صفحه 12 از 195 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 1944

موضوع: اعمال محدودیتهای جدید وبزای آمریکا برای ایرانیان(حذف پست بدون اطلاع رسانی)

Junior Member asarin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - Azad University of Ahar

پیش فرض پاسخ : اعمال محدودیتهای جدید وبزای آمریکا برای ایرانیان

متاسفانه اکثر پستای اینجا منطقیه، واسه ترامپ و امثال خودش که با پول Donor ها انتخاب شدن این مسائل مهم نیست، همینطور که دیوار هیچ فایده ای نخواهد داشت.

بخش بزرگی از جامعه آمریکا میدونه قضیه ایران و عربستان و ... رو ولی تو سیاست گذاریا تاثیری ندارن.(لابی گری کشور های دیگه عالیه و ایران در عمل هیچ نفوذی نداره)

به جز دعا یا امیدواری به فشار دولتی ها و گروه های مدافع حقوق بشر آمریکا یا امید به بی عرضه گیش در به اجرا رسوندن فرمانش، کاری از ما بر نمیاد.

هنوز لیست کشور ها مشخص نشده و شاید بهشون اضافه هم بشه، ولی تنها مورد خاص همین ایرانه.(تنها کشوری که خوب یا بد، مردمش اصولا مشکلی با مردم آمریکا ندارن و pro غربن)

در سخنرانی ترامپ که بصورت زنده از شبکه CNN ساعتی قبل پخش شد، هیچ اشاره ای به این موضوع نشد و بیشتر حول مکزیک بود.
    ترس زمانی هست که یه دفه فراموش کنند و این 30روز تمدید و تمدید بشه.
    اما بیایید راه کار ارائه کنیم.
    اکثر بچه ها ی اینجا یا واسه تحصیل میرند یا تحقیق. و همگی امتحانات تافل و جی ار ای دادیم و سختی های اپلای و جواب های مختلف شنیدیم.
    به نظر من بهتره راه آلترناتیو در پیش بگیریم تا حداقل افسرده نشیم!! هر چند میدانم چند سال واسه این پروسه بهترین عمرمان رو گذاشتیم.....
    فعلا آلترناتیو بهترین گزینه هست و در مورد آمریکا فعلا wait and watch!!!

متاسفانه ایرانی ها از لابی قویشون در آمریکا به خوبی استفاده نمیکنند. طبق آماری که که چند سال قبل دانشگاه MIT از مهاجرین منتشر کرد از بین همه ملیت ها ایرانی ها تحصیل کرده ترین بودند و میانگین درآمدشون از همه بالاتر بود حتی از خود آمریکایی ها. اگر یه سرچ بزنید میبینید حدودا صدتا از برجسته ترین اساتید دانشگاه های آمریکا ایرانی هستند ، تازه بیزینس من ها ،سیاستمدار ها و افرادی که در پست های حساس دولتی هستند بماند.
    به شخصه جز افرادی هستم که این وسط از همه بیشتر متضرر شد. اپلای برای بیشتر از ده دانشگاه ، مکاتبه چند ماهه که برای کل اساتید فیلدم ایمیل زدم و هزینه و ... . با این که واقعا خسته هستم از این شرایط ولی از یک چیز خوشحالم. در زمان مناسبی به اشتباه دیدگاهم در مورد آمریکا پی بردم و فهمیدم تمام چیزهایی که تو سریال ها میدیدم اشتباهی بیش نبود. مسلما صرف کردن چندین سال و سختی کشیدن برای رفتن به جایی نیست که شبیه مملکت خودمون باشه و یه شبه قوانین غیر منطقی توش به اجرا دربیاد (شاید دوستان بگن از دید شما غیر منطقی هست ، باید بگم از هر زاویه ای این تصمیم توجیه منطقی نداره و صرفا یک شو تبلیغاتی و اگر 50 درصد مردم یک مملکت اینو متوجه نشند به نظرم اونجا بدرد زندگی نمی خوره). در صورت از دست رفتن این آپشن گزینه های دیگه ای هم هست که اگر چه رسیدن بهش سخته به نظرم ارزششو داره (شخصا روی ژاپن فکر میکنم که از هر نظر مناسب هست).
    *** Never Give Up ***

نقل قول نوشته اصلی توسط sirsinaghobadi نمایش پست ها
    نابغه ي محاسبات نظري، Aaronson, استاد MIT:
    اگر میخواهید دانشجویان ایرانیم را از آمریکا اخراج کنید اول مرا دستگیر، تابعیتم را باطل و اخراج کنید.

https://t.co/bCfnuIxY7f
    من اطمینان دارم که سخنان افراد معروف مثل این شخص به گوش مقامات آمریکایی خواهد رسید. اما تاسف آنجا هست که آقای ترامپ یک سیاستمدار نیست یه تاجر هست و دیدگاه بازاری به اجتماع و سیاست داره.

