صفحه 15 از 195 نخستنخست ... 567891011121314151617181920212223242565115 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 1944

موضوع: اعمال محدودیتهای جدید وبزای آمریکا برای ایرانیان(حذف پست بدون اطلاع رسانی)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اعمال محدودیتهای جدید وبزای آمریکا برای ایرانیان

بچه ها واقعن این خبر راسته که شنبه امضا میشه؟ تو رو از یه منبع موثق خبر بذارید

نقل قول نوشته اصلی توسط DRapple نمایش پست ها
    سلام
    هنوز امضا نشده درسته؟
    نتایج پذیرش حدود 1ماه دیگه مشخص میشه امیدوارم روی تصمیم کمیته پذیرش تاثیری نداشته باشد.
    من هم زیاد خوش بین نیستم. الان دیگه موقعی هست که پرونده ها از Admission Office ارجاع داده می شه به دپارتمان های مربوطه. متاسفانه این خبر همزمانی بدی با این موضوع داره. یک لحظه خودتون رو جای کمیته ی مربوطه یا استاد تون بزارید. ممکنه شما رزومه ی بسیار قوی هم داشته باشید ولی وقتی که نتونید ویزا بگیرید، اون هم نمی یاد فاندش رو روی شما سرمایه گذاری کنه که. چون این فاند ها برای هرترم هستش، نمی تونه ازشون استفاده نکنه، بنابراین مجبور می شه بده به نفر بعدی شما. این اتفاق برای من افتاده که به خاطر جبر جغرافیایی نتونم برم آمریکا.

Junior Member Aileen123 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Finance

خیلی بد شد، تمام آرزوهام نقش بر آب شد! حالا روی اروپا و کانادا هم میتونه تاثیر بزاره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط student167 نمایش پست ها
    من هم زیاد خوش بین نیستم. الان دیگه موقعی هست که پرونده ها از Admission Office ارجاع داده می شه به دپارتمان های مربوطه. متاسفانه این خبر همزمانی بدی با این موضوع داره. یک لحظه خودتون رو جای کمیته ی مربوطه یا استاد تون بزارید. ممکنه شما رزومه ی بسیار قوی هم داشته باشید ولی وقتی که نتونید ویزا بگیرید، اون هم نمی یاد فاندش رو روی شما سرمایه گذاری کنه که. چون این فاند ها برای هرترم هستش، نمی تونه ازشون استفاده نکنه، بنابراین مجبور می شه بده به نفر بعدی شما. این اتفاق برای من افتاده که به خاطر جبر جغرافیایی نتونم برم آمریکا.
    دیشب پذیرش من از یکی از دانشگاه های آمریکا اومد (بدترین گزینه که صرفا برای احتیاط اپلای کرده بودم) ایمیل زدم به دپارتمان جواب داد الان هیچی فاند نداریم (قبلا یه استاد گفته بود اپلای کن). دو تا پذیرش دیگه هم که یک ماه قبل جواب گرفتم و با اساتیدش در تماس بودم الان دیگه کلا جوابمو نمیدند. قطعا تاثیر داره ،فقط امیدوارم گزینه های دیگم فعلا جواب ندند تا تکلیف این شرایط مشخص بشه.
    *** Never Give Up ***

Junior Member

باز خوش بحال شما پذیرشتون اومده مال من یکی هم اگه قرار بو بیاد دیگه از بن و ریشه خراب شد. تمام ارزوهام یه شبه بر باد رفت همیشه این یه شبه بر باد رفتن رو شنیده بودم ولی الان در اوج جوونیم تجربش کردم واقعن نمیدونم به جه امیدی دیگه زندگی کنم. تمام پول و تلاشم برباد رفت اصلن باورم نمیشه

Junior Member Aileen123 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Finance

به نظرتون به گزینه های دیگه مثل کانادا و اروپا فکر کنم؟ تازه واسه تافل و آیلتس میخواستم بخونم! حالم واقعا بد شده!

