صفحه 182 از 195 نخستنخست ... 82132172173174175176177178179180181182183184185186187188189190191192 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,811 تا 1,820 , از مجموع 1944

موضوع: اعمال محدودیتهای جدید وبزای آمریکا برای ایرانیان(حذف پست بدون اطلاع رسانی)

پیش فرض پاسخ : اعمال محدودیتهای جدید وبزای آمریکا برای ایرانیان(حذف پست بدون اطلاع رسانی)

نقل قول نوشته اصلی توسط saranaimi نمایش پست ها
    پدر مادرم سال ۲۰۱۵ توریستی امریکا ا‌مدن. ایا تراول بن شاملشون میشه اگه دوباره بخان بیان؟ یه خبر خونده بودم کسانی که قبلا ا‌ومدن امریکا تراول بن دیگه شامل اونها نیست.
    سابقه سفر تاثیری روی تراول بن ندارد.

پیش فرض پاسخ : اعمال محدودیتهای جدید وبزای آمریکا برای ایرانیان(حذف پست بدون اطلاع رسانی)

سلام
    دوستان میخواستم بدونم با توجه به محدودیتهای جدید، آیا میشه برای ویزای J (برای پست داک) برای خود و همسر (!) به صورت multiple درخواست داد؟ (اصلا ما باید درخواست مالتیپل بدیم یا خودشون این رو اتوماتیک درخواست شده فرض میکنن؟)

سوال نسبتا مرتبط: آیا در طول پروسه کلیرنس، همه سفارتهای آمریکا (حتی در کشورهای اروپایی) گذرنامه رو به ما برمیگردونن؟ و میشه باهاش توی این مدت سفر (حتی به ایران) داشت؟

پیشاپیش ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط orion188 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان میخواستم بدونم با توجه به محدودیتهای جدید، آیا میشه برای ویزای J (برای پست داک) برای خود و همسر (!) به صورت multiple درخواست داد؟ (اصلا ما باید درخواست مالتیپل بدیم یا خودشون این رو اتوماتیک درخواست شده فرض میکنن؟)

سوال نسبتا مرتبط: آیا در طول پروسه کلیرنس، همه سفارتهای آمریکا (حتی در کشورهای اروپایی) گذرنامه رو به ما برمیگردونن؟ و میشه باهاش توی این مدت سفر (حتی به ایران) داشت؟

پیشاپیش ممنون
    شما هر نوع درخواستی که بدید ، اونها خودشون براساس شرایط شما و قواعد خودشون نوع و اعتبار ویزا رو تعیین میکنند، اگر گذرنامه رو از شما تحویل بگیرند معنیش این هست که نهایتا یک ماهه ویزای شما به دستتون میرسه، اگر وارد پروسه بک گراند چک بشید پاسپورت شما رو از شما نمی‌گیرند و زمانی که بررسی ها تموم بشه باید پاسپورت تون رو براشون ارسال کنید.در این مدت میتونید با پاسپورت تون هرجا خواستید سفر کنید.

Junior Member

تقریبا همه ایرانی ها واسه ویزای جی میرن تو کلرینس که تموم شدنش با خداست متاسفانه. من الان ۱۶ ماهه منتظرم.

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    شما هر نوع درخواستی که بدید ، اونها خودشون براساس شرایط شما و قواعد خودشون نوع و اعتبار ویزا رو تعیین میکنند، اگر گذرنامه رو از شما تحویل بگیرند معنیش این هست که نهایتا یک ماهه ویزای شما به دستتون میرسه، اگر وارد پروسه بک گراند چک بشید پاسپورت شما رو از شما نمی‌گیرند و زمانی که بررسی ها تموم بشه باید پاسپورت تون رو براشون ارسال کنید.در این مدت میتونید با پاسپورت تون هرجا خواستید سفر کنید.
    بسیار هم عالی.
    باعرض معذرت، یک سوال دیگه:
    من مقیم اروپا هستم، آلمان. توی پستهای قدیمی سرنخهایی دیدم از این که میگن توی کشورهای اروپایی اپلای نکنین که ریجکت میکنن و باید رفت همون سفارتهایی که با ویزا برای ایران آشنا هستن. اما خوب همه پستهای قدیمی هستن (و یا در جواب کسانی که با ویزای توریستی میخواستن برن یه سفارت تو اروپا)
    حالا برای من که چند ساله اینجا ساکن بودم، آیا همین صدق میکنه، و معنی داره که مثلا برم از دوبی یا ترکیه اقدام کنم؟!

