صفحه 14 از 195 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122232464114 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 1944

موضوع: اعمال محدودیتهای جدید وبزای آمریکا برای ایرانیان(حذف پست بدون اطلاع رسانی)

پیش فرض پاسخ : اعمال محدودیتهای جدید وبزای آمریکا برای ایرانیان

من به همه ی شما قول میدم این حکم امضا نمیشه اگه قرار بود بشه همین امروز دستش نمیلرزید و امضا میکرد اخه این اصلا معلوم نیست چی هست و از کجا سر در اورده قانونه، حکم حکومتیه ، نظر شخصیه ترامپه ، ... بعدش هم از هر زاویه ای بهش نگاه میکنی یه جاش میلنگه اخه یعنی چی یه ملتو بدون هیچ *****ی از دم برن زیر تیغ این همه آدم دانشگاهی و فرهیخته و اشخاص در سطح بالای تجاری و هزار و یک جور افراد مختلف در رفت و امد هستن تکلیف اینا چی میشه والا هیتلر و نازی ها هم با نگاه اینجوری عمل نمیکردن فعلا هم سر دیوار مکزیک و لغو سفر رییس جمهور مکزیک بد جور فکرشو درگیر کرده مطمئنا مشاورهاش بهش میگن که در صورت همچین کاری سر و صداهای خیلی زیادی از هم از مردم هم از مجلس و افراد سیاست مدار بلند میشه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ورود به آمریکا

سلام دوستان

اگر کسی از دیروزتا الان که این پیام رو میخونید وارد امریکا شده ممنون میشم پیام بده

در اينكه ايشون ادم شديدا نژاد پرست، بيگانه هراس، ضد خارجي و ضد زن هست هيچ شكي نيست. بهر حال سبك و سياق و روشش به مذاق مليون ها كانتري و كابوي مسلك خوش اومد و بهش راي دادن و خيل عظيمي هم بخاطر اينكه رقيبش فساد گسترده داشت براي اينكه اون انتخاب نشه به اقاي ترامپ راي دادن. اين تصميمي هم كه گرفته عين نژاد پرستي هست و درسته درك ميكنم خيلي ناراحت كننده اس ولي بهرحال قدرتمندترين فرد دنياس الان و هركاري دلش بخاط ميتونه بكنه.

من فقط از يه چيز اين وسط بي نهايت سوختم و ناراحت شدم قبل از اينكه ايشون انتخاب بشن. اين بود كه تمام ايراني هايي اينجا سيتيزن بودن به شكل سازماندهي شده همه و همه به ترامپ راي دادن! حتي تو اين روزنامه ها و مجله ها و .. مدام تبليغات ميكردن كه به اون راي بدين! و حتي تو اين مصاحبه ها و .. يك مشت ايراني معلوم الحال كه از روي ظاهرشون و سبك حرف زدنشون ميشد فهميد با يه لاتاري پاشون رسيده و اينجا و دري به تخته خورده و سيتيزن شدن حالا واسه سرنوشت امريكا تصميم ميگيرن و با تعدادشون كاري ندارم كم يا زياد، بر عليه تمام اين عزيزان نخبه كه اينجا پست دادن و ماهايي كه سالهاست اينجا سختي كشيديم و هزينه كرديم، سبب شدن اين اقا انتخاب بشه! اين مثل روز روشن بود كه اين اقا تمام كاراش رو عملي ميكنه. بله درسته شايد بگيد امريكا كلا يك مليون ايراني سيتيزن داره و .. ولي بهرحال يه سهمي تو اين انتخابات داشتن و درصد مشاركت ايرانيا تو صف و راي دادن و .. در مقايسه با امريكاييا خيلي زيادتره. امريكايي ها به عدم مشاركت notoriuos هستن. خاصه اين سبب شد كه من يه ديد بدي نسبت به هموطن هاي اينجا پيدا كنم. يعني سرنوشت هزاران ايراني اينجا و هزاران خانواده كه از ايران ميخاستن برن بچه هاشون رو ببينن و برعكس به پشيزي حساب نميكردن اين بي صفتان و بي سوادان.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

دوستانی که می گن تا الان ویزاشون آماده هست و نمی دونند چه کار کنند... ممکنه این قانون تا عملی شدن چند روز تا یک هفته طول بکشه. هنوز امضا هم نشده... می تونید اگه اصرار دارید سریع تر سفر کنید (مثلا آخر هفته). مگر که آفیسرهای لب مرز خودشون پیشاپیش اقدام کنند! (که بعید می دونم)... اما کسانی که اینجا نیومدند...واقعا برای من سوال اینه که چرا همه این همه به آمریکا اهمیت می دن واقعا؟ این همه کشور! این همه دانشگاه... من تا الان سه تا کشور غربی بودم و توی هیچ کدوم به اندازه آمریکا احساس ناآرامی نمی کردم. می تونید برای کشورهای اروپایی اقدام کنید که معمولا ددلاین ثابتی ندارند... یا برای استرالیا و نیوزلند که ترمشون برعکسه... یا شاید هنوز کانادا برای بعضی از دانشگاه ها ددلاینش نگذشته باشه. و احتمالا نامه نوشتن به ظریف که سعی کنه در این رابطه کمک کنه هم ضرر نداره...