Junior Member

اخه من میگم مگه کانادا چند تا دانشگاه و ایالت داره که یهو بخواد به این همه اپلیکنت پذیرش بده تازه اون چینی و هندی و پاکستانیا هم هستن هر چند با حذف رقبای ایرانی واسه بقیه اپلیکنت ها رد کارپت شد دیگه حتی بدون نمره تافل و جی ار ای هم پذیرش میگیرن. دیگه دارم ارزو میکنم کاش بچه یه چینی بودم اونوقت دنیا به کامم بود. تازه خیلیا میگن ترامپ کانادا رو هم مجبور به سختگیری میکنه که بنظرم حرف منطقی میاد

همه اینا تقصیر این حزب دموکراتهای بی عرضه آمریکاست که برنی سندرز رو به ناحق حذف کردن و کلینتون رو که اصلا سابقه خوبی از نظر مردم عادی نداره انتخاب کردن. اگه سندرز نامزد دموکراتها بود، مطمئنم با اختلاف فاحش، رییس جمهور میشد.

Senior Member mokhteh آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mayday نمایش پست ها
    دیدگاه شما در این مورد از نظر من چند تا مشکل داره. جایی که ما توش داریم زندگی می کنیم یک کشور جهان سوم و خب طبق تعریف مردمش هم باید طرز فکرشون این مدلی باشه در مورد اتباع مهاجر و مقایسش با آمریکا که توسعه یافته ترین کشور دنیاست درست نیست (اصولا باید یه فرقی باشه وگرنه این همه آدم مریض نیستند که مهاجرت کنند اونجا). مشکل من توجیه غیر منطقی این تعلیق ویزا است (البته که هر کشوری حق داره تصمیماتی بگیره که یه سری آدم خوششون نیاد) توی تمام این سال ها افرادی که از اینجا مهاجرت کردند جز قانون مدار ترین و مفید ترین شهروندان آمریکا بودند (بر خلاف مقایسه شما که نمونه خلافش هست). قبلا هم همچین گل و بلبل نبود اگر یک نگاه به آمار سال های اخیر بندازید دوستانی بودند که دوره کلیر شدنشون بسیار طولانی بود در حالی که شهروندان بقیه کشور ها خیلی راحت ویزاشون رو میگرفتند.
    دوست من...شما متوجه هدف مثال من نشدی...شما هر چقدر هم که بگی جهان اول یا سوم، مثالی که من زدم داره تشابه دیدگاه از بالا به پایین رو مقایسه میکنه....من نمیدونم شما کجا ساکن هستید ولی اگر شما فک میکنید جهان اول (حالا هر کشوری) از تمام جهات به معنای واقعی کلمه ایده آل هست در اشتباهید. بطور مثال، البته که فرهنگ مردم امریکا بسیار با جهان سومی ها تفاوت داره و خیلی مزیت های دیگه ولی این احتمال هم وجود داره مردم این کشورها یک نگاه از بالا به پایین به سایر کشورها داشته باشن که عینا در مورد امریکاییها صدق میکنه...مثال استفاده شده در مورد ایران اتفاقا از این لحاظ مشابهت زیادی داره اگرچه امریکاییها بسیار خوش برخوردتر از ایرانیها با مردم کشورهای دیگه هستند اما همچنان پس ذهن انها اینه که "ما نژاد بـرتـریم". یکی از برگ برنده های ترامپ بیدار کردن همان حس خود برتر بینی امریکاییها بود که به نتیجه رسید.
    در مورد علت مهاجرت به امریکا باید بگم که تفاوت در مسایل مختلف بسیار مشهوده بین امریکا و کشورهای در حال توسعه که محرک بسیار قوی برای مهاجرت به حساب میاد اما اگر کسی بخواد با تفکر ایده آل گرایانه بیاد امریکا باید بگم پس از ورودش بدجور تو ذوقش خواهد خورد...شما به یک کشور توسعه یافته قدم می گذارید و نه مدینه فاضله....
    تاریخ این ایام را هر کس که خواهد خواند، جز این سخن از ما نخواهد راند:
    این نسل سردرگم، بر توسن اندیشه هاشان لنگ
    ، فرسنگ در فرسنگ، جز سوی ترکستان نمی رانند؛
    تاریخ پیش از خویش را باری نمی خوانند.

Junior Member

Dear Haadi,

You recently applied for admission to the University of Washington’s XXXX department for autumn quarter 2017. I am writing to schedule a 20-minute phone interview next week as a follow-up to your admission committee’s initial application review. The admissions committee consists of a mix of core faculty and current PhD students.

We have slotted you for Thursday, February 2, 2017 at XXX US Pacific Standard Time. Due to the various competing schedules for faculty, we do hope you can use the scheduled time noted here.

We will call you at the number noted on your application: XXXX

Please email me to confirm acceptance of the interview slot time by 9am on Monday, January 30.
    Thank you!!
    چی بگم؟!!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)