صفحه 185 از 195 نخستنخست ... 85135175176177178179180181182183184185186187188189190191192193194 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,841 تا 1,850 , از مجموع 1944

موضوع: اعمال محدودیتهای جدید وبزای آمریکا برای ایرانیان(حذف پست بدون اطلاع رسانی)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اعمال محدودیتهای جدید وبزای آمریکا برای ایرانیان(حذف پست بدون اطلاع رسانی)

سلام.
    برادرم پنج شش سالی هست امریکاست و احتمالا تو این مدت باید سیتیزن شده باشه ( از طریق لاتاری رفت)
    ایا میتونه برای خواهرش از طریق خویشاوندی اقدام کنه؟
    یا جلوی اون هم گرفته شده؟
    لطفا راهنماییم کنید

پیش فرض پاسخ : اعمال محدودیتهای جدید وبزای آمریکا برای ایرانیان(حذف پست بدون اطلاع رسانی)

نقل قول نوشته اصلی توسط kianoosh84 نمایش پست ها
    سلام دوستان از برندگان لاتاری کسی جدیدا به مصاحبه رفته؟؟
    سلام من 4may رفتم ایوذبی ببینم شما هم مصاحبه رفتید؟

Junior Member

سلام به همه دوستان.

من خانمم متولد آمریکا هست (پاسپورت آمریکایی داره) ولی اصلا اونجا زندگی نکرده و پرونده مالیاتی نداره و فقط 2 بار کوتاه رفته.
    یکم پیش برای 2 تا بچمون ( 2.5 ساله و 4.5 ساله ) برای ویزای توریستی آمریکا از طریق دبی اقدام کردیم و جالب اینه که ما کلی مدارک از کار آزاد خودم تا حساب های بانکی و کلی چیز دیگه برده بودیم و حتی یک نگاه هم به اون ها نکرد و فقط کارت معافیت سربازی من و پاسپورت خانمم رو چک کرد و هیچ کدوم از مدارک دیگه که خیلی زیاد بودن رو حتی یک نگاه هم نکرد. روز مصاحبه بچه ها رو ریجکت نکردن ولی فرم 221(g) دادن و گفتن از طریق ایمیل اطلاع میدن و نیاز به بررسی بیشتر هست. همون روز ایمیل اومد و یک سری اطلاعات رو خواستن که سریع براشون ارسال کردیم ولی ایمیل کانفرم رسیدن اطلاعات به دستشون 3 روز بعد اومد و در ایمیل گفته شد که کیس شما برای بررسی بیشتر رفته (AP) و ممکنه روز ها و یا ماه ها و یا بیشتر طول بکشه. ولی 2 روز بعد ایمیل اومد و ویزا رو دادن به بچه ها. الانم پاسپورت ها رو ارسال کردیم که مهر ویزا بخورن.

الان یک سوال دارم ممنون میشم اگه کسی تجربه و یا اطلاعاتی داره راهنمایی کنه ...

خانمم الان با 2 تا بچه کوچیک داره میره یکم نگرانش هستم و سخت هست تنهایی رفتن براش. اگه من درخواست ویزای توریستی کنم مثلا از ارمنستان برای آمریکا که می خوام با خانمم که سیتیزن آمریکا هست و 2 تا بچه هام که ویزای آمریکا دارن برم و همراهشون باشم که تنهایی در نگهداری بچه ها در سفر فشار نیاد بهش, شانسی برای گرفتن ویزا دارم ؟
    اینم اضافه کنم حدود 10 سال پیش اقدام کردیم برای مهاجرت آمریکا و زمانی که قبول شدیم و فقط وقت مصاحبه مونده بود متاسفانه کلا در چند سال پشت سر هم مشکلات خیلی زیادی پیش در زندگیمون و اتفاقات بدی برامون پیش اومد که پرونده مهاجرت من تا این لحظه Hold هست و باید برای فعال کردن مجدد FBI check بشم و بعد برم برای مصاحبه.

آیا با شرایطی که گفتم, شانسی برای گرفتن ویزای توریستی برای آمریکا ( بیشتر ترجیح میدم ارمنستان یا آنکارا باشه تا دبی, چون دبی با ایرانی های بزرگ سال خیلی سخت گیری میکنن و برای بچه ها یکم بهتر بررسی می کنن ) دارم ؟

ممنون میشم اگه کسی اطلاعی داره راهنمایی کنه.

Junior Member

سلام دوستان من و همسرم برای پست داک میخوایم اقدام کنیم آیا اگر هر دو برای ویزای J1 اقدام کنیم بهتر است یا یکی J و یکی به عنوان همراه. ممنون میشم راهنمایی فرمایید.

