صفحه 158 از 195 نخستنخست ... 58108148149150151152153154155156157158159160161162163164165166167168 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,571 تا 1,580 , از مجموع 1944

موضوع: اعمال محدودیتهای جدید وبزای آمریکا برای ایرانیان(حذف پست بدون اطلاع رسانی)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اعمال محدودیتهای جدید وبزای آمریکا برای ایرانیان(حذف پست بدون اطلاع رسانی)

سلام دوستان،
    میخواستم بدونم کسی رو میشناسین که تا حالا از طریق waiver ویزا گرفته باشه؟ کیس ویزا H-4 ما به خاطر تراول بن نتونست صادر بشه ولی قرار شد سفارت برای waiver درنظر بگیره و خبر بده که معاف میشه یا نه. تا الان حدود دو هفته بیشتر نگذشته ولی میخواستم بدونم اصولا" کسی بوده که نهایتا" از این طریق ویرا رو گرفته باشه. خیلیها ممکنه شامل waiver بشن ولی اینکه نتیجه بررسی چی باشه و ویو بشن یا نه مسئله دیگس. خواهشا" اگه کسی رو شنیدین که بعد از بررسی ویو شدن ویزاهای غیر از F و J گرفته باشه، بنویسین. خیلی برام حیاتیه.
    شرایط سه گانه Waive شدن رو میدونم ولی اون برا اینه که تو بررسی درنظرتون بگیرن یا نه. اینکه نتیجه بررسی چی باشه رو نمیدونم. چون مثلا" مورد اول که نشون داده بشه undue hardship هست معلوم نیست تعریف ازش چی باشه. من با ویزای H1B آمریکا هستم و خانمم متقاضی ویزا H-4 و هنوز ایرانه.
    لطفا" هر اطلاعی داشتین بنویسین

Member
    رشته و دانشگاه
    Ph.D of Biophysics

پیش فرض پاسخ : اعمال محدودیتهای جدید وبزای آمریکا برای ایرانیان(حذف پست بدون اطلاع رسانی)

نقل قول نوشته اصلی توسط nimaitalia نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    میخواستم بدونم کسی رو میشناسین که تا حالا از طریق waiver ویزا گرفته باشه؟ کیس ویزا H-4 ما به خاطر تراول بن نتونست صادر بشه ولی قرار شد سفارت برای waiver درنظر بگیره و خبر بده که معاف میشه یا نه. تا الان حدود دو هفته بیشتر نگذشته ولی میخواستم بدونم اصولا" کسی بوده که نهایتا" از این طریق ویرا رو گرفته باشه. خیلیها ممکنه شامل waiver بشن ولی اینکه نتیجه بررسی چی باشه و ویو بشن یا نه مسئله دیگس. خواهشا" اگه کسی رو شنیدین که بعد از بررسی ویو شدن ویزاهای غیر از F و J گرفته باشه، بنویسین. خیلی برام حیاتیه.
    شرایط سه گانه Waive شدن رو میدونم ولی اون برا اینه که تو بررسی درنظرتون بگیرن یا نه. اینکه نتیجه بررسی چی باشه رو نمیدونم. چون مثلا" مورد اول که نشون داده بشه undue hardship هست معلوم نیست تعریف ازش چی باشه. من با ویزای H1B آمریکا هستم و خانمم متقاضی ویزا H-4 و هنوز ایرانه.
    لطفا" هر اطلاعی داشتین بنویسین

hi
    Rarely, except for the two nationalities that were exceptions, but I'm unlikely to know anyone with a Weaver visa was taken. The only issued visas were J, F, and M for Iranian people who .applied for immigration, Tourist and H Visas.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط A_ardeshiry نمایش پست ها
    hi
    Rarely, except for the two nationalities that were exceptions, but I'm unlikely to know anyone with a Weaver visa was taken. The only issued visas were J, F, and M for Iranian people who .applied for immigration, Tourist and H Visas.
    Dear Mr Ardeshiri
    you mean they dont issue H1B

i did interview for H1B and i have approved I—140
    my interview was in consulate in toronto i am permanent resident of canada it is 6 months since my interview date

i am wondering if i am ellihible for waiver?

thank you very much

Junior Member

سلام دوستان
    ابسترکت من برای سخنرانی در کنگره سالانه جراحان امریکا پذیرفته شده. تیم ما که متشکل از مولفان داخلی و خارجی است دو موضوع مهم رو برای اولین بار در علم جراحی مطرح کرده. بنده به عنوان مولف اول این نگرانی رو دارم که تا زمان چاپ نهایی مقاله گروه دیگری در جای دیگه ای کانسپت مشابهی رو چاپ کنند. برای همین اصرار دارم در این کنگره که مهمترین گردهمایی جراحان در سال هست سخنرانی کنم. سپاسگزارم اگه تجربیاتتون و دیدگاهتون رو در مورد احتمال گرفتن ویزا ‌B1/B2 با قانون waiver بیان کنید.

کنگره چهار ماه و نیم دیگه هست. به نظرتون تلاش کنم از طریق Exchange Visitor یا Observer با ویزای J1 مثلا سه یا شش ماهه وارد شم؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Sage نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ابسترکت من برای سخنرانی در کنگره سالانه جراحان امریکا پذیرفته شده. تیم ما که متشکل از مولفان داخلی و خارجی است دو موضوع مهم رو برای اولین بار در علم جراحی مطرح کرده. بنده به عنوان مولف اول این نگرانی رو دارم که تا زمان چاپ نهایی مقاله گروه دیگری در جای دیگه ای کانسپت مشابهی رو چاپ کنند. برای همین اصرار دارم در این کنگره که مهمترین گردهمایی جراحان در سال هست سخنرانی کنم. سپاسگزارم اگه تجربیاتتون و دیدگاهتون رو در مورد احتمال گرفتن ویزا ‌B1/B2 با قانون waiver بیان کنید.

