صفحه 140 از 195 نخستنخست ... 4090130131132133134135136137138139140141142143144145146147148149150190 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,391 تا 1,400 , از مجموع 1944

موضوع: اعمال محدودیتهای جدید وبزای آمریکا برای ایرانیان(حذف پست بدون اطلاع رسانی)

پیش فرض پاسخ : اعمال محدودیتهای جدید وبزای آمریکا برای ایرانیان(حذف پست بدون اطلاع رسانی)

من هم با نظر شما موافقم که دادگاه اجازه ی اجرای همین بن 3 رو داد نه بیشتر و نه کمتر
    این موجود بیشتر از این نمیتونه کاری کنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط nazaniner نمایش پست ها
    وایت هاووس فقط متنی رو که به عنوان فرمان مهاجرتی امضا شده رو نشر میده. تاریخ این فرمان هم درست همون روزی هست که امضا شده. دادگاه عالی هم فقط اجازه اجرای همین متن رو داده. عمق فاجعه که زیاد هست ولی اگه دنبال فرمان اصلی که قرار اجرا بشه هستین، میتونین به این متن مراجعه کنین.

پیش فرض پاسخ : اعمال محدودیتهای جدید وبزای آمریکا برای ایرانیان(حذف پست بدون اطلاع رسانی)

نقل قول نوشته اصلی توسط nazaniner نمایش پست ها
    وایت هاووس فقط متنی رو که به عنوان فرمان مهاجرتی امضا شده رو نشر داده. تاریخ این فرمان هم درست همون روزی هست که امضا شده. دادگاه عالی هم فقط اجازه اجرای همین متن رو داده. عمق فاجعه که زیاد هست ولی اگه دنبال فرمان اصلی که قرار اجرا بشه هستین، میتونین به این متن مراجعه کنین.

https://www.whitehouse.gov/the-press...ttempted-entry
    وقتی دیوان یه حکم مبهم بدون ذکر دلایل و بدون تعیین حد اختیارات و هیچ حد و مرزی برای یه ادم فاشیستی مثل ترامپ که دروغ و عدم پایبندی به حرفهای خودش جزو خصوصیات اخلاقیشه صادر میکنه شما زیاد رو چیزایی که اونجا نوشته نمیتونی حساب باز کنی

ApplyAbroad Guru

به نظر فارغ از برخوردهای هیجانی که تا حدودی با توجه به در برگیرنده بودن تضاد منافع با جامعه ایرانی قابل پیش بینی است ، این نحوه بیان و تشریح موضوع در متن تراول بن ترامپ را نمی توان نادیده گرفت و با بیان کلی و بعضا شعاری تحلیل چرایی ماجرا، توجیه طرفداران داخلی این فرمان را با این استدلال زیر سوال برد مگر آنکه بتوان به لحاظ حقوقی و منطقی به این ادعا بتوان پاسخی داد:
    اینکه شیرینگ اطلاعات درخواست کنندگان ویزا از سوی معدود کشورهای مورداشاره در متن بن برای اسکرینینگ و بررسی بیشتر مورد پذیرش قبول نشده است باید برای هم دادگاه به لحاظ حقوقی و هم جامعه هدف (شامل کنگره نمایندگان و ان جی او ها) به اندازه کافی توجیه پذیر باشد تا قانون شخصی را که به هرشکل در یک فرآیند حقوقی رییس جمهور کشوری شده است و با همان روند قانونی فرمانی را در راستای توجیهی که آورده است اعمال میکند ، متوقف سازد و این مساله بسیار می تواند متفاوت از نوع نگاه متاثر شوندگان مستقیم یا غیرمستقیم اصل قانون باشد اگر بتوان به آن از موضع یک قاضی دادگاه عالی یا فرد غیرمهاجر ساکن امریکا به آن نگریست....

the Secretary of Homeland Security established global requirements for information sharing in support of immigration screening and vetting....
    ...
    The Secretary of State thereafter engaged with the countries reviewed in an effort to address deficiencies and achieve improvements. In many instances, those efforts produced positive results. By obtaining additional information and formal commitments from foreign governments, the United States Government has improved its capacity and ability to assess whether foreign nationals attempting to enter the United States pose a security or safety threat...
    ...
    Despite those efforts....a small number of countries -- out of nearly 200 evaluated -- remain deficient at this time with respect to their identity-management and information-sharing capabilities, protocols, and practices.

I am committed to our ongoing efforts to engage those countries willing to cooperate, improve information-sharing and identity-management protocols and procedures, and address both terrorism-related and public-safety risks.....
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    به نظر فارغ از برخوردهای هیجانی که تا حدودی با توجه به در برگیرنده....oth terrorism-related and public-safety risks.....
    دوست عزیز
    میشه لینک این مطلب رو هم بذارین

Member
    رشته و دانشگاه
    MBA

من دانشجو هستم، میخواستم برای پدر و مادرم اقدام کنم. این دستور رو وضعیت اونها هم تاثیر میذاره؟
    آیا می دانستید برای تولید فقط یک ورق A4، ده لیتر آب مصرف می شود؟
    با پرینت نگرفتن از مطالب غیرضروری به حفظ محیط زیست کمک کنیم.

سلام
    امروز سفارت برا من یه ایمیل فرستاده و با لحن بسیار محترمانه و مودبانه یه نکته ای رو بهم یاداوری کرده واقعا از این همه شفقتشون ادم شرمنده میشه

Dear Applicant,
    NO PHOTOGRAPHY PERMITTED OF THE U.S. CONSULATE OR IN ITS VICINITY

Regards,
    U.S. Visa information and appointment services team

This inbox is not monitored so please do not reply to this email.

نقل قول نوشته اصلی توسط ebrahimsaleh نمایش پست ها
    من دانشجو هستم، میخواستم برای پدر و مادرم اقدام کنم. این دستور رو وضعیت اونها هم تاثیر میذاره؟
    هر چه سریع تر وقت مصاحبه رو بگیرید. امروز پدر مادری برون کلیرنس درجا از دبی ویزا گرفتند.

سایت وزارت امور خارجه آمریکا با آخرین تغییرات در مورد travel ban به روز شده. این دستور العمل دقیقاً اون چیزیه که به سفارت خونه های آمریکا ابلاغ شده تا اون رو اجرایی کنن.

New Court Order on Presidential Proclamation

https://travel.state.gov/content/tra...clamation.html

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط jghasemi نمایش پست ها
    دوست عزیز
    میشه لینک این مطلب رو هم بذارین
    یک پست قبل موضوع پاسخ داده شده و نیز پستهای قبلتر، لینک مطلب به کرات گذاشته شده است:
    https://www.whitehouse.gov/the-press...ttempted-entry
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Member
    رشته و دانشگاه
    MBA

برای ایران نوشته: No nonimmigrant visas except F, M, and J visas

الان من میخوام برای پدر و مادرم اقدام کنم، جزو کدوم دسته ویزا میشه؟
    آیا می دانستید برای تولید فقط یک ورق A4، ده لیتر آب مصرف می شود؟
    با پرینت نگرفتن از مطالب غیرضروری به حفظ محیط زیست کمک کنیم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)