صفحه 153 از 195 نخستنخست ... 53103143144145146147148149150151152153154155156157158159160161162163 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,521 تا 1,530 , از مجموع 1944

موضوع: اعمال محدودیتهای جدید وبزای آمریکا برای ایرانیان(حذف پست بدون اطلاع رسانی)

پیش فرض پاسخ : اعمال محدودیتهای جدید وبزای آمریکا برای ایرانیان(حذف پست بدون اطلاع رسانی)

سلام
    ببخشید شاید فروم درستی برای طرح این سوال نباشه ولی جای بهتری پیدا نکردم

کسی در مورد استفاده از noraty سیستم در سفارت آمریکا در ترکیه خبر داره؟

من تو تروال بن گیر کرده ام و نمی تونم برم امریکا اما یک سندی رو باید امضا کنم که مورد تایید باشه در امریکا. شنیدم میشه اینکارو در سفارت آمریکا در ترکیه انجام داد. کسی اطلاعی در این زمینه داره؟؟

پیش فرض پاسخ : اعمال محدودیتهای جدید وبزای آمریکا برای ایرانیان(حذف پست بدون اطلاع رسانی)

نقل قول نوشته اصلی توسط elham2010 نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید شاید فروم درستی برای طرح این سوال نباشه ولی جای بهتری پیدا نکردم

کسی در مورد استفاده از noraty سیستم در سفارت آمریکا در ترکیه خبر داره؟

من تو تروال بن گیر کرده ام و نمی تونم برم امریکا اما یک سندی رو باید امضا کنم که مورد تایید باشه در امریکا. شنیدم میشه اینکارو در سفارت آمریکا در ترکیه انجام داد. کسی اطلاعی در این زمینه داره؟؟
    به سفارت ایمیل بدین بگین داستانتونو
    اصولا باید راهنمایی کنن.

Junior Member

سلام دوستان، کسی می دونه با توجه به نتایج اخیر ویزای دانشجویی از کشورهای اطراف چه کشوری برای مصاحبه بهتره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط AfshinDysus نمایش پست ها
    به سفارت ایمیل بدین بگین داستانتونو
    اصولا باید راهنمایی کنن.
    خیلی راهنمایی گنگی کردن؛ گفتن بله میشه و ما Notary سیستم داریم. دیگه بعدش جزییات رو هیچی نکفتن مثلا اینکه وکیل در آمریکا چطوری مدرک رو براشون بفرسته، یا مترجم رسمی ما باید استخدام کنیم یا خودشون دارن؟؟؟ از دوستانی که تو آمریکا هستن کسی وکیل ایرانی میشناسه قبلا سندی درست کرده باشه که تو سفارت آنکارا امضا بشه؟؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Ph.D of Biophysics

نقل قول نوشته اصلی توسط shahinja نمایش پست ها
    سلام دوستان، کسی می دونه با توجه به نتایج اخیر ویزای دانشجویی از کشورهای اطراف چه کشوری برای مصاحبه بهتره؟

ببینید خیلی فرقی نمی کنند وقتی همه چیز اکی باشه. البته به موارد متعددی بستگی داره که بیشتر فاکتورهایی مرتبط با شماست ازجمله: رشته ای که خوندید و می خواهید بخونید که حساس نباشه٬ مقطعی که اپلای کردید٬ استاد اینجا و اونجا٬ سربازی رفتید یا نه٬ اگر رفتید کجا رفتید٬ شاغل بودید یا نه٬ سلف فاند هستید یا فول فاند٬ مستر مجددید یا نه٬ فامیل تو شهری که اپلای کردید دارید یا نه٬ و ...
    در کل به نظر خودم و تجربه ای که از گروه ها و فروم های مختلف دیدم اوریج ارمنستان مناسبتره برای ویزاهای F و J و همانطوری که عرض کردم کلا این پروسه مولتی فاکتوریاله!

Junior Member shervinariaee آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    عمران تهران

دوستان درود.

من چند سال پیش صاحبه رفتم و مدارکم برگشت خورد تو ادارمه مهاجرت و الان اونجاست. به نظرتون من هم نیاز به ویور دارم یا اینکه کیس هایی که مال قدیم هستند از این قائده مستثنی هستند؟
    ویزای من کار یا h1 بود و اشتباه افیسر باعث شد ویزا در سفارت صادر نشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط SSSaAaRaAa نمایش پست ها
    بله از یه درصدم خیلی کمتره! درسته. حتی توی دسامبر و نوامبر همین رقم، بین ۶۰۰ الی ۷۶۰ بوده!
    اگه آدم بدونه دقیقن بر چه اساسی ویزا دادن به همین تعداد هم، حداقل تکلیفش رو میدونه!
    شما در نهایت تصمیم به اقدام گرفتید یا اقدام نمیکنید؟

سلام آیا به ایرانیها ویزای J1 میدند؟ ممنونم.

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

نقل قول نوشته اصلی توسط biglovehaha نمایش پست ها
    سلام آیا به ایرانیها ویزای J1 میدند؟ ممنونم.
    سلام
    بله ویزای جی مشکلی نداره

Junior Member

سلام دوستان
    من دانشجوی دکتری ساکن سوید هستم
    امکان گرفتن ویزا آمریکا واسه پرزنتیشن مقاله هستش در حال حاضر؟ اگه جواب مثبت هست، چه نوع ویزایی واسه موقعیت فعلی اپلای کنم بهتره؟
    با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)