صفحه 2 از 179 نخستنخست 12345678910111252102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 1944

موضوع: اعمال محدودیتهای جدید وبزای آمریکا برای ایرانیان(حذف پست بدون اطلاع رسانی)

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : اعمال محدودیتهای جدید وبزای آمریکا برای ایرانیان

مینم الان اول خبر رو توی سی ان ان و بعد رویترز دیدم و حالا اومدم می بینم که اینجا هم داره راجب صحبت میشه
    متن خبر گفته ویزا برای همه افراد این هفت کشور که ایران هم شاملشون میشه
    من کلی از هزینه و زمان زندگیمو روی این موضوع گذاشتم خیلی مسخرست که بخاد جلوی ورود دانشجوهای ایرانی

Junior Member

دوستان سلام
    با توجه به افزايش سختگيري ها پس از ظهور ترامپ، آيا كارمندان شركت هاي دولتي مانند نفت ، مجاز به دريافت ويزاي اقامت دايم هستن؟
    شنيدم كه قبلا ويزا فقط براي اهداف غير مهاجرتي ممنوع بود. الان وضعيت چجوريه؟ لطفا تجربياتتونو به اشتراك بذارين و راهماييم كنيد.

Junior Member

سلام.
    دوستان کسی میتونه به طور دقیق بگه الان ویزای eb1 eb2 صادر میشه یا نه؟

Junior Member

سلام من گرین کارتم رو 3 سال پیش گرفتم از طریق پدرم که سیتیزنه
    سال اول دو سفر یک ماهه به فاصله 6 ماه داشتم و بعد پاس سفید گرفتم و که تا 2 سال نرم امریکا
    ازدواج کردم و بچه دار شدم و فرم هاشون رو 7 ماه پیش ارسال کردم
    اپریل تاریخ پاسم تموم میشه و چون پسرم کوچکه می خوام برم و دوباره تقاضایه پاس سفید کنم
    می تونید راهنماییم کنید که ویزا به همسرم و پسرم می دن یا نه یا چقدر طول می کشه ممنون

Junior Member

راستش منم خیلی ناراحت شدم، تقریبا من انرژی و هزینه خیلی زیادی برای اپلای انجام دادم.
    هنوز هیچ چیز مشخص نیست ولی اون چیزی که مشخصه اینکه برای یک ماه تا چند ماه به هیچ کسی از ایران و 6 کشور دیگه ویزا داده نخواهد شد تا اینکه قوانین اعطای ویزا تجدید نظر بشه!!
    البته خوب نهایتش اگه پروسه به ویزا نخوره می تونید برای یک ترم دیفر کنید. البته اون هم مونده به مذاکره تون با دانشگاه.

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidsh نمایش پست ها
    راستش منم خیلی ناراحت شدم، تقریبا من انرژی و هزینه خیلی زیادی برای اپلای انجام دادم.
    هنوز هیچ چیز مشخص نیست ولی اون چیزی که مشخصه اینکه برای یک ماه تا چند ماه به هیچ کسی از ایران و 6 کشور دیگه ویزا داده نخواهد شد تا اینکه قوانین اعطای ویزا تجدید نظر بشه!!
    البته خوب نهایتش اگه پروسه به ویزا نخوره می تونید برای یک ترم دیفر کنید. البته اون هم مونده به مذاکره تون با دانشگاه.
    البته یه نگرانی می‌تونه این باشه که این ماجرا روی گرفتن و پذیرش و فاند برای اونایی که هنوز تکلیفشون روشن نیست تاثیر بذاره. اگه این ماجرا عملی شه، استاده دیوانه نیست به کسی فاند بده که کلا بهش ویزا نمی‌دن که!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Cotton_Fields نمایش پست ها
    البته یه نگرانی می‌تونه این باشه که این ماجرا روی گرفتن و پذیرش و فاند برای اونایی که هنوز تکلیفشون روشن نیست تاثیر بذاره. اگه این ماجرا عملی شه، استاده دیوانه نیست به کسی فاند بده که کلا بهش ویزا نمی‌دن که!!
    بابا منم چهار سال که واسه اپلای وقت گذاشتمو کلی پول دادم. دقیقن با این دوستمون موافقم مگه استاده دیونست که بیاد به ایرانیا که اجازه ورود ندارن پذیرش بده. من از این خبر داغون شدم.

Junior Member

خیلی متاسفم (فک کنم باید بهم تسلیت بگیم اصلا) و من هم شرایط مشابه شمارو دارم در حال مکاتبه بودم و داشتم به نتیجه میرسیدم یک دفعه بووووم ترکید! جوابمم نمیدن دپارتمان اینترنشنال دانشگاه !
    شرایط تحصیلی و برنامه های امریکا خیلی متنوع و منعطف هستش و حتی کانادا به خوبی امریکا نیست من واقعا نمیتونم پلن B داشته باشم !!!!
    ولی هنوز امضا نشده و فقط باید صبر کرد !

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mmahla نمایش پست ها
    خیلی متاسفم (فک کنم باید بهم تسلیت بگیم اصلا) و من هم شرایط مشابه شمارو دارم در حال مکاتبه بودم و داشتم به نتیجه میرسیدم یک دفعه بووووم ترکید! جوابمم نمیدن دپارتمان اینترنشنال دانشگاه !
    شرایط تحصیلی و برنامه های امریکا خیلی متنوع و منعطف هستش و حتی کانادا به خوبی امریکا نیست من واقعا نمیتونم پلن B داشته باشم !!!!
    ولی هنوز امضا نشده و فقط باید صبر کرد !

دقیقن منم نمیتونم پلن b داشته باشم. یعنی واقعن یکی تو انریکا از این سیاستمدارای کله گندشون نیست که جلوی ترامپ رو بگیره. واقعن مسخره است.

Junior Member asarin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - Azad University of Ahar

الکی استرس و جو ندید، هیچ چیزی معلوم نیست.

ترامپ قبلا هزار مدل قول و وعده داده بود، گفته بود هیچ مسمانی رو اجازه نمیده بیاد، بعد گفت موقتا نمیگذاره، بعد گفت موقتا بعضیا رو از بعضی کشورا اجازه نمیده بیان تا پروسه ویزا بهتر!! بشه.

منتظر باشیم ببینیم چه محدودیت هایی و به چه نوع قرار هست اعمال بشن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)