صفحه 134 از 195 نخستنخست ... 3484124125126127128129130131132133134135136137138139140141142143144184 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,331 تا 1,340 , از مجموع 1944

موضوع: اعمال محدودیتهای جدید وبزای آمریکا برای ایرانیان(حذف پست بدون اطلاع رسانی)

پیش فرض پاسخ : اعمال محدودیتهای جدید وبزای آمریکا برای ایرانیان(حذف پست بدون اطلاع رسانی)

سلام
    برای کسانی که برگه صورتی گرفتن (از دبی) ولی هنوز ویزا ایشو نشده چی میشه با این قانون جدید؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اعمال محدودیتهای جدید وبزای آمریکا برای ایرانیان(حذف پست بدون اطلاع رسانی)

نقل قول نوشته اصلی توسط razak نمایش پست ها
    دیوان عالی آمریکا عصر دوشنبه رأی به اجرای کامل آخرین فرمان مهاجرتی پرزیدنت ترامپ برای منع موقت ورود شهروندان شش کشور عمدتا مسلمان به ایالات متحده داد.
    به گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس، در حکم دیوان عالی گفته شده به رغم وجود برخی چالش‌های قانونی در دادگاه‌های کشور، اجرای کامل فرمان ریاست جمهوری بلامانع است.
    بر اساس جدیدترین فرمان مهاجرتی دونالد ترامپ که در ماه سپتامبر صادر شد، سفر برخی شهروندان ایران، لیبی، سومالی، سوریه، یمن و چاد به آمریکا موقتا متوقف می‌شود.
    با این حال رأی دادگاه پائین‌تر برای مستثنی شدن متقاضیانی که «روابط پایدار با افراد یا سازمان‌هایی در داخل آمریکا» دارند، تا زمان تعیین تکلیف، به قوت خود باقی است.
    دادگاه تجدیدنظر ناحیه ۹ سان فرانسیسکو کالیفرنیا و همچنین دادگاه تجدیدنظر ناحیه ۴ ریچموند در ویرجینیا، قرار است همین هفته در مورد قانونی بودن این بخش نظر دهند.
    در صورتی که این دادگاه‌ها رأی نهایی خود را در این زمینه صادر کنند، دیوان عالی قادر خواهد بود نظرات دو طرف را در این مورد شنیده و در نهایت رأی نهایی را صادر کند.
    پرزیدنت ترامپ روز ۲۴ سپتامبر، و پس از آن که دو فرمان قبلی او توسط برخی از قضات دادگاه های آمریکا لغو شد، سومین فرمان منع صدور ویزا برای مدتی نامعلوم را امضا کرد.
    قرار بود این فرمان از ۱۸ اکتبر اجرایی شود، اما یک روز پیش از اجرای آن، درک واتسون قاضی فدرال ایالت هاوایی با صدور حکمی، به طور موقف این فرمان اجرایی را لغو کرد.
    روز ۲۲ آبان ماه، شعبه نهم دادگاه تجدیدنظر آمریکا علیه این حکم رای داد و اجازه اجرایی شدن بخش‌هایی از این جدیدترین فرمان مهاجرتی رئیس جمهوری را صادر کرد.
    متاسفانه سوپریم کورت امروز مانع اجرا شدن رای دادگاه های پایین تر مبنی بر مستثنی شدن متقاضیانی که «روابط پایدار با افراد یا سازمان‌هایی در داخل آمریکا» دارند شد و رای اونا دیگه به قوت خود باقی نیست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghanbaraliof نمایش پست ها
    سلام
    برای کسانی که برگه صورتی گرفتن (از دبی) ولی هنوز ویزا ایشو نشده چی میشه با این قانون جدید؟
    بنابر متن فرمان سوم مهاجرتی ترامپ، فقط افرادی که ویزاشون اپروو و ایشو شده بود از این فرمان مستثنی بودن، بنابراین اجرای دوباره این فرمان احتمالا روی تمام کیس های در دست بررسی تاثیرمیذاره. البته باز دیتیلش توسط سفارت ها و متقاضیان بزودی منعکس میشه.

