صفحه 188 از 195 نخستنخست ... 88138178179180181182183184185186187188189190191192193194195 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,871 تا 1,880 , از مجموع 1944

موضوع: اعمال محدودیتهای جدید وبزای آمریکا برای ایرانیان(حذف پست بدون اطلاع رسانی)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اعمال محدودیتهای جدید وبزای آمریکا برای ایرانیان(حذف پست بدون اطلاع رسانی)

نقل قول نوشته اصلی توسط bestofbestzizi نمایش پست ها
    نه. بن سه گرین کارت های کانادا را از بن معاف نمیکنه.

:Thanks for the reply but are you sure about this. In the DOS Website there is following statement

Waivers may not be granted categorically to any group of nationals of the seven countries who are subject to visa restrictions pursuant to the Proclamation, but waivers may be- appropriate in individual circumstances, on a case-by-case basis. The Proclamation lists several circumstances in which case-by-case waivers may be appropriate. That list includes foreign nationals who are Canadian permanent residents who apply for visas at a U.S. consular section in Canada. Canadian permanent residents should bring proof of their status to a consular officer.A consular officer will carefully review each case to determine whether the applicant is affected by the Proclamation during each phase of the implementation and, if so, whether the applicant qualifies for an exception or a waiver.
    ویرایش توسط Jeollabuk : August 27th, 2019 در ساعت 06:00 PM

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اعمال محدودیتهای جدید وبزای آمریکا برای ایرانیان(حذف پست بدون اطلاع رسانی)

نقل قول نوشته اصلی توسط Jeollabuk نمایش پست ها

:Thanks for the reply but are you sure about this. In the DOS Website there is following statement

Waivers may not be granted categorically to any group of nationals of the seven countries who are subject to visa restrictions pursuant to the Proclamation, but waivers may be- appropriate in individual circumstances, on a case-by-case basis. The Proclamation lists several circumstances in which case-by-case waivers may be appropriate. That list includes foreign nationals who are Canadian permanent residents who apply for visas at a U.S. consular section in Canada. Canadian permanent residents should bring proof of their status to a consular officer.A consular officer will carefully review each case to determine whether the applicant is affected by the Proclamation during each phase of the implementation and, if so, whether the applicant qualifies for an exception or a waiver.
    دقیقا درسته. کسی که اقامت دایم کانادا رو داره از تراول بن معاف هست. دلیلش این هست که کسی که گرین کارت آمریکا رو داره بدون ویزای کانادا و تنها با گرفتن یک مجوز الکترونیکی که به صورت آنلاین و در عرض 24 ساعت صادر میشه می تونه بیاد کانادا اونوقت کسی که PR کانادا رو داره باید ویزای ورود به آمریکا بگیره و تقریبا در هیچ موقعی هم درخواستش رد نمیشه. حالا اگر قرار بود با این تراول بن به همون ایرانی هایی که PR دارن اصلا ویزای آمریکا ندن کل این حساب و کتابشون بهم می خورد. کلا مردم آمریکا و کانادا خیلی با هم رفت و آمد کاری دارن و در واقع کانادا حیاط خلوت آمریکاست پس نمی تونن به کسانی که اقامت دائم کانادا دارن و 3 سال دیگه شهروند میشن سخت بگیرن.

