صفحه 192 از 195 نخستنخست ... 92142182183184185186187188189190191192193194195 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,911 تا 1,920 , از مجموع 1944

موضوع: اعمال محدودیتهای جدید وبزای آمریکا برای ایرانیان(حذف پست بدون اطلاع رسانی)

Banned

پیش فرض پاسخ : اعمال محدودیتهای جدید وبزای آمریکا برای ایرانیان(حذف پست بدون اطلاع رسانی)

نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    قانونا داشتن ویزا نمی تواند تضمین ورود فرد به ایالات متحده باشد. مامور اداره مرزبانی می تواند نسبت به صدور یا عدم صدور اجازه ورود اقدام کند. از جمله دلایل می تواند تغییر شرایط فرد نسبت به زمان درخواست یا دریافت ویزا، کتمان یا مشخص شدن اطلاعات جدید و تشخیص مامور مبنی بر صلاحیت ورود یا عدم ورود است.
    https://www.usa.gov/enter-us

Customs and Border Protection (CBP) officers conduct arrival inspections using the same criteria for all foreign nationals visiting the U.S. They decide your admission to the.United States, even if all your travel documents, including your visa, are in order.
    شما اطلاعی دارین که این روزها اصلا سفارت های امریکا متقاضی قبول میکنن یا نه ویزای دانشجویی؟

پیش فرض پاسخ : اعمال محدودیتهای جدید وبزای آمریکا برای ایرانیان(حذف پست بدون اطلاع رسانی)

سلام دوستان

من برام امکان ایجاد موضوع جدید وجود نداره. آیا امکانش هست موضوعی با عنوان دریافت نوبت مصاحبه سفارت در 2020 ایجاد بشه. بخصوص بخاطر مشکلات پیش اومده بابات شیوع ویروس کرونا.

الان اکثر مرز ها بسته است و گویا احتمال این وجود داره مصاحبه ها با اسکایپ انجام بشه. فکر کنم ایجاد این موضوع خیلی مفید باشه.

Junior Member

سلام ، دوستان من میخوام برای دانشگاه لامار تگزاس اقدام کنم و هالف فاند بگیرم برای فوق لیسانس ولی همه بهم میگن که فقط وقت و پولتو تلف میکنی و عمرا ویزا نمیدن بهت و بهتره برای کانادا اقدام کنی ، به نظر شما با داشتن هالف فاند برای رشته مرتبط و لیسانس با معدل 16/90 که شامل فاند میشه و اماده بودن برای اینترویو ، ایا کذلا f1 به مقطع فوق میدن یا نه؟
    ممنونم از حوصله و وقتی که برای من میذارید.

Senior Member Sha7ab آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ebisoft نمایش پست ها
    سلام ، دوستان من میخوام برای دانشگاه لامار تگزاس اقدام کنم و هالف فاند بگیرم برای فوق لیسانس ولی همه بهم میگن که فقط وقت و پولتو تلف میکنی و عمرا ویزا نمیدن بهت و بهتره برای کانادا اقدام کنی ، به نظر شما با داشتن هالف فاند برای رشته مرتبط و لیسانس با معدل 16/90 که شامل فاند میشه و اماده بودن برای اینترویو ، ایا کذلا f1 به مقطع فوق میدن یا نه؟
    ممنونم از حوصله و وقتی که برای من میذارید.
    بنده n مورد میشناسم برای ارشد (حتی بدون فاند) ویزا شدن. اقدام کنید و به اون حرف ها توجه نکنید.
    :Portgas D. Ace
    We have to live a life of no regrets

Senior Member

Trump says he will sign executive order temporarily suspending immigration into US

این میتونه به این معنی باشه که لاتاری از بین رفت یا دیگه کلا همه ویزاها ؟
    ویرایش توسط candid : April 21st, 2020 در ساعت 07:47 PM
    امضا نامرئی

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط candid نمایش پست ها
    Trump says he will sign executive order temporarily suspending immigration into US

لاتاری که یه چیز مسخرس آن از اون
    باید سنا تایید کنه
    تمپورری هم گفته قطعا دایمی نیست
    بیشتر برا ارام کردن جو
    وقتی مرز کانادا آمریکا بسته است معلومه داره چی میگذره دیگه

Senior Member Sha7ab آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط candid نمایش پست ها

امسال نتایج لاتاری رو به تعویق انداختن. اینکه خودش چی میشه باید صبر کنین جزییات دستور ترامپ در بیاد
    :Portgas D. Ace
    We have to live a life of no regrets

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط minaamin نمایش پست ها
    لاتاری که یه چیز مسخرس آن از اون
    باید سنا تایید کنه
    تمپورری هم گفته قطعا دایمی نیست
    بیشتر برا ارام کردن جو
    وقتی مرز کانادا آمریکا بسته است معلومه داره چی میگذره دیگه
    فرمان اجرایی (Executive order) به تصویب سنا احتیاج نداره.

Junior Member

دوستان به قطع مطمئنید که جواب لاتاری 5 می نمیاد؟ آخه وبسایت که چیزی نرده همون تاریخ 5 می رو نوشته
    https://dvprogram.state.gov

Junior Member

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)