Junior Member

دقیقن. من با این دوستمون موافقم. اصلن اشکال کار اینجاست که ترامپ سیاستمدار نیست و یه حاجی بازاری به تمام معناست. شما دقت کنید همه فوکوس و توجهش روی گسترش تجارت و پول در اوردنه هر جائی از دنیا که واسش پول ساز نباشه یه مهره سوخته است

نقل قول نوشته اصلی توسط mojtababakh نمایش پست ها
    در سخنرانی ترامپ که بصورت زنده از شبکه CNN ساعتی قبل پخش شد، هیچ اشاره ای به این موضوع نشد و بیشتر حول مکزیک بود.
    ترس زمانی هست که یه دفه فراموش کنند و این 30روز تمدید و تمدید بشه.
    اما بیایید راه کار ارائه کنیم.
    اکثر بچه ها ی اینجا یا واسه تحصیل میرند یا تحقیق. و همگی امتحانات تافل و جی ار ای دادیم و سختی های اپلای و جواب های مختلف شنیدیم.
    به نظر من بهتره راه آلترناتیو در پیش بگیریم تا حداقل افسرده نشیم!! هر چند میدانم چند سال واسه این پروسه بهترین عمرمان رو گذاشتیم.....
    فعلا آلترناتیو بهترین گزینه هست و در مورد آمریکا فعلا wait and watch!!!
    منظور شما از آلترناتیو اینه که یک سال صبر کنیم و بعد برای جاهای دیگه‌ای مثل کانادا یا اروپا اپلای کنیم؟ آیا هنوز ددلاینی برای سال ۲۰۱۷ مونده که بتونیم برای امسال در نظر بگیریمش؟
    ویرایش توسط Cotton_Fields : January 27th, 2017 در ساعت 12:51 AM

Junior Member Mohajer4Real آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    NONE

خیلی ناراحت شدم از شنیدن این خبر.
    اما به نظر من پشت این کار ترامپ یک سیاستی خوابیده.
    شاید میخواد فشار ها رو روی جامعه ایرانی بیشتر کنه.
    شاید هم قصد راه انداحتن جنگ رو راشته باشه (با اعمال فشار روی ایرانی ها).
    من 100 در صد مطمئن هستم که پشت این قضیه عدم صدور ویزا برای این کشور ها یک سیاست بسیار قوی خوابیده که به موقعش خودشو نشون میده.
    شاید به ذهن ما افراد معمولی که همش به فکر اپلای یا مهاجرت هستیم نرسه و فقط با شنیدن این خبر به ترامپ فوش بدیم. اما باید به سیاستی که پشت این قضیه گذاشته دقت کنیم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohajer4Real نمایش پست ها
    خیلی ناراحت شدم از شنیدن این خبر.
    اما به نظر من پشت این کار ترامپ یک سیاستی خوابیده.
    شاید میخواد فشار ها رو روی جامعه ایرانی بیشتر کنه.
    من 100 در صد مطمئن هستم که پشت این قضیه عدم صدور ویزا برای این کشور ها یک سیاست بسیار قوی خوابیده که به موقعش خودشو نشون میده.
    شاید به ذهن ما افراد معمولی که همش به فکر اپلای یا مهاجرت هستیم نرسه و فقط با شنیدن این خبر به ترامپ فوش بدیم. اما باید به سیاستی که پشت این قضیه گذاشته دقت کنیم.

ببخشید دوست عزیز شما فکر میکنید اصلا ترامپ میدونه ایران کجاست ؟ یا دزدای دریایی سومالی و یا سودان مهار شده برای ترامپ ارزشی داره ؟
    ترامپ شاید اصلا بخواد بودجه نظامی رو کاهش بده . داره نقش امریکا رو توی سازمان ملل کم میکنه تا هی سر هر قضیه ای مجبور نشه پول و کمک ارائه کنه به ممالک دیگه

بیشتر شبیه اینه که ترامپ خودش صبح تا شب انقدر جلوی اخبار امریکا نشسته با خودش گفته روزی که رئیس جمهور شدم بزار اول جلوی اینا رو بگیرم و خیال خودمون رو کلا راحت کنم
    The world is not in your books and maps, it’s out thereGandalf /Hobbit
    The Road goes ever on and on -- Down from the door where it began ,,,Now far ahead the Road has gone -- And I must follow, if I can ,, Pursuing it with eager feet -- Until it joins some larger way ,,, Where many paths and errands meet --And whither then? I cannot say **** Bilbo baggins , lord of the rings by JRR TOLKIEN

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohajer4Real نمایش پست ها
    بعضيا همچين عقيده اي دارند اما با توجه به حرفهايي كه تا الان ترامپ زده بنظر مي رسه بيشتر نظرش رو ايزوله كردن امريكاست تا دخالت در كشورهاي ديگه و راه اندازي جنگ. بخصوص اينكه جنگ هزينه ي بالايي براي امريكا خواهد داشت كه اين خلاف نگاه تاجرمعابانه ترامپه.

این ایمیلو چند ساعت پیش یه نفر که به سفارت ارمنستان ایمیل زده بود و سئوال کرده بود دریافت کرده
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)