صفحه 184 از 195 نخستنخست ... 84134174175176177178179180181182183184185186187188189190191192193194 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,831 تا 1,840 , از مجموع 1944

موضوع: اعمال محدودیتهای جدید وبزای آمریکا برای ایرانیان(حذف پست بدون اطلاع رسانی)

Member
    رشته و دانشگاه
    Ph.D of Biophysics

پیش فرض پاسخ : اعمال محدودیتهای جدید وبزای آمریکا برای ایرانیان(حذف پست بدون اطلاع رسانی)

متاسفانه خیر. اگر تنها استثنا هستند مثلا در زمان اجرایی شدن و یا بعد از اون در آمریکا بودند احتمالش هست وگرنه هزینه بی فایده و بی نتیجه خواهد بود.

نقل قول نوشته اصلی توسط hajixxx نمایش پست ها
    سلام.
    نامزد من این هقته سیتیزن آمریکا میشه و من روی ویزای دانشجویی هستم. خواهرم هم گرین کارت داره.
    ما قراره هفته آینده، بعد از صدور سیتیزنشیپ نامزدم، ازدواج کنیم.
    حالا خانواده هامون میخوان درخواست ویزای توریستی بدن که در مراسم ما شرکت کنند.
    آیا میشه شانسی براشون متصور بود؟ آیا میشه این شرایط رو جزو شرایط شمول waiver دونست؟
    ممنونم

Member hajixxx آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Biomedical Engineering, Florida Tech

پیش فرض پاسخ : اعمال محدودیتهای جدید وبزای آمریکا برای ایرانیان(حذف پست بدون اطلاع رسانی)

نقل قول نوشته اصلی توسط A_ardeshiry نمایش پست ها
    متاسفانه خیر. اگر تنها استثنا هستند مثلا در زمان اجرایی شدن و یا بعد از اون در آمریکا بودند احتمالش هست وگرنه هزینه بی فایده و بی نتیجه خواهد بود.
    ممنون از جوابتون.
    فکر می کنم منظورتون رو کامل متوجه نشدم.
    در اواخر سال 2016 و چند روز قبل از صدور فرمان اجرایی ترامپ، تونستند ویزای توریستی بگیرند. چند روز بعدش، فرمان اجرایی صادر شد ولی زمانیکه دادگاه هاوایی حکم رو به صورت تعلیق درآورده بود، والدینم به آمریکا اومدند و به مدت سه ماه، از بهمن تا آخر فروردین اون سال، در آمریکا بودند.
    ویرایش توسط hajixxx : May 6th, 2019 در ساعت 11:37 PM

Junior Member

hi everyone. I apologize for tying english( couldn't work with finish /farsi keyboard at the bottom of page). I have a few questions and I would really appreciate it if anyone can answer them?
    .I moved to US in 2012 my visa got expired in 2014 and I haven't left US since 2013. I was in the country at the time of travel ban in 2017. Now I'm thinking to go out of us and request for waiver at us embassy to get a visa .
    .My current stats is valid through 2021 and I have never been out of status. my field of work is Art/advertising
    what are the chances that I can get waver? how deficult and realistic is it right now

Member
    رشته و دانشگاه
    Ph.D of Biophysics

به صراحت گفته شده اگر شخصی در تاریخ September 24, 2017 و یا بعد از آن در آمریکا بوده/ویزا گرفته درخواست ویزای مجدد آن شخص شامل تراول بن نخواهد شد. قبل از این تاریخ تحت تراول بن خواهند بود.

نقل قول نوشته اصلی توسط hajixxx نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون.
    فکر می کنم منظورتون رو کامل متوجه نشدم.
    در اواخر سال 2016 و چند روز قبل از صدور فرمان اجرایی ترامپ، تونستند ویزای توریستی بگیرند. چند روز بعدش، فرمان اجرایی صادر شد ولی زمانیکه دادگاه هاوایی حکم رو به صورت تعلیق درآورده بود، والدینم به آمریکا اومدند و به مدت سه ماه، از بهمن تا آخر فروردین اون سال، در آمریکا بودند.

Member
    رشته و دانشگاه
    Ph.D of Biophysics

کیس شما نیازی به ویور نداره و از تراول بن مستثنی هستید.

