صفحه 101 از 195 نخستنخست ... 51919293949596979899100101102103104105106107108109110111151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,001 تا 1,010 , از مجموع 1944

موضوع: اعمال محدودیتهای جدید وبزای آمریکا برای ایرانیان(حذف پست بدون اطلاع رسانی)

پیش فرض پاسخ : اعمال محدودیتهای جدید وبزای آمریکا برای ایرانیا

نقل قول نوشته اصلی توسط Paxon نمایش پست ها
    میشه نظرتون رو در مورد کیس ما بفرمائید
    شما الان جاب آفر دارین؟ فکر کنم کیس شما بررسی می‌شه و در صورت گرفتن ویزا فعلا مشکلی برای ورود نیست.

Senior Member kran آواتار ها

مشکل اصلی توی ممیزی توسط آفیسره.... یعنی خود افرادی که میخاند متاقاضیان ویزا بررسی کنند مجبورند تا حدی سلیقه ای برخورد بکنند. خیلی گنگه و نمیشه زیاد یه حکم قاطع و روشن در آورد. پس هنوز همه جور سناریویی برای ریجکت و اکسپت وجود دارد.
    اما مشکل اصلی یرای کسایی هست که مثل من برای تحصیل میخاند برند. درسته توی اصل حکم از ارتباط رسمی با کشور آمریکا صحبت کرده. اما مطلقا به دانشجو و تحصیل اشاره نشده. این عدم اشاره نشدن خیلی میتونه مجهول و گنگ بکنه قضیه رو. مثلا الان دقیقا برای رابطه خویشاوندی مثال آورده است.
    البته تو هیچ جای حکم هم از عدم صدور ویزا برای دانشجو نگفته.
    A person who never made a mistake never tried anything new

Albert Einstein

نقل قول نوشته اصلی توسط kran نمایش پست ها
    مشکل اصلی توی ممیزی توسط آفیسره.... یعنی خود افرادی که میخاند متاقاضیان ویزا بررسی کنند مجبورند تا حدی سلیقه ای برخورد بکنند. خیلی گنگه و نمیشه زیاد یه حکم قاطع و روشن در آورد. پس هنوز همه جور سناریویی برای ریجکت و اکسپت وجود دارد.
    اما مشکل اصلی یرای کسایی هست که مثل من برای تحصیل میخاند برند. درسته توی اصل حکم از ارتباط رسمی با کشور آمریکا صحبت کرده. اما مطلقا به دانشجو و تحصیل اشاره نشده. این عدم اشاره نشدن خیلی میتونه مجهول و گنگ بکنه قضیه رو. مثلا الان دقیقا برای رابطه خویشاوندی مثال آورده است.
    البته تو هیچ جای حکم هم از عدم صدور ویزا برای دانشجو نگفته.
    من واقعا نمیفهمم اینکه مصاحبه ی درخواست ویزای برای یه عده قراره به مدت ۳ ماه متوقف بشه به شرکتهای هواپیمایی چه ارتباطی پیدا میکنه که هواپیمایی الاتحاد برا خودش اطلاعیه صادر میکنه و میگه چنین و چنان به نظر میاد اینا دارن خیلی موضوعو گسترش میدن و بزرگش کردن اینطور که پیش میره این قانون میخواد روی زندگی ادمهایی که اصلا نمیخوان امریکا سفر کنن هم تاثیر داشته باشه چه رسد به اونایی که قصد امریکا دارن

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_fj نمایش پست ها
    من واقعا نمیفهمم اینکه مصاحبه ی درخواست ویزای برای یه عده قراره به مدت ۳ ماه متوقف بشه به شرکتهای هواپیمایی چه ارتباطی پیدا میکنه که هواپیمایی الاتحاد برا خودش اطلاعیه صادر میکنه و میگه چنین و چنان به نظر میاد اینا دارن خیلی موضوعو گسترش میدن و بزرگش کردن اینطور که پیش میره این قانون میخواد روی زندگی ادمهایی که اصلا نمیخوان امریکا سفر کنن هم تاثیر داشته باشه چه رسد به اونایی که قصد امریکا دارن
    اتحاد که تا جایی که من خوندم گفته مسئله‌ای نیست و هر کسی از این ۶ کشور ویزا داره رو سوار می‌کنیم!
    اشکالش کجاست؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط Cotton_Fields نمایش پست ها
    اتحاد که تا جایی که من خوندم گفته مسئله‌ای نیست و هر کسی از این ۶ کشور ویزا داره رو سوار می‌کنیم!
    اشکالش کجاست؟!
    اشکالش درست هینجاست دیگه مگه قبلا این داستان اونایی که ویزا نداشتن هم سوار میکردن که الان میگن اونایی که ویزا دارن سوار میکنیم اینا همش با روان ملت بازی کردنه

سوال و جواب با سنخگوی وزارت امورخارجه امریکا در مورد دستور اجرایی:

https://www.state.gov/r/pa/prs/ps/2017/06/272281.htm.

اینم جزییات دستور ارسال شده به سفارت خانه ها از رویترز. البته ظاهرا نامزد رو هم اضافه کردن به فامیل نزدیک:

http://live.reuters.com/Event/Live_U...tics/989297085

من خودم دانشجوی ریترنینگ هستم از ژانویه ۲۰۱۷ تا حالا منتظر ویزا هستم. این نظر شخصی من هست: فکر میکنم برای دانشجویان با پذیرش بدون فاند و از دانشگاه رنک پایین، کار سخت میشه وگرنه بقیه نگران نباشن مگر موارد خاص مثل رشته های حساس که از قبل هم مشکل وجود داشت.

دوستان ظاهرا طبق آخرین تغییرات، نامزد هم جز فامیل نزدیک حساب میشه ( سایت بی بی سی فارسی، رادیو فردا و چند سایت دیگه این خبر رو نوشتند، از جمله لینک زیر)

http://thehill.com/policy/transporta...ump-travel-ban

The administration, which was predicting a smooth rollout of the executive order, said that refugees and travelers targeted by the ban who have a fiancé in the United States can still come into the country, in an apparent last-minute change to the new criteria.

ApplyAbroad Guardian
    imanprs آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sahandfb نمایش پست ها
    دوستان ظاهرا طبق آخرین تغییرات، نامزد هم جز فامیل نزدیک حساب میشه ( سایت بی بی سی فارسی، رادیو فردا و چند سایت دیگه این خبر رو نوشتند)
    بله درسته.
    توی سایت وزارت Homeland Security هم اشاره شده.

A “close family” relationship includes: a parent (including parent-in-law), spouse, child, adult son or daughter, fiancé(e), son-in-law, daughter-in-law, and sibling, whether whole or half. This includes step relationships. However, “close family” does not include grandparents, grandchildren, aunts, uncles, nieces, nephews, cousins, brothers-in-law and sisters-in-law and any other “extended” family members.
    گرچه این رو در مورد Refugeeها گفته ولی همون موضوع Close family مورد بحثه.
    فرآیند گرفتن وقت سفارت آمریکا (۲۰۱۶)

از این که با احترام گذاشتن به خودتون و دیگران،
    سؤالات پاسخ‌ داده شده و قابل طرح در انجمن رو به طور شخصی نمی‌پرسید ممنونم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)