صفحه 146 از 195 نخستنخست ... 4696136137138139140141142143144145146147148149150151152153154155156 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,451 تا 1,460 , از مجموع 1944

موضوع: اعمال محدودیتهای جدید وبزای آمریکا برای ایرانیان(حذف پست بدون اطلاع رسانی)

پیش فرض پاسخ : اعمال محدودیتهای جدید وبزای آمریکا برای ایرانیان(حذف پست بدون اطلاع رسانی)

خاهش میکنم هموطن.
    شفاها کارساز نیست. یک نامه ویور به انگلیسی با کلمات رسمی و گرامر صحیح بنویسید و توضیح بدید خانواده ی شما چگونه به شرایط سختی دچار میشن اگه آفیسر بهشون ویزا نده.
    تو نامه هم به نظر من بیشتر در مورد عواطف مادری صحبت کنین و بگین حال روحیشون مناسب نیست و شزایطشون جدی هست اگر هرچه زودتر پسرشون رو نبینن.
    بیشتر گفتم راجب مادر توضیح بدین چون مادر از جایگاه بالاتری قرار داره برای ویزا گرفتن و همیشه همینطور بوده. چون همه میدونن که مادرها احساساتی هستند و حس وابستگی عمیقی به فرزندانشون دارند. ولی پدرها چون از جنس مرد هستند و خشن تر و قوی تر هستند پس کمتر تحت تاثیر احساسات قرار میگیرند و در اکثر اوقات سعی میکنن محکم باشن.
    روی موضوع مادر مانور برین جوری که همه ی خونواده بتونن ویزا بگیرن. حواستون باشه جوری عنوان نکنین که فقط به مادر ویزا بدن.
    اگر هم نوشتنش براتون مشکله, میتونین فارسیش رو بنویسین و بدبن دار ترجمه براتون به طور حرف ای به انگلیسی برش گردونه.
    حتما حتما حتما به خانواده توصیه کنین هنگام شروع مصاحبه وقتی ازشون پرسید برای چی میخان برن آمریکا شما رو عنوان کنن و بدون توقف اسم دقیق عبارت waiver situation رو بیارن و نامه رو بدن به آفیسر نگاه کنه به هر طریقی که شده.
    ایشالا موفق میشن.
    نگران نباشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط ebrahimsaleh نمایش پست ها
    دوست عزیز مرسی از قوت قلب دادنتان. خواستم امتیاز بدم، سیستم نذاشت چون قبلا به شما امتیاز داده بودم

ولی یک پرسش ابتدایی دارم، اینکه دوستان میگویید ویور منظورتان دقیقا چیست؟ یعنی خانواده موقع مصاحبه باید یک نامه رسمی به نام ویور در دست داشته باشند؟ یا فقط یک اصطلاحه؟ و شفاها باید بگن جزو ویور هستن؟

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : اعمال محدودیتهای جدید وبزای آمریکا برای ایرانیان(حذف پست بدون اطلاع رسانی)

نقل قول نوشته اصلی توسط ebrahimsaleh نمایش پست ها

ولی یک پرسش ابتدایی دارم، اینکه دوستان میگویید ویور منظورتان دقیقا چیست؟ یعنی خانواده موقع مصاحبه باید یک نامه رسمی به نام ویور در دست داشته باشند؟ یا فقط یک اصطلاحه؟ و شفاها باید بگن جزو ویور هستن؟

On September 24, 2017, President Trump issued a proclamation (“Travel Ban 3.0”) replacing his previous Travel Ban Executive Order (“EO-2”), though it is substantially similar in many respects. The proclamation serves to make the travel restrictions indefinite and modifies the list of countries affected. Individuals from the designated countries with valid visas may continue to travel to the United States. Furthermore, waivers to Travel Ban 3.0 are available to individuals with established ties to the U.S. or other compelling reasons. Travel Ban 3.0 was set to take effect on October 18, 2017, but on October 17, 2017, Federal District Courts in Hawaii and Maryland substantially blocked its implementation by granting temporary restraining orders. On December 4, 2017, the Supreme Court issued an order allowing Travel Ban 3.0 to be fully implemented pending appeals in the lower courts.
    The proclamation states that the U.S. determines which countries are subject to the Travel Ban based on its ability to confirm the identities of foreign nationals seeking an immigration benefit and to assess whether they are a security or public safety threat. That determination incorporates the following three categories of criteria:

• Whether the country issues electronic passports embedded with data to enable confirmation of identity, reports lost and stolen passports to appropriate entities, and makes available upon request identity-related information not included in its passports.

• Whether the country makes available, directly or indirectly, known or suspected terrorist and criminal-history information upon request, whether the country provides passport and national-identity document exemplars, and whether the country impedes the United States Government’s receipt of information about passengers and crew traveling to the United States.

• Whether the country is a known or potential terrorist safe haven, whether it is a participant in the Visa Waiver Program that meets all of its requirements, and whether it regularly fails to receive its nationals subject to final orders of removal from the United States.

