صفحه 2 از 195 نخستنخست 12345678910111252102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 1944

موضوع: اعمال محدودیتهای جدید وبزای آمریکا برای ایرانیان(حذف پست بدون اطلاع رسانی)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اعمال محدودیتهای جدید وبزای آمریکا برای ایرانیان

راستش منم خیلی ناراحت شدم، تقریبا من انرژی و هزینه خیلی زیادی برای اپلای انجام دادم.
    هنوز هیچ چیز مشخص نیست ولی اون چیزی که مشخصه اینکه برای یک ماه تا چند ماه به هیچ کسی از ایران و 6 کشور دیگه ویزا داده نخواهد شد تا اینکه قوانین اعطای ویزا تجدید نظر بشه!!
    البته خوب نهایتش اگه پروسه به ویزا نخوره می تونید برای یک ترم دیفر کنید. البته اون هم مونده به مذاکره تون با دانشگاه.

Junior Member asarin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - Azad University of Ahar

الکی استرس و جو ندید، هیچ چیزی معلوم نیست.

ترامپ قبلا هزار مدل قول و وعده داده بود، گفته بود هیچ مسمانی رو اجازه نمیده بیاد، بعد گفت موقتا نمیگذاره، بعد گفت موقتا بعضیا رو از بعضی کشورا اجازه نمیده بیان تا پروسه ویزا بهتر!! بشه.

منتظر باشیم ببینیم چه محدودیت هایی و به چه نوع قرار هست اعمال بشن.

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidsh نمایش پست ها
    راستش منم خیلی ناراحت شدم، تقریبا من انرژی و هزینه خیلی زیادی برای اپلای انجام دادم.
    هنوز هیچ چیز مشخص نیست ولی اون چیزی که مشخصه اینکه برای یک ماه تا چند ماه به هیچ کسی از ایران و 6 کشور دیگه ویزا داده نخواهد شد تا اینکه قوانین اعطای ویزا تجدید نظر بشه!!
    البته خوب نهایتش اگه پروسه به ویزا نخوره می تونید برای یک ترم دیفر کنید. البته اون هم مونده به مذاکره تون با دانشگاه.
    البته یه نگرانی می‌تونه این باشه که این ماجرا روی گرفتن و پذیرش و فاند برای اونایی که هنوز تکلیفشون روشن نیست تاثیر بذاره. اگه این ماجرا عملی شه، استاده دیوانه نیست به کسی فاند بده که کلا بهش ویزا نمی‌دن که!!

دوست عزیز فاند رو که نمیشه دیفر کرد. فعلا که کاریش نمیشه کرد و فقط باید صبر کرد و دید این دیوانه که شده رئیس جمهور میخواد چیکار کنه. هیچ چیز مشخص نیست ممکنه به امسال برسید ، ممکنه زمان بر باشه و کلا امسال تعطیل بشه، شاید هم از خر شیطون بیاد پایین. چیزی که مشخصه اینه که تعداد زیادی آدم وفت،انرژی و هزینه زیادی گذاشتند.
    *** Never Give Up ***

Another order will block visas being issued to anyone from Syria, Iraq, Iran, Libya, Somalia, Sudan and Yemen, said the aides and experts, who asked not to be identified.

جالبه که از عربستان و امارات و قطر و ... خبری نیست!

Member SASOLO آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food science and technology

دوستان باید صبر کرد ببینیم چی میشه عنوان خبر رویترز داره میگه Refugees, دانشجو که پناهنده نیست. امیدوارم دانشجوها رو از این قاعده و قانون معاف کنه وگرنه زحمت و ارزوی چندین و چند ساله همه یک شبه با یه امضا از بین میره.
    http://www.reuters.com/article/us-us...-idUSKBN1582XQ

Junior Member mer377 آواتار ها

عجب وضعی شده :|
    برای کسی که سال آینده بخواد ویزا بگیره چی. بنظرتون مشکل رو حل میکنن تا اونموقه؟

Junior Member

این تصمیم به نفع سایر کشور های هم تراز با امریکا در جذب دانشجو شد
    وبه مراتب شرایط رو برای اپلای سخت تر میکنه...
    امیدوارم دوام نداشته باشه

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mer377 نمایش پست ها
    عجب وضعی شده :|
    برای کسی که سال آینده بخواد ویزا بگیره چی. بنظرتون مشکل رو حل میکنن تا اونموقه؟
    فکر کنم بهترین کار اینه که صبر کنیم خبرهای تکمیلی بیاد.
    یه موضوعی رو من شدیدا بهش ایمان دارم: برای اراده قوی هیچ راهی بسته نیست. بالاخره حتی شاید از آمریکا نتونیم ویزا بگیریم (که واقعا برای من یکی مایه تاسف و افسوس همیشگی میشه چون انتخاب اولم بود و واقعا دلم می سوزه دانشگاه رویاهام رو بورس گرفته نرم) ولی خیلی راه های دیگه هست که میشه رفت. کانادا و کشورهای دیگه هم هست. کلا من اعتقاد دارم که "دنیا محدود نیست". ناامید نشیم بهتره.
    در ضمن با غصه خوردن کاری درست نمیشه. یه فرد آکادمیک حرفه ای همیشه به فکر رزومه اش هست، چه ویزا دستش باشه، چه نباشه. پس تو بخش کارهای خودت رو انجام بده، باقیش رو بسپار به پروسه جاری طبیعت.

Junior Member

سلام و وقت بخیر
    دوستان من از طریق ویزای نامزدی اقدام کرده بودم
    و تمام مراحلش و مصاحبم انجام شده
    الان تو مرحله ی Administrative Processing یا همون FBI Check هستم
    آیا این بر روی کار من هم تاثیر میزاره ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)