صفحه 157 از 195 نخستنخست ... 57107147148149150151152153154155156157158159160161162163164165166167 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,561 تا 1,570 , از مجموع 1944

موضوع: اعمال محدودیتهای جدید وبزای آمریکا برای ایرانیان(حذف پست بدون اطلاع رسانی)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اعمال محدودیتهای جدید وبزای آمریکا برای ایرانیان(حذف پست بدون اطلاع رسانی)

نقل قول نوشته اصلی توسط leilimsrt نمایش پست ها
    سلام دوستان. من برای پست داک اقدام کردم، اما از اونجایی که امکان گرفتن ویزای H1B برای ما وجود نداره، چه باید بکنیم. ایا میشه ویزای J1 دریافت کرد و مشمول قانون بازگشت پس از دوسال نشد یا به نوعی اون بندی که در این زمینه هست رو دور زد؟ استادی که من باهاش مکاتبه کردم پیشنهاد پوزیشن phD رو برای ویزای F هم داده. ولی من فکر میکنم از اونجایی که من دکترا دارم برای گرفتن ویزای F هم دچار مشکل بشم. ممنون میشم اگر کسی راهنمایی کنه منو در این زمینه.
    Hi

you can do post-doc with J1, and i suggest to apply for J1 bacause if you apply for H1B the officer probably ask for waiver

پیش فرض پاسخ : اعمال محدودیتهای جدید وبزای آمریکا برای ایرانیان(حذف پست بدون اطلاع رسانی)

دادگاه عالی هم اکنون در حال برگزاری است.

نقل قول نوشته اصلی توسط mesefo نمایش پست ها
    دادگاه عالی هم اکنون در حال برگزاری است.
    نتیجه دادگاه کی مشخص میشه؟

سلام من ٢٨؟جون وقت ويزاي توريستي دارم تقريبا يك ما ه و نيم ديگه و هيچ فاميل درجه يك در امريكا ندارم با اين وضعيت. دادگاه ديوان عالي وضعيت ويزاي من چي ميشه ؟؟
    من در گروه تراول بن قرار ميگيرم؟؟ يعني ويزا شامل من نميشه

Member
    رشته و دانشگاه
    UCLA: BA, Business Economics | Harvard: JD, Law

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehran1986 نمایش پست ها
    نتیجه دادگاه کی مشخص میشه؟
    تا اخر June حکم نهایی ‌صادر میشه. البته ممکنه زود تر هم بیاد ولی احتمالش کمه.

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

نقل قول نوشته اصلی توسط miladsamiei نمایش پست ها
    سلام من ٢٨؟جون وقت ويزاي توريستي دارم تقريبا يك ما ه و نيم ديگه و هيچ فاميل درجه يك در امريكا ندارم با اين وضعيت. دادگاه ديوان عالي وضعيت ويزاي من چي ميشه ؟؟
    من در گروه تراول بن قرار ميگيرم؟؟ يعني ويزا شامل من نميشه
    طبق قوانین فعلی ریجکتید متاسفانه

نقل قول نوشته اصلی توسط Rasberry نمایش پست ها
    Don't worry, you will get it
    بعد از جلسه استماع دیوان عالی اینجوری که به نظر میرسه اوظاع به ضرر افدادی که میخوان ویزا بگیرن و خصوصا افدادی که هیچ bona fida ندارن

سلام دوستان عزیز
    من برای شرکت در یک ورک‌شاپ باید 18 جون شیکاگو باشم و الان آلمان هستم. آیا امکان داره ویزا تا اون موقع بهم بدن؟ ( با توجه به اینکه الان 29 آوریله).
    به طبع هدف آموزشی هست و پس از ثبت نام در ورک‌شاپ نامه ای مبنی بر تایید ثبت نام از دانشگاه آمریکایی دریافت میکنم.
    سپاس فراوان

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط HamedDavari نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    من برای شرکت در یک ورک‌شاپ باید 18 جون شیکاگو باشم و الان آلمان هستم. آیا امکان داره ویزا تا اون موقع بهم بدن؟ ( با توجه به اینکه الان 29 آوریله).
    به طبع هدف آموزشی هست و پس از ثبت نام در ورک‌شاپ نامه ای مبنی بر تایید ثبت نام از دانشگاه آمریکایی دریافت میکنم.
    سپاس فراوان
    سلام
    اگر طبق روندی که در چند ماه اخیر داشتند عمل کنند که ویزا داده نمیشه ولی شاید تغییراتی ایجاد کنند. نمیدونم. ورک شاپ چند روز هست؟ من از مبدا المان فقط یک نفر دیدم که ویزا امریکا گرفتند برا ی یک دوره در یک دانشگاه ولی بیست روز بود و تمام مخارج سفر با المان بود (هزینه حدود سیصد میلیون تومان با نرخ یورو قبل از نوسانات اخیر - انتقال تکنولوجی خیلی اندک). کنفرانس ها و ورک شاپ ها شامل مقاصد اکادمیک هست. موفق باشید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط HamedDavari نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    سپاس فراوان
    ویزای B و از جمله B1 در مورد کیس شما در حال حاضر با تراول بن ترامپ، برای ایرانیها(اگر تابعیت دیگری ندارید) صادر نمیشود. به نظر اینجانب ، وقت و هزینه خود را در این خصوص صرف نکنید.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)