Junior Member

سلام. خواهر من هم تازگی ویزا گرفتن و میخوان 2 هفته بعد بیان امریکا. من هم شرایط شمارو دارم. ممنون میشم اگر خبری دارین به من هم بگین.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nazaniner نمایش پست ها
    متاسفانه سوپریم کورت امروز مانع اجرا شدن رای دادگاه های پایین تر مبنی بر مستثنی شدن متقاضیانی که «روابط پایدار با افراد یا سازمان‌هایی در داخل آمریکا» دارند شد و رای اونا دیگه به قوت خود باقی نیست.
    ولی چند تا پست بالاتر (#1330) که یکی از دوستان گفتن برای دانشجوها (که "روابط پایدار" در موردشون صدق می کنه) مسئله ای پیش نمی اد
    بالاخره معلوم هست چیه قضیه؟؟؟

اینجا هم گفته مشکلی نیست:
    ""با این حال رأی دادگاه پائین‌تر برای مستثنی شدن متقاضیانی که «روابط پایدار با افراد یا سازمان‌هایی در داخل آمریکا» دارند، تا زمان تعیین تکلیف، به قوت خود باقی است.

https://ir.voanews.com/a/us-supreme-court-trump-travel-ban/4149062.html

ApplyAbroad Hero

روی ویزاهای F, J و M تاثیری نخواهد گذاشت این فرمان جدید.

نقل قول نوشته اصلی توسط jghasemi نمایش پست ها
    همونجور که قبلا هم نوشته بودم دادگاه ۶ دسامبر یه دادگاه استیناف (San Francisco-based 9th U.S. Circuit Court of Appeals) هست و نه دادگاه عالی(Supreme Court). این دادگاه به دموکراتها خیلی نزدیکتره و تا حالا چند دفعه تو کاسه ی ترامپ گذشته.
    هدف دادگاه دادن حکم نهائی در مورد حکمی هست که قبلا به صورت موقت داده بود

فرمایش شما در مورد ترکیب دادگاه عالی درسته ولی حداقل فعلا جای نگرانی نیست چون اصلا دادگاه عالی مشغول بررسی این دستور نیست .
    لطفا اگه منبعی دارین که این دادگاه عالی هست که ۶ دسامبر قرار نظر بده اینجا بزارین وگرنه فکر نمیکنم ترسوندن بقیه که ممکنه مصاحبه شون نزدیک باشه کار درستی باشه.

منبع:
    https://www.reuters.com/article/us-u...-idUSKBN1DD272

The 9th Circuit is due to hear oral arguments in the case on Dec. 6. In a parallel case from Maryland, a judge also ruled against the Trump administration and partially blocked the ban from going into effect.
    An appeal in the Maryland case is being heard on Dec. 8 by the 4th U.S. Circuit Court of Appeals in Richmond, Virginia. The Maryland case was brought by the American Civil Liberties Union, which represents several advocacy groups, including the International Refugee Assistance Project.
    سلام
    لطفا اون دوستان خبره ای که عقیده داشتن دیوان عالی اصلا هنوز ورود نکرده و چرا بقیه رو میترسونید و امثال این هم تشریف بیارن نظر کارشناسیشونون ارائه بدن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_fj نمایش پست ها
    سلام
    لطفا اون دوستان خبره ای که عقیده داشتن دیوان عالی اصلا هنوز ورود نکرده و چرا بقیه رو میترسونید و امثال این هم تشریف بیارن نظر کارشناسیشونون ارائه بدن
    سلام دوست عزیز
    ما تو این شرایط آخرین چیزی که احتیاج داریم اینه که با هم در بیوفتیم.
    من یه چیزی خیلی ساده خواستم. گفتم لینک بذارین وقتی چیزی مینویسین.
    گفتم دادگاه ۶ دسامبر دادگاه عالی نیست و دادگاه استیناف هست. البته کاملا مستند.
    شما هم به نظرم بهتره به جای شخصی کردن مساله هر اطلاعاتی داری با بقیه به اشتراک بذاری

Junior Member

سلام دوستام با شزایط الان اونایی که توی اف بی آی چک هستن چی میشه من اکتبر وقت داشتم و قرار بود عمو و دختر عموم رو ببینم اف بی آی چک خودم و هنوز جوابم نیومده حالا با این حکمی که الان دادن وضعیت ما چی میشه؟

Junior Member

سلام دوستان میشه لطفا کسی شفاف بگه تکلیف دانشجویان سال بعد چه خواهد شد؟ آیا میتوان امیدوار بود در آینده نزدیک اتفاقی بیفته که دانشجوها مستثنی بشن یا کلا بلاک میشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)