صفحه 21 از 195 نخستنخست ... 11121314151617181920212223242526272829303171121 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 1944

موضوع: اعمال محدودیتهای جدید وبزای آمریکا برای ایرانیان(حذف پست بدون اطلاع رسانی)

Junior Member asarin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - Azad University of Ahar

پیش فرض پاسخ : اعمال محدودیتهای جدید وبزای آمریکا برای ایرانیان

سخنگوی کاخ سفید گفت که امروز فرمان اجرایی مهاجرین به امضا خواهد رسید.

https://twitter.com/jpaceDC/status/824998479751630850

President Donald Trump is expected to sign an executive action Friday temporarily halting the flow of refugees into the U.S. and stopping all entries from some majority-Muslim nations.

Spokesman Sean Spicer says Trump will sign the order during a visit to the Pentagon. A draft order obtained by The Associated Press also shows Trump may indefinitely ban all refugees from Syria.

از وضعیت پیش اومده واستون متاسفم . به نظرم بد نیست ایمیل بزنید و بگید این یک وضعیت موقته و مشکلی برای ویزای من پیش نمی یاد با توجه به زمان زیادی که تا ابتدای ترم مونده. باز خودتون یکم فکر کنید و با دوستان دیگه هم مشورت کنید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Cotton_Fields نمایش پست ها
    دوستان، یه استاد از یکی دانشگاه‌های خیلی خوب آمریکا با من مصاحبه کرده بود هفته پیش. تو مصاحبه خیلی از اوضاع فاند امسال نالید. بعد چند روز یه ایمیل زد و گفت می‌خوایم تو رو کاندید فلوشیپ دانشگاه کنیم.
    حالا الان خودش به من دوباره ایمیل زده و نوشته:

- The country's new president is promising bans on travel to the US for some people. We are holding our breath and hoping this is just a nightmare of words with no practical results.

واقعا حتی نمی‌دونم چی جوابش رو بدم.
    *** Never Give Up ***

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sina622 نمایش پست ها
    سلام دوستان من امروز از دانشگاه پذیرشمو همراه با فاند گرفتم. خیلی نگران اکسپتنستون از دانشگاه نباشید و روی ویزا تمرکز کنید. برای کسانی هم که به کانادا یا کشور های دیگه اپلای نکردند توصیه‌ام اینه که به فکر استرالیا یا نیوزیلند باشند که ددلاینشون تابستونه.
    خوش بحلتون. مبارکتون باشه . حداقل شما از این ور قضیه خیالتون راحت شد. یکی مثل من که هیچ جوابی نگرفتم واقعن دغدغم چند برابره. واقعن بین مین و اسمونم نمیدونم واسه پذیرشم دعا کنم یا واسه سر عقل اومدن ترامپ و امضا نکردن

من پذیرش برای بهار داشتم و ویزام هفته پیش آماده شد. دانشگاه بهم نامه لیت نداد و مجبور شدم برای تابستون دیفر کنم. منتظرم آی بیست جدید صادر بشه تا ویزا رو پیکاپ کنم.
    امیدوارم این دستور امضا نشه، چون وقت و پولی که هزینه کردم، بخاطر هیچی از بین خواهد رفت.

Junior Member asarin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - Azad University of Ahar

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science M-Tech JNTU Hyderabad India

اگر ویزا دستتون رسیده با اولین پرواز برید. اگر این قانون امضا بشه تا بخواهد به همه مرزها ابلاغ بشه و اجرایی بشه کمی زمان می بره و تا اون موقع شما توی آمریکا هستید. این طور هم نیست که افسر مرزبانی تا تو تلویزیون ببینه که ترامپ قانون را امضا کرده جلوی ما را بگیره، ترامپ باید قانون را به زیر دست هاش ابلاغ کنه و زیر دست هاش به زیر دست های دیگرش تا سرانجام به دست اون افسر برسه و اجراش بکنه.

متاسفانه آی بیست جدید برای پیکاپ لازمه. حتی اسکنشم باشه برام کافیه. درخواست تسریع صدور آی بیست دادم ولی هیچ خبری از دانشگاه نیومده هنوز.

سلام دوستان عزیز
    من امروز دوتا ایمیل دریافت کردم.
    یکی گفته که آون فرم DS که برات پست کردیم باطل هست صبر کن تا اول فوریه دوباره برات میفرستیم.
    یکی دیگه نوشته ما کارهای صدور فرم DS شما را از اوایل فوریه شروع میکنیم.
    این یعنی دانشگاهها هم تحت تاثیر قرار گرفتند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Haaaadi نمایش پست ها
    Dear Haadi,

You recently applied for admission to the University of Washington’s XXXX department for autumn quarter 2017. I am writing to schedule a 20-minute phone interview next week as a follow-up to your admission committee’s initial application review. The admissions committee consists of a mix of core faculty and current PhD students.

We have slotted you for Thursday, February 2, 2017 at XXX US Pacific Standard Time. Due to the various competing schedules for faculty, we do hope you can use the scheduled time noted here.

We will call you at the number noted on your application: XXXX

Please email me to confirm acceptance of the interview slot time by 9am on Monday, January 30.
    Thank you!!
    چی بگم؟!!!
    Hello Haadi,
    The X Institute Admissions Committee met recently and would like to conduct a brief interview with you over Skype. If you could please provide some days and times early next week, I will go ahead and make arrangements.

All the best,

Rob
    اینم دومین قرار مصاحبه.
    ظاهرا این قضیه تاثیر زودهنگام نداشته روی ادمیشن و کمیته.
    بنظرم دوستان اصلا ایمیلی در این باره به دانشگاه نفرستند.
    فقط سوال اینه که اگر در مصاحبه به این گزینه اشاره کنند و یا سوال بپرسند چه باید کرد؟ آیا این سوال انتظار می ره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mojtababakh نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    من امروز دوتا ایمیل دریافت کردم.
    یکی گفته که آون فرم DS که برات پست کردیم باطل هست صبر کن تا اول فوریه دوباره برات میفرستیم.
    یکی دیگه نوشته ما کارهای صدور فرم DS شما را از اوایل فوریه شروع میکنیم.
    این یعنی دانشگاهها هم تحت تاثیر قرار گرفتند.
    من می دونستم که این قانون امضا هم اگر نشه روی ادمیشن افیس و ... تاثیر خواهد گذاشت. دوستان می گفتن به دانشگاه هیچ ربطی نداره، پس چرا الان یکی یکی دی اس ها باطل می شه؟ حتی شایعه شدن این موضوع باعث می شه دانشگاه ها گوش به زنگ باشن، چه برسه به قانون شدن و Executive order و ...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)