President Trump signed EO-2 on March 6, 2017, a substantially revised version of an Executive Order titled “Protecting the Nation from Foreign Terrorist Entry into the United States,” (“EO-1”) which imposed a 90-day ban on the issuance of new visas for individuals from six majority-Muslim countries. EO-1 was signed on January 27, 2017, and was plagued by a chaotic rollout and a wave of lawsuits nationwide challenging its legality. On February 3, 2017, a Federal District Court in Seattle issued a temporary restraining order prohibiting the U.S. Government from implementing President Trump’s Travel Ban. The restraining order was subsequently upheld by the 9th Circuit Court of Appeals on February 9, 2017. EO-1 was voluntarily rescinded by the Trump administration when EO-2 took effect.

Who can Apply for a Waiver
    Under the New Ban?
    According to Section 3 of the Proclamation waivers may be granted under the following circumstances:
    1.When denying entry would cause the foreign national undue hardship and their entry would not pose a threat to national security or public safety and would be in the national interest and
    2.On a case by.case basis. Case by case waivers may not be granted categorically, but may be.granted in individual circumstances such as
    o Those previously admitted and outside the U.S.
    o Those with established significant contacts with the U.S. but currently outside the U.S. on the effective date
    o Those seeking to enter the U.S. for significant business or professional obligations
    o Those seeking to visit or reside with a close family member and whose denial would cause undue hardship
    o
    Those who are an infant, a young child, an adoptee, or in need of urgent medical care or with those with special circumstances
    o Those employed by the U.S. government; and
    o Those traveling with purposes related to business with the U.S. government or on behalf of certain international organizations.
    https://en.wikipedia.org/wiki/Interview_Waiver_Program
    https://photos.state.gov/libraries/g...verProgram.pdf
    http://www.nafsa.org/Professional_Resources/Browse_by_Interest/International_Students_and_Scholars/Suspension_of_the_Visa_Interview_Waiver_Program/
    http://www.sggimmigration.com/naviga...ked-questions/

Member
    رشته و دانشگاه
    MBA

نقل قول نوشته اصلی توسط fiftycent021 نمایش پست ها
    خاهش میکنم هموطن.
    شفاها کارساز نیست. یک نامه ویور به انگلیسی با کلمات رسمی و گرامر صحیح بنویسید و توضیح بدید خانواده ی شما چگونه به شرایط سختی دچار میشن اگه آفیسر بهشون ویزا نده.
    تو نامه هم به نظر من بیشتر در مورد عواطف مادری صحبت کنین و بگین حال روحیشون مناسب نیست و شزایطشون جدی هست اگر هرچه زودتر پسرشون رو نبینن.
    بیشتر گفتم راجب مادر توضیح بدین چون مادر از جایگاه بالاتری قرار داره برای ویزا گرفتن و همیشه همینطور بوده. چون همه میدونن که مادرها احساساتی هستند و حس وابستگی عمیقی به فرزندانشون دارند. ولی پدرها چون از جنس مرد هستند و خشن تر و قوی تر هستند پس کمتر تحت تاثیر احساسات قرار میگیرند و در اکثر اوقات سعی میکنن محکم باشن.
    روی موضوع مادر مانور برین جوری که همه ی خونواده بتونن ویزا بگیرن. حواستون باشه جوری عنوان نکنین که فقط به مادر ویزا بدن.
    اگر هم نوشتنش براتون مشکله, میتونین فارسیش رو بنویسین و بدبن دار ترجمه براتون به طور حرف ای به انگلیسی برش گردونه.
    حتما حتما حتما به خانواده توصیه کنین هنگام شروع مصاحبه وقتی ازشون پرسید برای چی میخان برن آمریکا شما رو عنوان کنن و بدون توقف اسم دقیق عبارت waiver situation رو بیارن و نامه رو بدن به آفیسر نگاه کنه به هر طریقی که شده.
    ایشالا موفق میشن.
    نگران نباشید.

باز هم مرسی از پاسختان. من اول فکر کردم باید نامه رسمی از جایی ببریم براشون. اگر اینطور باشه همچین نامه ای رو خودم می تونم بنویسم.
    آیا می دانستید برای تولید فقط یک ورق A4، ده لیتر آب مصرف می شود؟
    با پرینت نگرفتن از مطالب غیرضروری به حفظ محیط زیست کمک کنیم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Grand_maester نمایش پست ها
    دو تابعيتى ها توانسته اند ويزا بگيرند؟

سلام منم همین سوال رو دارم توروخدا به مام کمک کنید هیچ اطلاعاتی برای مهاجرات دو تابعیتی ها نیست هیچ جا من از انگلیس میخوام برم امریکا پیش مادرم راهی هست؟ الان سیتیزن انگلیس هستم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پزشكي

نقل قول نوشته اصلی توسط jalali1900 نمایش پست ها
    سلام منم همین سوال رو دارم توروخدا به مام کمک کنید هیچ اطلاعاتی برای مهاجرات دو تابعیتی ها نیست هیچ جا من از انگلیس میخوام برم امریکا پیش مادرم راهی هست؟ الان سیتیزن انگلیس هستم
    سلام تراول بن شامل دو تابعيتي ها نميشه.
    This Proclamation does not restrict the travel of dual nationals, so long as they are traveling on the passport of a non-designated country.
    Our embassies and consulates around the world will process visa applications and issue nonimmigrant and immigrant visas to otherwise eligible visa applicants who apply with a passport from a non-designated country, even if they hold dual nationality from one of the eight restricted countries.

