگ دود شد رفت.
    *** Never Give Up ***

نقل قول نوشته اصلی توسط raol نمایش پست ها
    ببخشید ممکنه جواب من رو هم بدید؟ من از قوانین امریکا زیاذ اطلاعی ندارم در شرف اپلای هستم
    دوست عزیز,

هنوز که جزییات مشخص نیست. کمی صبر کنید تا چند ساعت دیگه مشخص میشه. اونچه در خبر اومده این هست که دست کم برای مدت محدودی به هیچ فردی, دانشجو یا غیر دانشجو, از کشور های ذکر شده ویزا داده نمیشه. اینکه چه شرایط یا احیانا محدودیت هایی لحاظ بشه باید منتظر بود تا جزییات اعلام بشه.

این مطلب از مدیر اجرایی نایاک به نقل از بی بی سی هست که "به گفته منابع مطلع در کنگره و گزارش رسانه ها پرزیدنت ترامپ فردا قصد دارد دستوری ریاست جمهوری را امضا کند که ایرانی ها و شهروندان شش کشور دیگر اسلامی را از ورود به ایالات متحده منع می کند. معلوم نیست چنین ممنوعیتی تا چه زمانی ادامه خواهد داشت. منابع مطلع به نایاک می گویند که می تواند از ۳۰ روز تا چندین ماه باشد و پس از آن یک فرآیند سخت تر درخواست ویزا با آزمون عقیدتی به اجرا گذاشته خواهد شد."

هیچ دور از ذهن نیست که در قوانین مهاجرتی هم بازنگری بشه. آینده همه چیز را مشخص میکنه.

موفق باشید

Junior Member

مینم الان اول خبر رو توی سی ان ان و بعد رویترز دیدم و حالا اومدم می بینم که اینجا هم داره راجب صحبت میشه
    متن خبر گفته ویزا برای همه افراد این هفت کشور که ایران هم شاملشون میشه
    من کلی از هزینه و زمان زندگیمو روی این موضوع گذاشتم خیلی مسخرست که بخاد جلوی ورود دانشجوهای ایرانی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)