Member
    رشته و دانشگاه
    Ph.D of Biophysics

نظرات می تومه متفاوا باشه.
    ولی به نظر من اگر هر دوی شما دارای آفز پست داک هستید بهتره مجزا در دو سفازت مختلف با فاصله ۱و۲ ماه یا بیشتر اقدام کنید.
    چون اگر یکی از دوستان بصورت جی ۲ وارد شوند مشکلات خاص خودش رو داره برای تغییر استاتوس بعد از ۹۰ روز به جی ۱.
    از طرفی نفر اول که برای جی ۱ اقدان می کند چون همسرش در ایران است سوشال تای خوبی داره و شانسش حیلی بالا میره.
    نفر دوم در بدترین حالت و ریجکت به عنوان اپلیکنت اصلی می تواند در نهایت به درخواست نفر حاضر در امریکا مجدد برای جی ۲ به مصاحبه رود.
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط mahefeshan نمایش پست ها
    سلام دوستان من و همسرم برای پست داک میخوایم اقدام کنیم آیا اگر هر دو برای ویزای J1 اقدام کنیم بهتر است یا یکی J و یکی به عنوان همراه. ممنون میشم راهنمایی فرمایید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan6889 نمایش پست ها
    سلام، درباره گرفتن ویزا از طریق بردن لاتاری چنتا سوال داشتم:
    ۱- اگر کسی قبل از زمان مصاحبه بتونه برای یه دوره کوتاه مدت تحصیلی مثل دوره زبان‌پذیرش و ویزا بگیره و بعد از خاک امریکا بره برای مصاحبه مشمول معافیت میشه یا شانسش بالاتر میره حداقل؟
    ۲- با شرایط موجود امکان گرفتن پذیرش و بخصوص ویزا برای چنین دوره هایی چقدر امکان پذیره؟
    ۳- آیا یه فرد عادی میتونه خودش برای پیدا کردن جاب آفر اقدام کنه یا حتما باید از طریق یه آشنا در امریکا یا وکیل این کار انجام بشه؟
    ممنون میشم از راهنماییتون

سلام
    این موارد دقیقا سپال من هم هست. اگر دوستی اطلاعاتی داره ممنون میشیم راهنمایی کنه.

Junior Member

برای گرفتن ویزای غیرتخصیلی شرط لازم اینه که فرد قبلا اقدام مهاجرتی نکرده باشه. اگر کسی خوش شانس بوده باشه و لاتاری برنده شده باشه و قبل مصاحبه مهاجرتی برای مصاحبه ویزای غیرمهاجرتی اقدام کنه اونوقت ویزای غیرمهاجرتی فوری رد میشه.
    در صورتی هم که فردی اقدام مهاجرتی نکرده باشه و بتونه ویزای غیرمهاجرتی بگیره و وارد امریکا بشه و بعد از اون لاتاری برنده بشه اونوقت درون خاک آمریکا adjustment of status را پیش میره و گرین کارت میگیره. دیگه بحث ویزای مهاجرتی نیست. کلا لفظ ویزای برای ورود به امریکاست.

نقل قول نوشته اصلی توسط Harsham نمایش پست ها
    سلام
    این موارد دقیقا سپال من هم هست. اگر دوستی اطلاعاتی داره ممنون میشیم راهنمایی کنه.

Junior Member

برای پیدا کردن جاب آفر به هیج وکیلی اعتماد نکنید. جاب آفر صرفا توسط خودتون با ایمیل و مکاتبه و .... اخذ میشه و در صورتی ه که توانایی های خاص داشته باشید که کسی را مجاب کنید که شما را از ایران استخدام کنه.

Junior Member

با سلام.
    آیا منظور شما جاب افر برای اخذ ویزای EB2 هست یا برای ویزای بیزینس H? وضعیت برای هرکدوم از اینها الان چطور هست ایا صادر می شه برای ایرانیان؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Lakestan نمایش پست ها
    برای پیدا کردن جاب آفر به هیج وکیلی اعتماد نکنید. جاب آفر صرفا توسط خودتون با ایمیل و مکاتبه و .... اخذ میشه و در صورتی ه که توانایی های خاص داشته باشید که کسی را مجاب کنید که شما را از ایران استخدام کنه.

سلام دوستان
    من ٥ سال پيش با ويزاي دانشجويي امريكا بودم . بعد از ٧ ماه به علت بيماريه پدرم برگشتم ، الان ميخوام دوباره اقدام كنم با ٣٠ سال سن و متاهل بودن شانسي وجود داره براي مقطع ليسانس ؟
    يا به قول يكي از دوستان اصلا امكانش نيستو الكي وقت و انرژي نذارم ؟
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)