صفحه 148 از 195 نخستنخست ... 4898138139140141142143144145146147148149150151152153154155156157158 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,471 تا 1,480 , از مجموع 1944

موضوع: اعمال محدودیتهای جدید وبزای آمریکا برای ایرانیان(حذف پست بدون اطلاع رسانی)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اعمال محدودیتهای جدید وبزای آمریکا برای ایرانیان(حذف پست بدون اطلاع رسانی)

[QUOTE=mohsen_fj;2506494]
    نقل قول نوشته اصلی توسط razak نمایش پست ها

سلام
    این فعلا یه توقف موقت تو کل فراینده تا زمانی که رای قطعی صادر بشه اگه رای علیه بن باشه دو باره کیس به جریان میافته و مراحلشو طی میکنه و اگه قرار باشه با بند دیگه ای ریجکت بشه میشه و اگه اپرو بشه هم همینطور چیزی تو کل فرایند نسبت به قبل تغییر نکرده

سلام دوست عزیز
    مرسی از راهنماییتون
    میخواستم ببینم شما مطمینی من اگر قانون تغییر کنهپمجددا پروندم میفته تو جریان وویزامیشم ؟
    چون تو ایمیل 212f گفته شما ریفیز شدی و باید مجددا اقدام کنی درآینده.
    سوال بعدیم اینه که این بند 212f مشمول چه کسانی میشه؟ منظورم اینه که این بند تعریفش چیه؟
    ممنون میشم.

پیش فرض پاسخ : اعمال محدودیتهای جدید وبزای آمریکا برای ایرانیان(حذف پست بدون اطلاع رسانی)

[QUOTE=mogharrabi;2507821]
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_fj نمایش پست ها

سلام دوست عزیز
    مرسی از راهنماییتون
    میخواستم ببینم شما مطمینی من اگر قانون تغییر کنهپمجددا پروندم میفته تو جریان وویزامیشم ؟
    چون تو ایمیل 212f گفته شما ریفیز شدی و باید مجددا اقدام کنی درآینده.
    سوال بعدیم اینه که این بند 212f مشمول چه کسانی میشه؟ منظورم اینه که این بند تعریفش چیه؟
    ممنون میشم.
    سلام
    من این موضوعو از یه منبع تقریبا معتبر شنیدم البته اون تاکیدش بیشتر رو ویزاهای مهاجرتی بود اما اگه به لحاظ حقوقی به موضوع نگاه کنید ( در صورتی که رای نهایی علیه بن باشه ) خوب تکلیف مشخصه وقتی یه عده ای قربانی میشن توسط یه دستوری که به طور موقت اجرا شده و بعدا هم توسط دادگاه از اساس غیر قانونی اعلام شده این کمترین کاریه که دولت موظفه برای اون افراد انجام بده و اگه اون دولت هم که هیچ بعید هم نیست احمال کاری کنه وکلایی که پی گیر پرونده بودن دادخواست جدید میدن و پذیرفته هم میشه ولی فعلا چون همه درگیر اصل موضوعا کسی فعلا وارد این نشده

Junior Member

دوستان، با پاسپورت ایران میشه برای ویزتی F-1 و F-2 (دانشجویی) اقدام کرد؟ بلا استثنا ریجکت میکنن و یا مثل گذشته (دوران پیش از ترامپ) هست؟

برای وقت سفارت اقدام کنیم یا نه؟!

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط kiantamar نمایش پست ها
    دوستان، با پاسپورت ایران میشه برای ویزتی F-1 و F-2 (دانشجویی) اقدام کرد؟ بلا استثنا ریجکت میکنن و یا مثل گذشته (دوران پیش از ترامپ) هست؟

برای وقت سفارت اقدام کنیم یا نه؟!
    مثل گذشته (دوران پیش از ترامپ) هست منتهی با کلیرنس احتمالا طولانی تر

سلام، نظرات دوستان رو در مورد وضعیت فعلی صدور ویزاهای H1B مطالعه کردم، سوالی که برام پیش اومده این هست که اگر هیچ شانسی برای گرفتن این ویزا وجود نداره، چرا همچنان میشه وقت سفارت برای این نوع ویزا گرفت و رفت مصاحبه؟!! در واقع می خوام بدونم این کار، صرفا اتلاف وقت و صرف هزینه هست؟ یا ممکن هست ویزا صادر بشه؟ من برای h1b اپلای کردم و تاییدیه uscis رو دارم.

