صفحه 105 از 195 نخستنخست ... 5559596979899100101102103104105106107108109110111112113114115155 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,041 تا 1,050 , از مجموع 1944

موضوع: اعمال محدودیتهای جدید وبزای آمریکا برای ایرانیان(حذف پست بدون اطلاع رسانی)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Tabriz university optical communication

پیش فرض پاسخ : اعمال محدودیتهای جدید وبزای آمریکا برای ایرانیا

سلام
    من یه سوالی دارم
    من از November سال 2016 با یک دانشگاه تو آمریکا در ارتباطم یعنی هر هفته 2 بار باهم حرف میزنیم به صورتی که یک مقاله با اونو به یک ژورنالی فرستادم و کلیه ایمیل ها و مکاتباتم هست ولی برای ماه September میخوام اپلای کنم به نظرتون میتونه کمکم کنه تو ویزا گرفتن؟
    با تشکر

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط urmuAmir نمایش پست ها
    سلام
    من یه سوالی دارم
    من از November سال 2016 با یک دانشگاه تو آمریکا در ارتباطم یعنی هر هفته 2 بار باهم حرف میزنیم به صورتی که یک مقاله با اونو به یک ژورنالی فرستادم و کلیه ایمیل ها و مکاتباتم هست ولی برای ماه September میخوام اپلای کنم به نظرتون میتونه کمکم کنه تو ویزا گرفتن؟
    با تشکر
    سلام. نه به نظر من ربطی نداره. کلا پروسه ویزا ربطی به دانشگاه و مقاله مشترک دادن و اینا نداره. این نظر منه البته

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

واشینگتن پست - وزارت امنیت میهن طرحی در دست بررسی دارد که طبق آن دانشجویان خارجی باید هر سال برای مجوز ماندن در آمریکا تقاضا بدهند. این طرح هنوز در مراحل ابتدایی است و تغییرات مورد نیاز آن اقلا 18 ماه طول می کشد.
    https://www.washingtonpost.com/local...=.760361b7a4d2
    من خیلی طرفدار این بودم که برم به این کشور و هیچ وقت فکر نمی کردم روزی بیاد که به این فکر کنم که به دردسرش نمی ارزه
    به نظرم دارند خودشونو نابود می کنند

Junior Member

سلام دوستان
    من خیلی تاپیکو خوندم و در نهایت به نتیجه قطعی نرسیدم. میشه لطف کنید که یه جواب قطعی و مشخص بهم بدین
    من قصد دارم برای دکتری برای آمریکا اقدام کنم و مدت زیادی هست تلاش میکنم که برم و با دانشگاه در ارتباطم
    حالا سوالی که دارم اینه با توجه به اتفاقاتی که افتاده آیا اصلا میشه برای تحصیلی اقدام کنم و دوم یه شرح کلی بهم بدین که اگه میشه اقدام کرد چه تفاوت هایی صورت گرفته؟
    خیلی ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط azar1988 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من خیلی تاپیکو خوندم و در نهایت به نتیجه قطعی نرسیدم. میشه لطف کنید که یه جواب قطعی و مشخص بهم بدین
    من قصد دارم برای دکتری برای آمریکا اقدام کنم و مدت زیادی هست تلاش میکنم که برم و با دانشگاه در ارتباطم
    حالا سوالی که دارم اینه با توجه به اتفاقاتی که افتاده آیا اصلا میشه برای تحصیلی اقدام کنم و دوم یه شرح کلی بهم بدین که اگه میشه اقدام کرد چه تفاوت هایی صورت گرفته؟
    خیلی ممنون

سلام
    ببینید یه مثال می تونم برایه شما بزنم که یکی از دوستانه برادر من کانادا بود و تمامه استادانش ترقیبش می کردن که برایه دکترا بره آمریکا و اینکه به معنایه کلمه اغلب دانشگاه هایه آمریکا یه سرو گردن بالاتر نسبت به دانشگاه هایه دیگه هست با احترام به دوستانی که در اروپا و کانادا درس می خونن از جمله برادر خودم.

من نمی دونم شما تا چه حد این تاپیک رو خوندید و اخبار مربوط به قانون هایه مهاجرتی رو دنبال می کنید "شما برایه گرفتن ویزایه دانشجویی مشکل ندارید و این چیزی هست که در قانونه آخری خودشون اومده" مگر در پرونده هایه خاص باعثه رد شدن دانشجو بشه ولی با شرایط حاله حاضر و همونجور که خودتون این تاپیک رو خوندید با این دولت جدید به واقع سخت تر شده نسبت به دولت قبل.
    مطمئنا دوستانی که در آمریکا مشغوله تحصیل هستند و پست هم در این تاپیک می ذارن تجربه و کمکه بیشتری می تون به شما بکنند.

آرزویه موفقیت برایه شما

Junior Member

من در تاریخ 7 جون مصاحبه داشتم(قبل از قانون جدید ترامپ) .از کنسولگری آمریکا در ونکوور کانادا تقاضای ویزای توریستی برای دیدنه خواهرزادم کردم.در روزه مصاحبه آفیسر پاسپورتم رو گرفت و برگه زرد(کلیرنس) به من داد.من با ویزای توریستی کانادا هستم . الان یک ماه هستش که ار اون زمان میگذره .حالا بنظره شما با توجه به این قانونه جدید برای من ویزا صادر میشه ؟

ماموران مرزبانی فرودگاه بوستون یک پژوهشگر سرطان را که قصد ورود به آمریکا داشت، از یک روز پیش همراه همسر و سه فرزندش در فرودگاه نگه داشته‌اند و احتمال می‌رود که آنها را به ایران بازگردانند.

نقل قول نوشته اصلی توسط ELMIRA70 نمایش پست ها
    ماموران مرزبانی فرودگاه بوستون یک پژوهشگر سرطان را که قصد ورود به آمریکا داشت، از یک روز پیش همراه همسر و سه فرزندش در فرودگاه نگه داشته‌اند و احتمال می‌رود که آنها را به ایران بازگردانند.
    ظاهرا دیپورت شدن و امروز برمیگردن ایران. اما مثل اینکه این قضیه ربطی به فرمان ترامپ نداشته و مشکل ناهمخوانی بین مدارک ارائه شده هنگام اخذ ویزا و مدارک ارائه شده هنگام ورود به آمریکا بوده.

Banned
    رشته و دانشگاه
    shiraz uni

نقل قول نوشته اصلی توسط sahandfb نمایش پست ها
    ظاهرا دیپورت شدن و امروز برمیگردن ایران. اما مثل اینکه این قضیه ربطی به فرمان ترامپ نداشته و مشکل ناهمخوانی بین مدارک ارائه شده هنگام اخذ ویزا و مدارک ارائه شده هنگام ورود به آمریکا بوده.
    در اصل یه جورایی ربط داشت. این فرد قبلا عضو ب...ج بوده در دانشگاه شریف و در رادارها کار کرده. بهش شک کردن احتمالا اسمش در لیست بوده.
    حالا چطور ویزا دادن بهش عجیبه

Junior Member

سلام دوستان
    من ویزای بی1 دارم و برا کنفرانس چند هفته بعد میرم آمریکا.
    غیر از ویزا و دعوت نامه کنفرانس مدرک دیگه ای هم همراه داشته باشم؟ اگر نکته ای هست لطفا اطلاع دهید. من قراره فقط یه هفته اونجا باشم آیا چیزی هست که بردارم یا احیانا بر ندارم؟ چه چیزایی قدغن هست؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)