صفحه 102 از 195 نخستنخست ... 2529293949596979899100101102103104105106107108109110111112152 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,011 تا 1,020 , از مجموع 1944

موضوع: اعمال محدودیتهای جدید وبزای آمریکا برای ایرانیان(حذف پست بدون اطلاع رسانی)

پیش فرض پاسخ : اعمال محدودیتهای جدید وبزای آمریکا برای ایرانیا

ایالت هاوایی با استدلال اینکه این ممنوعیت افراد زیادیو شامل میشود شکایت خودش رو تقدیم دادگاه فدرال کرد

Junior Member

دوستان ببخشید اگه سوال تکراریه

الان دانشجو هایی که بخوان تازه ویزا بگیرن چون پذیرش شدن از یک دانشگاه امریکا دیگه نمیتونن برن و به مشکل برمیخورن ؟

و اینکه اگه این فرمان تایید نهایی بشه و قاضی ها بهش رای بدن کلا کسایی که سال بعد میخواستن برن امریکا بیخیال باید بشن یا ربطی به صدور ویزای دانشجویی و اپلای نداره ؟

Junior Member

ماشاء الله به این ایالت هاوایی هرچند که زورش به این supreme court نمی رسه ولی شکایتش رو می کنه.

من واقعا نمی دونم مثلا قراره بعده این 3 ماه یا 90 روز "موقتی" چه اتفاقه شگرفی بیفته!؟
    امیدوارم من اشتباه کنم ولی این دونالدو administration که فکر می کنم همین سیستم رو نگه دارن اگه بدتر یا سختگیرانه تر هم نکن که به قوله خودشون همین که داره اجرا میشه بشه constitution یا قانون و خوشبینانش هم اینه که به قوله دوستان مثلا باجناق رو اضافه کنن! و گرنه همونجور که گفتم این داستان " .....you're banned for 90 days if you're from Libya, Syria and" چیه! مثلا قراره تعداده روادید صادره از 50 درصد بشه 99 درصد!‌
    هر چند کمی خوشبینانه هست ولی امیدوارم خدا یه عقلی به این ترامپ و دولتش با این مشاورهایه *** بده.

آروزویه موفقیت برایه همه دوستات

Junior Member

سلام دوستان،

من برای شرکت در یک سمینار در یک مرکز تحقیقاتی معتبر دعوت نامه داشتم و بدین منظور برای بیست آگوست برای دریافت ویزای B1 وقت مصاحبه گرفته بودم. البته من سخنران نیستم و فقط برای شرکت در کنفرانس دعوت نامه داشتم. آیا با این تفاسیر من مشمول قانون travnel ban هستم یا اینکه ممکن هست بتونم ویزا بگیرم؟ آیا اگر وقت مصاحبه من کنسل نشد به این معنی هست که من ممکن هست ویزا بگیرم؟ تا حالا که کنسل نشده وقت مصاحبه من.

نقل قول نوشته اصلی توسط Aurora نمایش پست ها
    سلام دوستان،

من برای شرکت در یک سمینار در یک مرکز تحقیقاتی معتبر دعوت نامه داشتم و بدین منظور برای بیست آگوست برای دریافت ویزای B1 وقت مصاحبه گرفته بودم. البته من سخنران نیستم و فقط برای شرکت در کنفرانس دعوت نامه داشتم. آیا با این تفاسیر من مشمول قانون travnel ban هستم یا اینکه ممکن هست بتونم ویزا بگیرم؟ آیا اگر وقت مصاحبه من کنسل نشد به این معنی هست که من ممکن هست ویزا بگیرم؟ تا حالا که کنسل نشده وقت مصاحبه من.
    شامل TRAVEL BAN نمیشوید

سلام با این وضعیت به نظزتون من که می خواستم برای کانادا و آمریکا اپلای کنم باید فقط رو کانادا حساب کنم؟ من بهترین جواب ها رو از استاد های دانشگاه های آمریکا گرفتم. میترسم بعد از پذیرش برم برای ویزا و ریجکت شم اون وقت دیگه فزصتی برای گزفتن ویزا از کانادا نباشه؟ با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Tabriz university optical communication

