صفحه 122 از 195 نخستنخست ... 2272112113114115116117118119120121122123124125126127128129130131132172 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,211 تا 1,220 , از مجموع 1944

موضوع: اعمال محدودیتهای جدید وبزای آمریکا برای ایرانیان(حذف پست بدون اطلاع رسانی)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پزشكي

پیش فرض پاسخ : اعمال محدودیتهای جدید وبزای آمریکا برای ایرانیان(حذف پست بدون اطلاع رسانی)

سلام..خبر خوش..

,!!!Federal judge blocks Trump's third travel ban

https://www.washingtonpost.com/ampht...f98_story.html

Banned

پیش فرض پاسخ : اعمال محدودیتهای جدید وبزای آمریکا برای ایرانیان(حذف پست بدون اطلاع رسانی)

قاضی فدرال دادگاهی در هاوایی، با صدور حکمی سومین فرمان مهاجرتی دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا را متوقف کرد.
    دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا دستور مهاجرتی جدید خود را کمتر از یک ماه پیش، در ۲۳ سپتامبر صادر کرده بود.
    براساس این دستور بیشتر شهروندان ایران، لیبی، سوریه، یمن، سومالی، چاد و کره شمالی به مدت نامعلوم از ورود به آمریکا منع می شدند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Hitman908 نمایش پست ها
    قاضی فدرال دادگاهی در هاوایی، با صدور حکمی سومین فرمان مهاجرتی دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا را متوقف کرد.
    دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا دستور مهاجرتی جدید خود را کمتر از یک ماه پیش، در ۲۳ سپتامبر صادر کرده بود.
    براساس این دستور بیشتر شهروندان ایران، لیبی، سوریه، یمن، سومالی، چاد و کره شمالی به مدت نامعلوم از ورود به آمریکا منع می شدند.
    برای چه مدت متوقف شده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط tararahimi نمایش پست ها
    برای چه مدت متوقف شده؟
    تا موقعی که ترامپ دست به کار شه برای استیناف بر علیه این رای به دیوان عالی کشور

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط tararahimi نمایش پست ها
    برای چه مدت متوقف شده؟
    فعلا که این قاضی برای دو هفته لغو کرده
    البته یه قاضی تو مریلند هم همین امروز این بن لغو کرد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Hitman908 نمایش پست ها
    فعلا که این قاضی برای دو هفته لغو کرده
    البته یه قاضی تو مریلند هم همین امروز این بن لغو کرد
    این دو هفته رو کجا دیدید شما؟ من در سایت های خبری انگلیسی زبان پیدا نکردم اینو. اکثرا نوشتن تا وقتی دادگاه عالی جلسه برای شنیدن شکایت دو طرف تشکیل نده و تصمیم نهایی رو نگیره این فرمان ترامپ لغو خواهد بود. اگه شما جایی دیدید دو هفته رو ممنون میشم بزارید منبعش رو

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Hesan1995 نمایش پست ها
    این دو هفته رو کجا دیدید شما؟ من در سایت های خبری انگلیسی زبان پیدا نکردم اینو. اکثرا نوشتن تا وقتی دادگاه عالی جلسه برای شنیدن شکایت دو طرف تشکیل نده و تصمیم نهایی رو نگیره این فرمان ترامپ لغو خواهد بود. اگه شما جایی دیدید دو هفته رو ممنون میشم بزارید منبعش رو
    من هم به نظرم یه جائی دیده بودم که حکم قاضی موقتی و فقط واسه دو هفته بوده ( تا حکم نهائی رو بده ) ولی الان هیچ جا حرفی از محدودیت دو هفته ای پیدا نمیکنم

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط jghasemi نمایش پست ها
    من هم به نظرم یه جائی دیده بودم که حکم قاضی موقتی و فقط واسه دو هفته بوده ( تا حکم نهائی رو بده ) ولی الان هیچ جا حرفی از محدودیت دو هفته ای پیدا نمیکنم
    حکم قاضی هاوایی جامع تره و کلن ممنوعیت رو لغو کرده اما برای دو هفته تا این که نظر نهاییش رو صادر کنه. حکم قاضی مریلند جزئی تره یعنی تنها کسانی که رابطه با نهاد یا شخصی در ایالات متحده دارند رو مستثنا می کنه (مانند دانشجوها) اما چون injunction هست، تاریخ انقضا نداره.
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

دوست عزیز اگه میگین دو هفته لطفا لینک رو به اشتراک بزارین تا ما هم مشاهده کنیم.من هرچی گشتم پیدا نکردم این دو هفته رو.فقط توی cnn خوندم که دادگاه عالی گفته این مشکل تا جایی که میشه باید در دادگاه های پایین تر حل بشه.و نوشته شده بود قاضی واتسون این تراول بن 3 رو موقتا بلاک کرده و جایی از دو هفته حرفی نزده.

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhbll نمایش پست ها
    حکم قاضی هاوایی جامع تره و کلن ممنوعیت رو لغو کرده اما برای دو هفته تا این که نظر نهاییش رو صادر کنه. حکم قاضی مریلند جزئی تره یعنی تنها کسانی که رابطه با نهاد یا شخصی در ایالات متحده دارند رو مستثنا می کنه (مانند دانشجوها) اما چون injunction هست، تاریخ انقضا نداره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fiftycent021 نمایش پست ها
    دوست عزیز اگه میگین دو هفته لطفا لینک رو به اشتراک بزارین تا ما هم مشاهده کنیم.من هرچی گشتم پیدا نکردم این دو هفته رو.فقط توی cnn خوندم که دادگاه عالی گفته این مشکل تا جایی که میشه باید در دادگاه های پایین تر حل بشه.و نوشته شده بود قاضی واتسون این تراول بن 3 رو موقتا بلاک کرده و جایی از دو هفته حرفی نزده.
    دستور قاضی تو لینک زیر هستش.
    من نتونستم اشاره ای به دو هفته توش پیدا کنم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)