ممنون میشم اگر کسی اطلاعاتی داشته باشه و راهنمایی بکنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Shirinhajeb نمایش پست ها
    سلام، نظرات دوستان رو در مورد وضعیت فعلی صدور ویزاهای H1B مطالعه کردم، سوالی که برام پیش اومده این هست که اگر هیچ شانسی برای گرفتن این ویزا وجود نداره، چرا همچنان میشه وقت سفارت برای این نوع ویزا گرفت و رفت مصاحبه؟!! در واقع می خوام بدونم این کار، صرفا اتلاف وقت و صرف هزینه هست؟ یا ممکن هست ویزا صادر بشه؟ من برای h1b اپلای کردم و تاییدیه uscis رو دارم.

من در مورد کیس H1B اطلاعی ندارم. ولی بطور کلی الان یه سری ویزاها به روال سابقه صادر میشه (مثل تحصیلی) و بقیه ها صدورشون مشروط به ارائه گواهی ای مبنی بر استثنا بودن هست.
    برای همین وقت داده میشه. اگر کسی گمان میکنه که شامل استثنا میشه میتونه اقدام کنه. به نظر من اگر کیس تون شما رو به شک انداخته میتونین با یه وکیل مطلع (اگر بتونین پیدا کنین) یک
    جلسه مشاوره نیم ساعته یه ساعته داشته باشین حتی تلفنی - اون موقع دستتون می یاد که آیا ارزش داره اقدام کنین یا نه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Shirinhajeb نمایش پست ها

در حال حاضر فقط ویزا های دانشجویی F M J صادر میشه و ویزای H وB صادر نمیشه. این ویور هم فرمالیته هست. تا اونجایی که می دونم تا به حال همه رو ریجکت کردن.
    آنکه دایم هوس سوختن ما می کرد کاش می آمد و از دور تماشا می کرد

Junior Member

در حال حاضر کسانی که ویزای سینگل F1 دارن هیچ راه امنی برای دیدار خانواده ندارن؟ مثلا نمیشه برن یکی از تریتوری های آمریکا و خانواده با ویزای دیگه ای بیان اونجا؟ یا هر روش دیگری؟

ApplyAbroad Guardian
    imanprs آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط amirreza8 نمایش پست ها
    در حال حاضر کسانی که ویزای سینگل F1 دارن هیچ راه امنی برای دیدار خانواده ندارن؟ مثلا نمیشه برن یکی از تریتوری های آمریکا و خانواده با ویزای دیگه ای بیان اونجا؟ یا هر روش دیگری؟
    تا وقتی وضعیت ویزای F تغییر نکرده باشه اساساً رفتن و برگشتن غیرامن به حساب نمی‌آد. ویزای دانشجویی صادر می‌شه ولی ممکنه بیشتر از قبل طول بکشه.
    تریتوری آمریکا معنی نداره اساساً. شما یا در خاک آمریکا هستید، که خانواده نمی‌تونن بدون گرفتن ویزا بیان، یا از خاک آمریکا خارج می‌شید که برای ورود مجدد نیاز به ویزای جدید دارید.
    فرآیند گرفتن وقت سفارت آمریکا (۲۰۱۶)

از این که با احترام گذاشتن به خودتون و دیگران،
    سؤالات پاسخ‌ داده شده و قابل طرح در انجمن رو به طور شخصی نمی‌پرسید ممنونم.

دو تابعیتی ها جدیدا اقدام کرده اند؟ می تونند ما رو آپدیت کنند؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)