صفحه 160 از 195 نخستنخست ... 60110150151152153154155156157158159160161162163164165166167168169170 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,591 تا 1,600 , از مجموع 1944

موضوع: اعمال محدودیتهای جدید وبزای آمریکا برای ایرانیان(حذف پست بدون اطلاع رسانی)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک دانشگاه صنعتی شریف

پیش فرض پاسخ : اعمال محدودیتهای جدید وبزای آمریکا برای ایرانیان(حذف پست بدون اطلاع رسانی)

با سلام.
    پدر و مادر من میخوان برای ویزای فرصت مطالعاتی اقدام کنن (فکر کنم ویزای J بشه). خواستم بدونم با شرایط الان میدونید که این نوع ویزا صادر میشه یا نه؟ اطلاعاتی راجع به احتمال ریجکت دارید؟
    و یه چیز دیگه این که ممکنه به خواهرم هم که الان دانشجوعه ویزا بدن به نظرتون؟
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

پیش فرض پاسخ : اعمال محدودیتهای جدید وبزای آمریکا برای ایرانیان(حذف پست بدون اطلاع رسانی)

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfallah95 نمایش پست ها
    با سلام.
    پدر و مادر من میخوان برای ویزای فرصت مطالعاتی اقدام کنن (فکر کنم ویزای J بشه). خواستم بدونم با شرایط الان میدونید که این نوع ویزا صادر میشه یا نه؟ اطلاعاتی راجع به احتمال ریجکت دارید؟
    و یه چیز دیگه این که ممکنه به خواهرم هم که الان دانشجوعه ویزا بدن به نظرتون؟
    ممنون
    علیک سلام. ویزای نوع J F M هیچ محدودیتی نداره که همگی به نوعی مربوط به دانشجویی میشن. اگه فاند هم باشن احتمال ریجکت بسیار پایینه

Junior Member

سلام ببخشید من نمیدونم جای سوالم تو این فروم هست یا نه? ممنون میشم راهنمایی کنید.
    من میخوام بدونم احتمال دریافت ویزا برای پیوست به همسر که در امریکا پوزیش پست داک داره چقدر محتمله? ممکنه چون ایرانی هستم مشکلی پیش بیاد?
    مرسی از پاسختون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sarasd نمایش پست ها
    سلام ببخشید من نمیدونم جای سوالم تو این فروم هست یا نه? ممنون میشم راهنمایی کنید.
    من میخوام بدونم احتمال دریافت ویزا برای پیوست به همسر که در امریکا پوزیش پست داک داره چقدر محتمله? ممکنه چون ایرانی هستم مشکلی پیش بیاد?
    مرسی از پاسختون
    Hi,

You can aply for visa but you will subject to extended background check that is a lengthy process

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

نقل قول نوشته اصلی توسط sarasd نمایش پست ها
    مرسی از پاسختون
    ویزای شما J2 خواهد شد که مشکلی نداره

دوستان من الان آمریکا هستم و تا سال آینده هم ویزای مالتیپل دارم. این تابستون می‌خوام برم ایران و خانواده‌ام رو ببینم. با شرایط فعلی، مشکلی که پیش نمیاد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Cotton_Fields نمایش پست ها
    دوستان من الان آمریکا هستم و تا سال آینده هم ویزای مالتیپل دارم. این تابستون می‌خوام برم ایران و خانواده‌ام رو ببینم. با شرایط فعلی، مشکلی که پیش نمیاد؟
    تا وقتی که ویزاتون اعتبار داره مشکلی نخواهید داشت

Junior Member

سلام دوستان، سوالی در مورد ویزای نوع B آمریکا دارم.
    من و همسرم مدت ۳ سال و ۳ ماه است که در استرالیا زندگی می کنیم و February امسال اقامت دائم این کشور رو گرفتیم، اما هنوز تابعیت استرالیا رو نداریم. در این مدت، ۳ بار و هربار حدود یک ماه برای دیدن خانواده به ایران سفر کردیم. درضمن هردو دانشجوی سال آخر دکترا در یکی از دانشگاه های خوب استرالیا هستیم و رزومه تخصصی قوی داریم. اخیرا یکی از مقالات من در کنفرانسی شناخته شده که August امسال در آمریکا برگزار می شه پذیرفته شده. دو سال پیش هم برای ارایه مقاله دیگرم در همین کنفرانس، ویزای ژاپن گرفتیم.
    با توجه به اطلاعات فوق و در نظر گرفتن موارد مطرح شده در مورد ابلاغیه تراول بن ترامپ (P.P. 9645) ، آیا به نظر شما احتمال اخذ ویزای آمریکا برای شرکت در کنفرانس، برای بنده و همسرم وجود داره یا خیر؟ در صورتی که برای اخذ ویزا اقدام کنیم و به دلیل قانون منع ورود ایرانیان نتونیم ویزا بگیریم، آیا این عدم موفقیت تاثیر منفی در اخذ ویزای سایر کشورها داره؟
    پیشاپیش از راهنماییتون ممنونم.

نقل قول نوشته اصلی توسط yas65 نمایش پست ها
    سلام دوستان، سوالی در مورد ویزای نوع B آمریکا دارم.
    من و همسرم مدت ۳ سال و ۳ ماه است که در استرالیا زندگی می کنیم و February امسال اقامت دائم این کشور رو گرفتیم، اما هنوز تابعیت استرالیا رو نداریم. در این مدت، ۳ بار و هربار حدود یک ماه برای دیدن خانواده به ایران سفر کردیم. درضمن هردو دانشجوی سال آخر دکترا در یکی از دانشگاه های خوب استرالیا هستیم و رزومه تخصصی قوی داریم. اخیرا یکی از مقالات من در کنفرانسی شناخته شده که August امسال در آمریکا برگزار می شه پذیرفته شده. دو سال پیش هم برای ارایه مقاله دیگرم در همین کنفرانس، ویزای ژاپن گرفتیم.
    با توجه به اطلاعات فوق و در نظر گرفتن موارد مطرح شده در مورد ابلاغیه تراول بن ترامپ (P.P. 9645) ، آیا به نظر شما احتمال اخذ ویزای آمریکا برای شرکت در کنفرانس، برای بنده و همسرم وجود داره یا خیر؟ در صورتی که برای اخذ ویزا اقدام کنیم و به دلیل قانون منع ورود ایرانیان نتونیم ویزا بگیریم، آیا این عدم موفقیت تاثیر منفی در اخذ ویزای سایر کشورها داره؟
    پیشاپیش از راهنماییتون ممنونم.
    بله ممکنه بهتون ویزا بدن و اگر بدلیل تراول بن ریجکت هم بشید هیچ تاثیر منفی در آینده برای ویزای هیچ کشوری حتی آمریکا نداره

Junior Member

سلام دوستان
    من دانشجوی PhD هستم (دانشگاه اوتاگو، نیوزلند). استادم پیشنهاد داده که برای یه دوره شش ماهه برام یکی از دانشگاهای ایالات متحده، اما من مطمعن نیستم بتونم ویزا رو بگیرم. آیا کسی تجربه ای داره؟ و آیا اگه برای ویزا اپلای کنم امیدی هست یا اتلاف وقته؟

از قبل مرسی از جوابتون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)