صفحه 106 از 195 نخستنخست ... 65696979899100101102103104105106107108109110111112113114115116156 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,051 تا 1,060 , از مجموع 1944

موضوع: اعمال محدودیتهای جدید وبزای آمریکا برای ایرانیان(حذف پست بدون اطلاع رسانی)

پیش فرض پاسخ : اعمال محدودیتهای جدید وبزای آمریکا برای ایرانیا

نقل قول نوشته اصلی توسط Rana20868 نمایش پست ها
    دوست عزیز ایشون ارشد شیمی خوندن و از سال 86 تا 90 رییس ب..ج دانشجویی شریف بودن.
    در ضمن به عنوان research scholar میخواستن برن کار کنن.
    خیلی وقتها یه اخباری گفته میشه بعدها میبینید زوایای پنهانش میاد بیرون.
    سرطان به کلمه ساده نیست که فکر کنید فقط یه قشر خاص در موردش کار میکنن.
    ظاهرا حق با شما بوده و ايشون همون سيد محسن دهلوي رئيس بسيج دانشجويي دانشگاه شريف هست. فقط موندم كه چرا مينويسن پزشك؟؟؟

Senior Member kran آواتار ها

توی خبری که از طرف سایت آقای روحانی به زبان کوردی اومده... گفته که این آقای دهلوی برای یک دوره یکساله میخاسته بره MIT که ازش جلوگیری شده. اینجا هم گفته پزشکه اما گفته ایشون محقق و ریسرچر زمینه نانو هستند که زمینه کاری دوم درستتر است.
    خبر به زبان کوردیه اگر فارسیش دستم بیاد براتون میزارم.
    http://kurdpress.com/NSite/FullStory...ه‌وه‌ی توێژه‌رێکی ئێرانی بۆ وڵاتی ئه‌مریکا قه‌ده‌غه‌ ده‌کرێت%0A%09%09%09%09%09%09%09
    A person who never made a mistake never tried anything new

Albert Einstein

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط kran نمایش پست ها
    توی خبری که از طرف سایت آقای روحانی به زبان کوردی اومده... گفته که این آقای دهلوی برای یک دوره یکساله میخاسته بره MIT که ازش جلوگیری شده. اینجا هم گفته پزشکه اما گفته ایشون محقق و ریسرچر زمینه نانو هستند که زمینه کاری دوم درستتر است.
    خبر به زبان کوردیه اگر فارسیش دستم بیاد براتون میزارم.
    http://kurdpress.com/NSite/FullStory...ه‌وه‌ی توێژه‌رێکی ئێرانی بۆ وڵاتی ئه‌مریکا قه‌ده‌غه‌ ده‌کرێت%0A%09%09%09%09%09%09%09
    اصل خبر بازگشت ایشون اینجاست با تصویر. ایشون قرار بوده هاروارد برن نه ام آی تی:
    https://www.tasnimnews.com/fa/news/1...88%DB%8C%D8%B1

عکس ایشون رو سرچ کنید میبینید ایشون رییس سابق بسیج دانشجویی صنعتی شریف و رییس ستاد دانشجویی دکتر جلیلی بوده اند. یک دکتر محسن دهنوی دیگر هم هست که پزشکه و فکر میکنم خبرگزاریها این دو تا را با هم قاطی کرده اند.

Junior Member

سلام دوستان
    من ویزای بی1 دارم و برا کنفرانس چند هفته بعد میرم آمریکا.
    غیر از ویزا و دعوت نامه کنفرانس مدرک دیگه ای هم همراه داشته باشم؟ اگر نکته ای هست لطفا اطلاع دهید. من قراره فقط یه هفته اونجا باشم آیا چیزی هست که بردارم یا احیانا بر ندارم؟ چه چیزایی قدغن هست؟

سلام،
    ظاهرا یک قاضی فدرال توی هاوایی جدیدا حکم داده که پدربزرگ و مادربزرگ، عمه، خاله، دایی، عمو و دیگر شهروندان ایران و پنج کشور دیگر، که عضو یا اعضای خانواده‌ آن‌ها شهروند آمریکا است، باید بتوانند روادید ورود بگیرند.
    قاضی واتسون می‌گوید فهرست تعیین‌شده در مورد پیوندهای خانوادگی باید به اعضای دیگر نیز گسترش یابد. به گفته دادگاه، تعریف دولت ترامپ از پیوندهای نزدیک خانوادگی «به‌شدت محدود» است، و کسانی مانند پدربزرگ و مادربزرگ در راس پیوندهای نزدیک خانوادگی قرار دارند.
    باید ببینیم این قصه آخرش به کجا میرسه.

