صفحه 147 از 195 نخستنخست ... 4797137138139140141142143144145146147148149150151152153154155156157 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,461 تا 1,470 , از مجموع 1944

موضوع: اعمال محدودیتهای جدید وبزای آمریکا برای ایرانیان(حذف پست بدون اطلاع رسانی)

پیش فرض پاسخ : اعمال محدودیتهای جدید وبزای آمریکا برای ایرانیان(حذف پست بدون اطلاع رسانی)

[QUOTE=razak;2506025]
    نقل قول نوشته اصلی توسط mogharrabi نمایش پست ها
    ,سلام دوستان
    من میخواستم ببینم از زمانی که تراول بن 3 اومده از این نوع ایمیل برای کسی اومده البته قبل از اینکه جواب کلیرنس و اف بی آی چک من بیاد تو سایت سفارت این ایمیل اومده وگفته بخاطر قانون رییس جمهور ریجکت شدی.لازمه توضیح بدم که من برای ویزای توریستی اقدام کرده بودم و 13ماه بود که منتظر جواب کلیرنس بودم و متاسفانه از شانس بد ما ایرانیها خوردیم به قوانین ممنوعیت ترامپ.

DearVisa Applicant

We regret to inform you that you have been found ineligible to receive a visa under Section 212(f) of the Immigration and Nationality Act, pursuant to Presidential Proclamation 9645.

The attached letter contains more information about your refusal.

We understand that this news is disappointing for you. We do wish you the very best in your future endeavors.

Sincer
    سلام برای همه کسانی که در کلیرنس هستن داره میاد حالا باز خوبه که با این بند ریجکت شدی در کلیرنس چون اگر قانون بن 3 تغییر کنه می تونید ویزا بگیرید اگر با بند دیگه ای بود کار سخت میشد

سلام
    این فعلا یه توقف موقت تو کل فراینده تا زمانی که رای قطعی صادر بشه اگه رای علیه بن باشه دو باره کیس به جریان میافته و مراحلشو طی میکنه و اگه قرار باشه با بند دیگه ای ریجکت بشه میشه و اگه اپرو بشه هم همینطور چیزی تو کل فرایند نسبت به قبل تغییر نکرده

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer science, Trinity College Dublin

پیش فرض پاسخ : اعمال محدودیتهای جدید وبزای آمریکا برای ایرانیان(حذف پست بدون اطلاع رسانی)

من امروز از سفارت آمریکا در دوبلین برای ویزای کنفرانس B1/B2 اقدام کردم و درجا بعد از مصاحبه یک نامه دادن دستم و ریجکت کردن.

نقل قول نوشته اصلی توسط sheikheshahr نمایش پست ها
    من امروز از سفارت آمریکا در دوبلین برای ویزای کنفرانس B1/B2 اقدام کردم و درجا بعد از مصاحبه یک نامه دادن دستم و ریجکت کردن.
    با پاسپورت ایرانی اپلای کردید؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

با سلام

تعدادی از ارسال های مغایر با قوانین سایت بدون ارسال پیام خصوصی حذف شدند و این پست به منزله اطلاع رسانی می باشد. لطفا از بحث های سیاسی قویا خودداری کنید. هر کاربر در طول دوران کاربری خود فقط میتواند درخواست حذف دو ارسال داشته باشد که آن هم با شرایط خاصی ممکن هست. پس چیزی ننویسید که بعدا نگران وضعیت کلیرنستان باشید.

ممنون
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

سلام دوستان
    ببخشید من متوجه نشدم که بالاخره آیا الان ویزای دانشجویی آمریکا برای ما ایرانیانی که فقط پاسپورت ایرانی داریم، صادر می شود یا خیر؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mbzadegan نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ببخشید من متوجه نشدم که بالاخره آیا الان ویزای دانشجویی آمریکا برای ما ایرانیانی که فقط پاسپورت ایرانی داریم، صادر می شود یا خیر؟
    بله صادر میشه ولی بررسی گذشته شما رو کامل تر انجام می دهند.
    آنکه دایم هوس سوختن ما می کرد کاش می آمد و از دور تماشا می کرد

Junior Member

با سلام خدمت هموطنان عزیز

آیا کسی‌ با اقامت دائم کانادا تاحالا تجربهٔ اقدام برای ویزا بی‌۱ / بی‌۲ رو به منظور ارائه مقاله در کنفرانس داشته؟ و آیا کسی‌ میدون پروسهٔ معافیت از تراول ابن برای مقیمان دائم کانادا چیست؟

با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط coldblood نمایش پست ها
    با سلام خدمت هموطنان عزیز

آیا کسی‌ با اقامت دائم کانادا تاحالا تجربهٔ اقدام برای ویزا بی‌۱ / بی‌۲ رو به منظور ارائه مقاله در کنفرانس داشته؟ و آیا کسی‌ میدون پروسهٔ معافیت از تراول ابن برای مقیمان دائم کانادا چیست؟

با تشکر
    بعید میدونم شامل exception ها بشه!

Junior Member

سلام. من الان روی opt مشغول کار هستم. میخواستم ببینم اگه شرکت برای h1b من اقدام کنه و کیس من هم در USCIS قبول بشه، آیا ویزای h1b برای من در کنسولگری stamp میشه یا نه طبق travel ban? آیا شامل waiver نمیشم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mztj73 نمایش پست ها
    سلام. من الان روی opt مشغول کار هستم. میخواستم ببینم اگه شرکت برای h1b من اقدام کنه و کیس من هم در USCIS قبول بشه، آیا ویزای h1b برای من در کنسولگری stamp میشه یا نه طبق travel ban? آیا شامل waiver نمیشم؟
    دو نوع ویزای H1B هست COS و Counselor processing
    COS نیاز به رفتن به سفارت نداره ولی Counselor processing داره
    شما وقتی با OPT اپلای میکنین شامل COS میشین که یعنی نیاز ندارین برین سفارت واسه stamp کردن و اول اکتبر به صورت اتوماتیک استاتوس شما تبدیل به H1B میشه
    چون نیاز به رفتن به سفارت ندارین شامل بن هم نمیشین
    ولی اگه از USA خارج بشین باید برین سفارت و شامل بن هم میشین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)