سپاس

بسیار هم عالی.
    من مقیم اروپا هستم، آلمان. توی پستهای قدیمی سرنخهایی دیدم از این که میگن توی کشورهای اروپایی اپلای نکنین که ریجکت میکنن و باید رفت همون سفارتهایی که با ویزا برای ایران آشنا هستن. اما خوب همه پستهای قدیمی هستن (و یا در جواب کسانی که با ویزای توریستی میخواستن برن یه سفارت تو اروپا)
    حالا برای من که چند ساله اینجا ساکن بودم، آیا همین صدق میکنه، و معنی داره که مثلا برم از دوبی یا ترکیه اقدام کنم؟!

سپاس
    نتیجه ویزا به شرایط شما بستگی داره ، هیچ وقت کسی رو به خاطر اپلای کردن از کشور دوم که در اونجا اقامت قانونی داره و در اونجا مثلا کار یا تحصیل میکنه ریجکت نمیکنند.

ApplyAbroad Veteran

بسیار هم عالی.

سپاس
    سلام
    شما از آلمان اقدام کنید. ( اگر سفر به ایران در این مدت نداشتید که خیلی خوب هست). موفق باشید

Junior Member

سلام
    می بخشین اگر در جای خوبی نمیپرسم( نزدیک ترین پست به سوالم است فک کنم)
    من الان دارم برای تافل و GRE میخونم و انشاا... بعد اینکه از تز ارشدم دفاع کنم شروع میکنم به اپلای( میشه حدودای سال ۲۰۲۰) و هدفم بیشتر امریکاس تا کانادا، خواستم بدونم واقعا امسال میزان صدور ویزای دانشجویی کم شده و عملاطولانی شدن پروسه کلیرنس باعث شده خیلی از بچه ها نتونن پذیرششون رو حفظ کنن؟
    از این بابت واقعا نگرانم، چون تقریبا همه دانشگاهایخوبی که در نظر دارم توی امریکا هستن و این واقعا ظلمه! واقعا شرایط اونقدری شدید و حاد است که تقریبا باید قید امریکا رو زد؟( با توجه به هزینه های زیادی که انجام میدیم واقعا نمیخوام کار به این برسه که بگم شانس بیارم ویزا بگیرم یا شانس نیارم ویزا بهم ندن!!!)
    ممنون میشم دوستان از این بابت بهم اطلاعات روشن تر و کاملتری رو بدن
    ممنون
    ویرایش توسط blueman94 : March 15th, 2019 در ساعت 07:55 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط blueman94 نمایش پست ها
    سلام
    می بخشین اگر در جای خوبی نمیپرسم( نزدیک ترین پست به سوالم است فک کنم)
    من الان دارم برای تافل و GRE میخونم و انشاا... بعد اینکه از تز ارشدم دفاع کنم شروع میکنم به اپلای( میشه حدودای سال ۲۰۲۰) و هدفم بیشتر امریکاس تا کانادا، خواستم بدونم واقعا امسال میزان صدور ویزای دانشجویی کم شده و عملاطولانی شدن پروسه کلیرنس باعث شده خیلی از بچه ها نتونن پذیرششون رو حفظ کنن؟
    از این بابت واقعا نگرانم، چون تقریبا همه دانشگاهایخوبی که در نظر دارم توی امریکا هستن و این واقعا ظلمه! واقعا شرایط اونقدری شدید و حاد است که تقریبا باید قید امریکا رو زد؟( با توجه به هزینه های زیادی که انجام میدیم واقعا نمیخوام کار به این برسه که بگم شانس بیارم ویزا بگیرم یا شانس نیارم ویزا بهم ندن!!!)
    ممنون میشم دوستان از این بابت بهم اطلاعات روشن تر و کاملتری رو بدن
    ممنون
    من شخصا دانشجوهای زیادی رو میشناسم که در همین یکسال اخیر بصورت عادی ویزا گرفتند، از جزییات کارشون اطلاع ندارم ولی مطمین هستم که تروال بن مانعی براشون ایجاد نکرد.

دوستان کسی از طریق ویور ویزای توریستی گرفته؟ شرایط چی باید باشه که ویزا بدن؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)