کنگره چهار ماه و نیم دیگه هست. به نظرتون تلاش کنم از طریق Exchange Visitor یا Observer با ویزای J1 مثلا سه یا شش ماهه وارد شم؟
    شما اقامت یا تابعیت غیر ایرانی دارید یا خیر؟ سابقه سفر قبلی به امریکا یا درخواست ویزای قبلی و نوع آن؟
    در حال حاضر در حالت عادی شرکت در کنگره/کنفرانس به عنوان رابطه قوی برای اعمال waiver به حز موارد بسیار استثنایی به تنهایی موثر نیست.

ApplyAbroad Veteran

سلام دوستان

سلام
    به نظر من نگرانی شما بی مورد هست چون به هر حال ابسترکت شما در ابسترکت بوک کنگره چاپ میشه و اگر قرار به چاپ کانسپت مشابه باشه تا الان ارسال شده. مورد بعد چون تیم مولفان متشکل از نویسنده خارجی هست اگر اونها مشکلی بابت ورود به امریکا نداشته باشند باید از اونها تقاضا کنید ارائه کنند، حتی تا قبل از این مشکلات هم من موارد ریجکت به این صورت دیدم و افیسر حتی گفته اصراری به حضور شما نیست و نویسنده دیگه میتونه ارائه کند.
    حالا اگر خیلی اصرار دارید با ویزا ی J اقدام کنید چون به نظر من مورد شما شامل ویور نخواهد بود. فقط دقت کنید درخواست ویزا های J در حال افزایش هست و بهتر هست با دقت کیس آماده کنید.موفق باشید

Junior Member

ممنون از پاسخ شما.
    اقامت یا تابعیت خارجی خیر. ویزاهای متعدد شنگن به خاطر تحصیل در اروپا. اخریش سال ۲۰۱۶. سفر یا درخواست قبلی امریکا خیر. متاسفانه همکاران خارجی جراح نیستند و در قسمت داخلی پزشکی به عنوان سوپروایزر عمل کرده اند. باز هم متاسفانه شرط چاپ ابسترکت در بوکلت کنگره منوط به حضور فیزیکی یکی از مولفین و پرزنت کردن کار هست و صرف ثبت نام کافی نیست. مولفینی که از عهده دفاع از هایپوتز به دلیل تخصصشان برمی ایند هر دو ملیت ایرانی دارند. باز هم سپاس که وقت گذاشتید و دیدگاهتون رو بیان کردید.
    معنی واقعی undue hardship واقعا شاید همینه )) که به خاطر فرمان رییس جمهور محترم هایپوتز ما رو افراد دیگری به زودی مقاله خواهند کرد. چون کانسپت اون رو حداقل تیم ریویو کننده ابسترکت ها رویت کرده اند.
    شما هم موفق باشید.

Junior Member

سلام
    احتمال داره برنامه پناهندگی ها ( خاص )طبق روال قبل باز بشه ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    UCLA: BA, Business Economics | Harvard: JD, Law

نقل قول نوشته اصلی توسط mary7789 نمایش پست ها
    سلام
    احتمال داره برنامه پناهندگی ها ( خاص )طبق روال قبل باز بشه ؟
    احتمال که البته داره، ولی‌ مکالمات جلسه دادگاه تمایل نشون داد به سمت دائمی کردن دستور اجرایی، بنابر این احتمالش کمه. به هر حال تا آخر June مشخص می‌شه.

Member
    رشته و دانشگاه
    UCLA: BA, Business Economics | Harvard: JD, Law

ممنون از پاسخ شما.
    اقامت یا تابعیت خارجی خیر. ویزاهای متعدد شنگن به خاطر تحصیل در اروپا. اخریش سال ۲۰۱۶. سفر یا درخواست قبلی امریکا خیر. متاسفانه همکاران خارجی جراح نیستند و در قسمت داخلی پزشکی به عنوان سوپروایزر عمل کرده اند. باز هم متاسفانه شرط چاپ ابسترکت در بوکلت کنگره منوط به حضور فیزیکی یکی از مولفین و پرزنت کردن کار هست و صرف ثبت نام کافی نیست. مولفینی که از عهده دفاع از هایپوتز به دلیل تخصصشان برمی ایند هر دو ملیت ایرانی دارند. باز هم سپاس که وقت گذاشتید و دیدگاهتون رو بیان کردید.
    معنی واقعی undue hardship واقعا شاید همینه )) که به خاطر فرمان رییس جمهور محترم هایپوتز ما رو افراد دیگری به زودی مقاله خواهند کرد. چون کانسپت اون رو حداقل تیم ریویو کننده ابسترکت ها رویت کرده اند.
    شما هم موفق باشید.
    اگر شرایطشو داری J بهترین حالت می‌شه چون B تقریبا غیر ممکنه. اگر هیچ کدوم نشد ضرری نداره که مشکل توضیح بعدی و درخواست کنی‌ با skype جلسه برگزار شه (برای کنفرانس‌های حقوق خیلی‌ رایج، مخصوصا برای کشور‌هایی‌ که خرج و زحمت سفر براشون خیلی‌ زیاده).

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)