Junior Member

سلام دوستان عزیز. من یه سوال داشتم که خیلی ممنون میشم پاسخ بدین. من 8 فوریه مصاحبه دارم در سفارت آمریکا توی کوالالامپور. چون 6 ساله اینجا زندگی میکنم. از طریق National interest waiver اقدام کرده بودم که approved شد. الان نمیدونم به عنوان waiver چی باید ارائه بدم. چون case من خودش در راستای منافع ملی آمریکاس. برای hardship چی باید بگم؟

متشکرم

من یک سال و نیم پیش برای کنفرانس تو امریکا ویزای B1/B2 سینگل اینتری به مدت اعتبار سه ماه گرفتم و رفتم. الان هم می خوام دوباره اپلای کنم برا ویزای B1/B2 برا مقاله ام. می خوام ببینم کسی بعد از تراول بن اپلای کرده و نتیجه اش چی بوده...من الان ساکن فنلاند هستم و تابعیت فقط ایرانی دارم. ممنون میشم راهنماییم کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط biglovehaha نمایش پست ها
    من یک سال و نیم پیش برای کنفرانس تو امریکا ویزای B1/B2 سینگل اینتری به مدت اعتبار سه ماه گرفتم و رفتم. الان هم می خوام دوباره اپلای کنم برا ویزای B1/B2 برا مقاله ام. می خوام ببینم کسی بعد از تراول بن اپلای کرده و نتیجه اش چی بوده...من الان ساکن فنلاند هستم و تابعیت فقط ایرانی دارم. ممنون میشم راهنماییم کنید.
    اقامت مهم نیست. 15 بار هم آمریکا رفته باشید یا حتی بستگان درجه ۱ هم اونجا داشته باشید, اگر تنها دارای پاسپورت ایرانی هستید, مشمول تراول بن ۳ قرار میگیرید و بلافاصله رد خواهید شد.

Junior Member

,سلام دوستان
    من میخواستم ببینم از زمانی که تراول بن 3 اومده از این نوع ایمیل برای کسی اومده البته قبل از اینکه جواب کلیرنس و اف بی آی چک من بیاد تو سایت سفارت این ایمیل اومده وگفته بخاطر قانون رییس جمهور ریجکت شدی.لازمه توضیح بدم که من برای ویزای توریستی اقدام کرده بودم و 13ماه بود که منتظر جواب کلیرنس بودم و متاسفانه از شانس بد ما ایرانیها خوردیم به قوانین ممنوعیت ترامپ.

DearVisa Applicant
    We regret to inform you that you have been found ineligible to receive a visa under Section 212(f) of the Immigration and Nationality Act, pursuant to Presidential Proclamation 9645.

The attached letter contains more information about your refusal.

We understand that this news is disappointing for you. We do wish you the very best in your future endeavors.

Sincerely,

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mogharrabi نمایش پست ها
    ,سلام دوستان
    من میخواستم ببینم از زمانی که تراول بن 3 اومده از این نوع ایمیل برای کسی اومده البته قبل از اینکه جواب کلیرنس و اف بی آی چک من بیاد تو سایت سفارت این ایمیل اومده وگفته بخاطر قانون رییس جمهور ریجکت شدی.لازمه توضیح بدم که من برای ویزای توریستی اقدام کرده بودم و 13ماه بود که منتظر جواب کلیرنس بودم و متاسفانه از شانس بد ما ایرانیها خوردیم به قوانین ممنوعیت ترامپ.

DearVisa Applicant
    We regret to inform you that you have been found ineligible to receive a visa under Section 212(f) of the Immigration and Nationality Act, pursuant to Presidential Proclamation 9645.

The attached letter contains more information about your refusal.

We understand that this news is disappointing for you. We do wish you the very best in your future endeavors.

Sincerely,

سلام برای همه کسانی که در کلیرنس هستن داره میاد حالا باز خوبه که با این بند ریجکت شدی در کلیرنس چون اگر قانون بن 3 تغییر کنه می تونید ویزا بگیرید اگر با بند دیگه ای بود کار سخت میشد
    ویرایش توسط sahandfb : January 12th, 2018 در ساعت 02:37 PM دلیل: تصحیح فرمت نقل قول

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)