نقل قول نوشته اصلی توسط ziziob66 نمایش پست ها
    hi everyone. I apologize for tying english( couldn't work with finish /farsi keyboard at the bottom of page). I have a few questions and I would really appreciate it if anyone can answer them?
    .I moved to US in 2012 my visa got expired in 2014 and I haven't left US since 2013. I was in the country at the time of travel ban in 2017. Now I'm thinking to go out of us and request for waiver at us embassy to get a visa .
    .My current stats is valid through 2021 and I have never been out of status. my field of work is Art/advertising
    what are the chances that I can get waver? how deficult and realistic is it right now

سلام دوستان عزيز ، بنده مورخ ١٣مي ٢٠١٩ وقت مصاحبه سفارت آمريكا تو آنكارا داشتم با كيس تحصيلي ، عليرغم پرونده خوب و بي نقص و اصرار وكيلم به اينكه حتما با خانواده برم ، با همسرم و دخترم رفتم و مصاحبه خوب و بدون استرسي داشتم ولي متاسفانه ريجكت شدم ، نه فقط من بلكه همه ايرانيايي كه با من اومده بودن همگي ريجكت شدن ، شايد باورتون نشه ولي يكي از موارد ريجكتي زن و شوهري بودن كه هر دو همزمان لاتاري برنده شده بودن ، واقعا خيلي جو بدي بود جلوي در سفارت ، من بشخصه احساس حقارت ميكردم ، سفارت هلند و مجارستان و نروژ و بلژيك و كانادا هم اون روز ايرانيا رو ريجكت كردن . فقط آرزو ميكنم هر موضوعي باعث بروز اين مشكلاته هر چه زودتر حل و فصل بشه كه ديگه شاهد اين صحنه ها نباشيم .

Member
    رشته و دانشگاه
    Ph.D of Biophysics

میشه در مورد کیستون بیشتر توضیح دهید؟ تحصیلی یعنی ویزای F یا J؟ و اینکه رشتتون چی بوده؟ و سربازی کچا بودید؟ چون ویزاهای تحصیلی که تحت تراول بن نیست و ممکنه علت رد شدن لین بوده که آفیسر شما را کوآلیفای ندانسته؟ لاتاری که بحثش جداست و سال قبل هم تعداد کمی از قبولی ها که خانواده درجه یک در آمریکا داشتند٬ یا اونجا دانشچو بودن و یا تونستن جاب آفرای خوبی داشتند ویزا شدند و کلا هم بر اساس آمار دپارتمان آو استیت حدود ۷۰-۸۰ نفر از ایران بود. ویزای مهاجرتی و توریستی و کاری تحت بن هستند و عدم قبول ویزا با این قانون مرتبطه ولی تحصیلی بیستر به کیس خودتون ارتباط داره و نهایت تاثیرش روی طولانی شدن کلیرنس ویزاهای تحصیلی بوده.

نقل قول نوشته اصلی توسط Saeedsalehi نمایش پست ها
    سلام دوستان عزيز ، بنده مورخ ١٣مي ٢٠١٩ وقت مصاحبه سفارت آمريكا تو آنكارا داشتم با كيس تحصيلي ، عليرغم پرونده خوب و بي نقص و اصرار وكيلم به اينكه حتما با خانواده برم ، با همسرم و دخترم رفتم و مصاحبه خوب و بدون استرسي داشتم ولي متاسفانه ريجكت شدم ، نه فقط من بلكه همه ايرانيايي كه با من اومده بودن همگي ريجكت شدن ، شايد باورتون نشه ولي يكي از موارد ريجكتي زن و شوهري بودن كه هر دو همزمان لاتاري برنده شده بودن ، واقعا خيلي جو بدي بود جلوي در سفارت ، من بشخصه احساس حقارت ميكردم ، سفارت هلند و مجارستان و نروژ و بلژيك و كانادا هم اون روز ايرانيا رو ريجكت كردن . فقط آرزو ميكنم هر موضوعي باعث بروز اين مشكلاته هر چه زودتر حل و فصل بشه كه ديگه شاهد اين صحنه ها نباشيم .

سلام دوستان از برندگان لاتاری کسی جدیدا به مصاحبه رفته؟؟

Junior Member

سلام ببخشید درحال پر کردن فرم ۲۶۰ هستم کسی میدونه چه آدرسی در آمریکارو وارد کنم ؟ میشه ادرس یک هتل رو بزنم؟

سلام، درباره گرفتن ویزا از طریق بردن لاتاری چنتا سوال داشتم:
    ۱- اگر کسی قبل از زمان مصاحبه بتونه برای یه دوره کوتاه مدت تحصیلی مثل دوره زبان‌پذیرش و ویزا بگیره و بعد از خاک امریکا بره برای مصاحبه مشمول معافیت میشه یا شانسش بالاتر میره حداقل؟
    ۲- با شرایط موجود امکان گرفتن پذیرش و بخصوص ویزا برای چنین دوره هایی چقدر امکان پذیره؟
    ۳- آیا یه فرد عادی میتونه خودش برای پیدا کردن جاب آفر اقدام کنه یا حتما باید از طریق یه آشنا در امریکا یا وکیل این کار انجام بشه؟
    ممنون میشم از راهنماییتون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)