نقل قول نوشته اصلی توسط VIPI نمایش پست ها
    دقیقا درسته. کسی که اقامت دایم کانادا رو داره از تراول بن معاف هست. دلیلش این هست که کسی که گرین کارت آمریکا رو داره بدون ویزای کانادا و تنها با گرفتن یک مجوز الکترونیکی که به صورت آنلاین و در عرض 24 ساعت صادر میشه می تونه بیاد کانادا اونوقت کسی که PR کانادا رو داره باید ویزای ورود به آمریکا بگیره و تقریبا در هیچ موقعی هم درخواستش رد نمیشه. حالا اگر قرار بود با این تراول بن به همون ایرانی هایی که PR دارن اصلا ویزای آمریکا ندن کل این حساب و کتابشون بهم می خورد. کلا مردم آمریکا و کانادا خیلی با هم رفت و آمد کاری دارن و در واقع کانادا حیاط خلوت آمریکاست پس نمی تونن به کسانی که اقامت دائم کانادا دارن و 3 سال دیگه شهروند میشن سخت بگیرن.
    برای ایرانی ها داشتن پی ار کانادا هیچ تضمینی برای گرفتن ویزای آمریکا ایجاد نمیکنه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahtabreza نمایش پست ها
    دوستان یه سوال، من متوجه نمیشم از اینکه میگین AP هستیم و خیلی منتظریم؟ منظورتون توی سایت CEACE زده AP یا برگه ای که آخر مصاحبه دادن؟ آخه من تو سایت CEACE ای پی هستم و شنیدم اگر تو CEACE ای پی بشی زود کلیر میشی!!! درسته؟؟؟؟ مراحل و معانی این دو ای پی متفاوته؟؟؟
    سلام - من الان بیشتر از یکسال شد که در وضعیت AP هستم و هنوز خبر جدیدی نشده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shahbaz222 نمایش پست ها
    سلام. تو سایت CEAC؟ لاتاری هستین؟ چه سالی؟ UPDATE هم میشین هر چند روز؟ ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahtabreza نمایش پست ها
    سلام. تو سایت CEAC؟ لاتاری هستین؟ چه سالی؟ UPDATE هم میشین هر چند روز؟ ممنون
    سلام , نه من از طریق لاتاری اقدام نکرده بودم , من از طریق مادرم که سی تی زن بود اقدام به گرفتن گرین کارت کردم ,اخرین بروزرسانی برای حدودا ۴ ماه پیش بود

سلام به همه دوستان

من پی آر کانادا دارم و دوست دارم (اگه راه بدن) برم آمریکا برای دیدن دوستان و تفریح. ولی نمیدونم ویور برای ویزای توریستی به من تعلق میگیره یا نه؟
    من سال 2014 برای ویزای تحصیلی اقدام کردم و بعد از شیش هفته سکوریتی چک، ویزام اومد ولی ترجیح دادم بیام کانادا. حالا نمیدونم اصن مهم هستش این مساله یا چون قبل از تراول بن بوده مهم نیست.
    خیلی ممنون میشم منو یکم راهنمایی کنید و اگه لینکی دارین با من به اشتراک بذارید.

Senior Member

این ها شامل ویور از ترول بن میشوند

:waiver/exception to the Travel Ban

You are dual citizen of another country or permanent resident of Canada

You were in the U.S. on 9/24/2017
    امضا نامرئی

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shahbaz222 نمایش پست ها
    شما وکیل داری؟
    امضا نامرئی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    برای ایرانی ها داشتن پی ار کانادا هیچ تضمینی برای گرفتن ویزای آمریکا ایجاد نمیکنه
    سلام
    شما کانادا زندگی می کنید یا آمریکا؟ من کانادا زندگی می کنم و PR دارم و بعد از تراول بن ویزای آمریکا گرفتم و رفتم آمریکا. من دقیقا قوانین رو می دونم. چون PR کانادا 3 سال بعدش بدون هیچ دردسری تبدیل به Citizenship میشه بنابر این جزو Waiver هست البته این نکته هم خیلی مهم هست که موقع مصاحبه شخصی که PR کانادا داره نباید شرایط زندگیش بی ثبات باشه مثلا نباید بیکار باشه و درآمد نداشته باشه یا نباید تازه وارد کانادا شده باشه و زندگی اصلیش توی ایران باشه و فقط با PR به کانادا مسافرت کنه. شخصی که کار داره توی کانادا و حداقل یک سال از زندگی توی کانادا گذشته باشه به راحتی ویزا می گیره اما کسی که بیکار هست و تازه وارد کانادا شده کاملا مشخص هست که نمی تونه ویزا بگیره چون افسر اینطوری برداشت می کنه که شخص از PR کانادا داره استفاده می کنه تا خودش رو به آمریکا برسونه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)