Junior Member

سلام
    هنوز امضا نشده درسته؟
    نتایج پذیرش حدود 1ماه دیگه مشخص میشه امیدوارم روی تصمیم کمیته پذیرش تاثیری نداشته باشد.

نقل قول نوشته اصلی توسط saranaimi نمایش پست ها
    در اينكه ايشون ادم شديدا نژاد پرست، بيگانه هراس، ضد خارجي و ضد زن هست هيچ شكي نيست. بهر حال سبك و سياق و روشش به مذاق مليون ها كانتري و كابوي مسلك خوش اومد و بهش راي دادن و خيل عظيمي هم بخاطر اينكه رقيبش فساد گسترده داشت براي اينكه اون انتخاب نشه به اقاي ترامپ راي دادن. اين تصميمي هم كه گرفته عين نژاد پرستي هست و درسته درك ميكنم خيلي ناراحت كننده اس ولي بهرحال قدرتمندترين فرد دنياس الان و هركاري دلش بخاط ميتونه بكنه.

من فقط از يه چيز اين وسط بي نهايت سوختم و ناراحت شدم قبل از اينكه ايشون انتخاب بشن. اين بود كه تمام ايراني هايي اينجا سيتيزن بودن به شكل سازماندهي شده همه و همه به ترامپ راي دادن! حتي تو اين روزنامه ها و مجله ها و .. مدام تبليغات ميكردن كه به اون راي بدين! و حتي تو اين مصاحبه ها و .. يك مشت ايراني معلوم الحال كه از روي ظاهرشون و سبك حرف زدنشون ميشد فهميد با يه لاتاري پاشون رسيده و اينجا و دري به تخته خورده و سيتيزن شدن حالا واسه سرنوشت امريكا تصميم ميگيرن و با تعدادشون كاري ندارم كم يا زياد، بر عليه تمام اين عزيزان نخبه كه اينجا پست دادن و ماهايي كه سالهاست اينجا سختي كشيديم و هزينه كرديم، سبب شدن اين اقا انتخاب بشه! اين مثل روز روشن بود كه اين اقا تمام كاراش رو عملي ميكنه. بله درسته شايد بگيد امريكا كلا يك مليون ايراني سيتيزن داره و .. ولي بهرحال يه سهمي تو اين انتخابات داشتن و درصد مشاركت ايرانيا تو صف و راي دادن و .. در مقايسه با امريكاييا خيلي زيادتره. امريكايي ها به عدم مشاركت notoriuos هستن. خاصه اين سبب شد كه من يه ديد بدي نسبت به هموطن هاي اينجا پيدا كنم. يعني سرنوشت هزاران ايراني اينجا و هزاران خانواده كه از ايران ميخاستن برن بچه هاشون رو ببينن و برعكس به پشيزي حساب نميكردن اين بي صفتان و بي سوادان.
    سلام دوست عزیز ،

با برخی از مواردی که مطرح کردید موافق هستم اما ایرانی هایی که من می شناسم هبچکدوم به ترامپ رای ندادن. در برخی از شهر ها ایرانی ها به نامرد حزب سبز رای دادن. دلیل اصلی اینکه ترامپ رای اورده این هست که خیلی از دموکرات ها رای ندادن و بر همه میان بود که ترامپ رای نمیاره.
    به هر حال این به قول شما این "هموطن های اینجا" خیلی هاشون به ترامپ نه تنها رای ندادن بلکه مخالف سرسخت برنامه هاش بودند و هستند. خلاصه جامعه آماری که شما بهش اشاره میکنید نمونه مناسبی از کل ایرانی های مقیم آمریکا نیستند.

موفق باشید

ApplyAbroad Hero abola آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science & Technology - University of Otago

چنين قوانيني پايدار نيست ولي بهتره يك پلن بي در استراليا يا كانادا داشته باشيد موقع اپلاي و هميشه شانس ترانسفر از ساير كشورهاي انگليسي زبان به دانشگاه هاي امريكا هست.
    CSQ: 15 Feb 2011 * F.F: 16 Feb 2011 * Update: 10 April 2013 * Medical : 18 Sep 2013 * Pass Request: 27 Oct 2013 * Landing: 29 Dec 2013

Junior Member

دوستان طبق آخرین خبر از فاکس نیوز، فرمان اجرایی جدید روز شنبه امضا خواهد شد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vah48 نمایش پست ها
    دوستان طبق آخرین خبر از فاکس نیوز، فرمان اجرایی جدید روز شنبه امضا خواهد شد
    سلام
    در صورت امکان لینک خبر را ارسال کنید.

با تشکر

Junior Member