نقل قول نوشته اصلی توسط sahandfb نمایش پست ها
    سلام،
    ظاهرا یک قاضی فدرال توی هاوایی جدیدا حکم داده که پدربزرگ و مادربزرگ، عمه، خاله، دایی، عمو و دیگر شهروندان ایران و پنج کشور دیگر، که عضو یا اعضای خانواده‌ آن‌ها شهروند آمریکا است، باید بتوانند روادید ورود بگیرند.
    قاضی واتسون می‌گوید فهرست تعیین‌شده در مورد پیوندهای خانوادگی باید به اعضای دیگر نیز گسترش یابد. به گفته دادگاه، تعریف دولت ترامپ از پیوندهای نزدیک خانوادگی «به‌شدت محدود» است، و کسانی مانند پدربزرگ و مادربزرگ در راس پیوندهای نزدیک خانوادگی قرار دارند.
    باید ببینیم این قصه آخرش به کجا میرسه.
    تفسیر ترامیپ این بود که هیچ ایرانی نتونه بره امریکا فامیل داشته باشه یا نداشته باشه برای تحصیل باشه یا نباشه توریستی باشه یا نباشه مهاجرتی یا سرمایه گذاری باشه یا نباشه و غیره
    توی 90 درصد حالت ها شکست خورد و فقط توی ویزای توریستی + دیدار مادربزرگ ها پدر بزرگ ها پیروز شد البته به صورت موقت تا رای نهایی دیوان عالی کشور که توی اکتبر اعلام خواهد شد
    چون نسبت به باخت مطلقش توی 4 دادگاه قبلیش این بار به صورت نسبی تونسته بود 10 درصد از درخواست مورد نظرش رو به کرسی عمل بشاند الکی شلوغ پلوغ و اظهار خوشحالی احمقانه ای کرد در حالیکه نتونسته بود 90 درصد مواردی که توی فکرش بود رو عملی کند.
    این در واقع اجازه موقت دادگاه دیوان عالی کشور بود به ادمینیستریشن ترامپ بود نه تفسیر ترامپ از خانواده

در کل نظر نده این هست هیچ چیز با اهمیتی اتفاق نیافتاده
    خیلی از کشورهای اروپایی همین الان در خواست روادید ایرانی ها رو رد میکنند و نیازی به قانونی کردن این قواعد و داد و غال راه انداختن نیست
    که مثلن قانونیش کردیم ویزای توریستی به ایرانی ها ندن یا نمیذاریم دیگه ایرانی ها پسر عموشون رو ببینند در امریکا بعدش شادی و خوشحالی بکنند
    کشور آلمان مثلن به هیچ ایرانی بدون دعوتنامه هیچ نوعی ویزا جهانگردی نمیده

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    تفسیر ترامیپ این بود که هیچ ایرانی نتونه بره امریکا فامیل داشته باشه یا نداشته باشه برای تحصیل باشه یا نباشه توریستی باشه یا نباشه مهاجرتی یا سرمایه گذاری باشه یا نباشه و غیره
    توی 90 درصد حالت ها شکست خورد و فقط توی ویزای توریستی + دیدار مادربزرگ ها پدر بزرگ ها پیروز شد البته به صورت موقت تا رای نهایی دیوان عالی کشور که توی اکتبر اعلام خواهد شد
    چون نسبت به باخت مطلقش توی 4 دادگاه قبلیش این بار به صورت نسبی تونسته بود 10 درصد از درخواست مورد نظرش رو به کرسی عمل بشاند الکی شلوغ پلوغ و اظهار خوشحالی احمقانه ای کرد در حالیکه نتونسته بود 90 درصد مواردی که توی فکرش بود رو عملی کند.
    این در واقع اجازه موقت دادگاه دیوان عالی کشور بود به ادمینیستریشن ترامپ بود نه تفسیر ترامپ از خانواده