سلام
    من یه سوالی دارم
    من از November سال 2016 با یک دانشگاه تو آمریکا در ارتباطم یعنی هر هفته 2 بار باهم حرف میزنیم به صورتی که یک مقاله با اونو به یک ژورنالی فرستادم و کلیه ایمیل ها و مکاتباتم هست ولی برای ماه September میخوام اپلای کنم به نظرتون میتونه کمکم کنه تو ویزا گرفتن؟
    با تشکر

سلام دوستان،

من می خواستم باهاتون هم فکری کنم برای تجدید ویزای دانشجویی. متاسفانه پست مخصوص برای returning students پیدا نکردم. اگه این پیام مختص اینجا نیست ممنون می شم راهنمایی کنید.

من دانشجوی دکترا هستم و ویزای دانشجووییم جولای 12 باطل میشه در حالیکه دو سال از تحصیلم مونده. آیا با شرایط جدید توصیه می کنید که برگردم برای تجدید ویزا؟ من نگرانیم هم از قانون جدیده (چون درسته که دانشجوها حفظ شدند اما من متنی مربوط به تمدید ویزای دانشجویی ندیدم)، و هم از ریجکت شدن با این استدلال که "5 سال آمریکا بودی و ممکنه این بار که بری برنگردی". سوال بعدی اینه که آیا توصیه می شه که صبر کنم بعد این 90 روز اقدام کنم؟

اگه کسی هست که برای تجدید ویزا بعد از این قانون جدید اقدام کرده ممنون میشم تجربیاتشو با من به اشتراک بزاره. من coursework ام تموم شده و دو سال آینده مشغول کار تز خودم هستم. دانشجوی برنامه ریزی شهری هستم در UPenn و فول فاند.

ممنون از کمکتون!

شما با خیال راحت برو.مشکلی نداری که.این قانون رو اگه با دقت بیشتری بخونین متوجه میشین که اکثرا برای افرادی وضع شده که برای هدف خاصی آمریکا نمیرن و بیشتر فکر کنم برای pleasure باشه.شما چندین ساله که آمریکا هستی.پس رابطه ی پیشین با آمریکا داری.به نظر من با اعتماد به نفس کامل هرچه زودتر اقدام کن
    نقل قول نوشته اصلی توسط maryamkh1988 نمایش پست ها
    سلام دوستان،

من می خواستم باهاتون هم فکری کنم برای تجدید ویزای دانشجویی. متاسفانه پست مخصوص برای returning students پیدا نکردم. اگه این پیام مختص اینجا نیست ممنون می شم راهنمایی کنید.

من دانشجوی دکترا هستم و ویزای دانشجووییم جولای 12 باطل میشه در حالیکه دو سال از تحصیلم مونده. آیا با شرایط جدید توصیه می کنید که برگردم برای تجدید ویزا؟ من نگرانیم هم از قانون جدیده (چون درسته که دانشجوها حفظ شدند اما من متنی مربوط به تمدید ویزای دانشجویی ندیدم)، و هم از ریجکت شدن با این استدلال که "5 سال آمریکا بودی و ممکنه این بار که بری برنگردی". سوال بعدی اینه که آیا توصیه می شه که صبر کنم بعد این 90 روز اقدام کنم؟

اگه کسی هست که برای تجدید ویزا بعد از این قانون جدید اقدام کرده ممنون میشم تجربیاتشو با من به اشتراک بزاره. من coursework ام تموم شده و دو سال آینده مشغول کار تز خودم هستم. دانشجوی برنامه ریزی شهری هستم در UPenn و فول فاند.

ممنون از کمکتون!

دوستان نظرتون رو لطفا بگین
    من ورزشکارم و رشته ی ورزشیم دو و میدانی هستش.حکم قهرمانی از فرانسه و آلمان هم دارم.من قبل از صدور این فرمان فرم ds160 رو ارسال کردم و هزینه ی ویزا رو پرداخت کردم و برای یک مسابقه ی بزرگ و مهم در آخرای آگوست باید برم آمریکا.به نظرتون مشکلی برای ویزا پیش میاد یا نه؟
    ممنونم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)