صفحه 138 از 195 نخستنخست ... 3888128129130131132133134135136137138139140141142143144145146147148188 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,371 تا 1,380 , از مجموع 1944

موضوع: اعمال محدودیتهای جدید وبزای آمریکا برای ایرانیان(حذف پست بدون اطلاع رسانی)

پیش فرض پاسخ : اعمال محدودیتهای جدید وبزای آمریکا برای ایرانیان(حذف پست بدون اطلاع رسانی)

نقل قول نوشته اصلی توسط yasamangolbano نمایش پست ها
    کسی میدونه تکلیف ویزای مادرانی که بیش از یک سال در کلیرنس هستند با وجود تراول بن ۳ چی میشه
    اگه تا الان کلیر نشدند دیگه بهشون ویزا نمیدند تا زمانی که بن 3 در حال اجرا شدن هست

پیش فرض پاسخ : اعمال محدودیتهای جدید وبزای آمریکا برای ایرانیان(حذف پست بدون اطلاع رسانی)

نقل قول نوشته اصلی توسط fiftycent021 نمایش پست ها
    من نظرم اینه که دادگاه های پیش رو نمیزارن این تصمیم اینجوری بمونه

مطمئن باشید آمریکا دیگه بعد از این موجود دیگه چنین رئیس جمهوری به خودش نخواهد دید

آخه کارای مملکتش رو ول کرده افتاده دنبال شکایت بازی. قبلا هم که عادت داشت یک سره به این و اون توئیت می داد که سلبریتی های آمریکایی مثل آرنولد شوارتزنگر , snoop dogg , eminem و خیلی های دیگه حسابی

جوابش رو دادن. مشکل از اونجاست که مجلس نمایندگان آمریکا هم مشکل داره که این موجود اینقدر گستاخانه عمل میکنه
    با احتمال قوی ترامپ 4 سال بعدی رو هم رای میاره اگه توی انتخابات شرکت کنه. چون فعلا کارهاش به نفع قشر پایین و تحصیل نکرده جامعه هست که فکر میکنند مهاجر ها موقعیت کاری رو از امریکایی ها دزدیدند. و احتمال اینکه تراول بن 3 متوقف بشه کمتر از 50 درصد هست چون دادگاه عالی این رای رو داره و دادگاههای زیر دست نمیتونند این رای رو بشکنند.

من که امیدوارم تراول بن 3 کامل متوقف بشه چون ما مردم عادی داریم ضرر میکنیم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ziba2121 نمایش پست ها
    با احتمال قوی ترامپ 4 سال بعدی رو هم رای میاره اگه توی انتخابات شرکت کنه. چون فعلا کارهاش به نفع قشر پایین و تحصیل نکرده جامعه هست که فکر میکنند مهاجر ها موقعیت کاری رو از امریکایی ها دزدیدند. و احتمال اینکه تراول بن 3 متوقف بشه کمتر از 50 درصد هست چون دادگاه عالی این رای رو داره و دادگاههای زیر دست نمیتونند این رای رو بشکنند.
    من که امیدوارم تراول بن 3 کامل متوقف بشه چون ما مردم عادی داریم ضرر میکنیم.
    متاسفانه حتی اگه دادگاه های استیناف نظر دیگه ای بده باز دادگاه عالی هست که حرف آخرو میزنه
    اینکه دادگاه عالی ۴ دسامبر یعنی چند روز قبل از ۶ و ۸ دسامبر که دادگاه های استیناف قراره نظر بدن اومد و اینجوری به نفع دولت رای داد بو دار و کاملا سیاسی هست
    از یه طرف اومده حکم های قبلی دادگاه استیناف رو باطل کرده از یه طرف دیگه از دادگاه های استیناف خواسته که بررسی کنن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ebi53 نمایش پست ها
    سلام

من چند روز پیش مصاحبه داشتم برای مهاجرت از طریق نیرو ماهر . کیس من رو پاس ایرانیم بود ولی پاس یک کشور دیگه هم داشتم که اعلام کرده بودم دو تابعیتی هستم و روزه مصاحبه جفت پاسها رو وارد سیستم کرد میخام ببینم من شامل این ممنوعیت میشم یا دو تابعیتی حساب میشم ؟
    تا اونجا که من میدونم دو تابعیتی به صورت اتوماتیک شامل تراول بن ۳ نمیشن.
    منظورتون از مهاجرت با نیروی ماهر NIW هست؟

سلام دوستان
    صفحات آخر تاپیک رو خوندم ولی به درستی متوجه نشدم که با تغییرات جدید پرونده ویزای دانشجویی امثال من چطور میشه؟
    با سپاس

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrandezh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    صفحات آخر تاپیک رو خوندم ولی به درستی متوجه نشدم که با تغییرات جدید پرونده ویزای دانشجویی امثال من چطور میشه؟
    با سپاس
    هیچ طوری نمیشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط jghasemi نمایش پست ها
    تا اونجا که من میدونم دو تابعیتی به صورت اتوماتیک شامل تراول بن ۳ نمیشن.
    منظورتون از مهاجرت با نیروی ماهر NIW هست؟
    بله من قرداد کاری هم دارم از سال 2015 هم اقدام کردم . چطوری میتونم با سفارت ابوظبی تماس بگیرم و در مورد کیسم سوال کنم ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط nazaniner نمایش پست ها
    هیچ طوری نمیشه.
    سلام
    منظورتون اینه که تاثیری نداره و روال منطقی خودش رو طی میکنه یا اینکه کلا ویزای دانشجویی هم دیگه از بین رفته؟
    با سپاس

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrandezh نمایش پست ها
    سلام
    منظورتون اینه که تاثیری نداره و روال منطقی خودش رو طی میکنه یا اینکه کلا ویزای دانشجویی هم دیگه از بین رفته؟
    با سپاس

فقط ویزاهای دانشجوی اف ام و جی داده می شه.
    این لینک رو ببینید
    https://travel.state.gov/content/tra...-on-visas.html

دوستان خیلی واجبه
    من ویزا توریستی امریکا توو پاسپورتم هست و ۲ هفته دیگه پرواز دارم
    میتونم برم یا باطل شده؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)