در کل نظر نده این هست هیچ چیز با اهمیتی اتفاق نیافتاده
    خیلی از کشورهای اروپایی همین الان در خواست روادید ایرانی ها رو رد میکنند و نیازی به قانونی کردن این قواعد و داد و غال راه انداختن نیست
    که مثلن قانونیش کردیم ویزای توریستی به ایرانی ها ندن یا نمیذاریم دیگه ایرانی ها پسر عموشون رو ببینند در امریکا بعدش شادی و خوشحالی بکنند
    کشور آلمان مثلن به هیچ ایرانی بدون دعوتنامه هیچ نوعی ویزا جهانگردی نمیده
    اهمیتش به نظر من در این هست که این هم باز یک شکست دیگه برای ترامپ تفسیر میشه و از اعتبار دستوری که صادر کرده باز هم کاسته میشه.
    اکثر روزنامه های آلمانی هم امروز به این موضوع اشاره کردن که این رای دادگاه باز هم برای ترامپ به معنی یک شکست جدید هست.
    البته من با نظر شما هم موافقم که در کل به حال ما ایرانیها ممکنه خیلی فرق نکنه، ولی برای بعضی از افراد که براشون مشکل ایجاد شده بود ممکنی کمی از مشکلشون رو حل کنه. مثلا برای این دوسانمون توی این پست (http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post2456924) تاثیر خواهد گذاشت.

Junior Member

سلام. من الان تقربا ١١ ماهه كه با ويزاي همراه دانشجويي ( اف ٢ ) با همسرم اومديم امريكا. ويزاي شوهرم سينگل هست ولي مال من مالتيپل. من الان براي اول اگوست بليط دارم به مدت ٤٠ روز برم ايران. ميخواستم بدونم با توجه به شرايط قانون مهاجرتي ترامپ و اين ماجراي دكتر محسن دهنوي من برم موقع برگشت برام مشكلي پيش مياد؟ ويزام تا ٢٤ جون سال ديگه اعتبار داره. ممنون ميشم از دوستان اگر جواب من رو هم بدين. ميخواستم بدونم تو اين مدت چه كسايي با اين شرايط وارد شدن به امريكا؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Sodmand_s نمایش پست ها
    سلام. من الان تقربا ١١ ماهه كه با ويزاي همراه دانشجويي ( اف ٢ ) با همسرم اومديم امريكا. ويزاي شوهرم سينگل هست ولي مال من مالتيپل. من الان براي اول اگوست بليط دارم به مدت ٤٠ روز برم ايران. ميخواستم بدونم با توجه به شرايط قانون مهاجرتي ترامپ و اين ماجراي دكتر محسن دهنوي من برم موقع برگشت برام مشكلي پيش مياد؟ ويزام تا ٢٤ جون سال ديگه اعتبار داره. ممنون ميشم از دوستان اگر جواب من رو هم بدين. ������������ ميخواستم بدونم تو اين مدت چه كسايي با اين شرايط وارد شدن به امريكا؟
    سلام،
    اصولا براى شما نبايد مشكلى پيش بياد. موضوع آقاى دهنوى هم طبق اون چيزى كه مرزبانى آمريكا گفته ربطى به دستور منع ورود آقاى ترامپ نداشته و مشكل در مداركشون بوده. در ضمن يكى از آشنايان دور من با شرايطى تقريبا مشابه شرايط شما هفته گذشته بدون مشكل وارد آمريكا شدن.

Junior Member

سلام دوستان خسته نباشید .
    من خانمم الان ویزای توریستی خورده تو پاسش که تا 17آگوست اعتبار داره و برای 6آگوست بلیط داره برای بوستن البته تاریخ کلیرنسش 7 فوریه یعنی تقریبا 6ماه پیش بوده الان میخواستم ببینم با توجه به دستور جدید ترامپ که 90روز از 29 جون اجرایی شده برای عدم دادن ویزای توریستی ،مشکلی براش پیش نمیاد وقتی وارد آمریکا بشه ؟ ممنون میشم .
    البته با قطر ایرویز که صحبت کردیم گفتن تا حالا هر چی مسافر داشتیم مشکلی پیش نیومده براشون.
    در ضمن خودمم هم هنوز کلیرنسم از سفارت ارمنستان بعد از 8ماه نیومده متاسفانه. با توجه به اینکه من سربازی معاف شدم و و شغل دولتی هم نداشتم و ندارم. اگر کسی اطلاعاتی در این خصوص داره ممنون میشم ما رو راهنمایی کنه. با تشکر.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)