صفحه 45 از 195 نخستنخست ... 35363738394041424344454647484950515253545595145 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 441 تا 450 , از مجموع 1944

موضوع: اعمال محدودیتهای جدید وبزای آمریکا برای ایرانیان(حذف پست بدون اطلاع رسانی)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اعمال محدودیتهای جدید وبزای آمریکا برای ایرانیان(حذف پست بدون اطلاع رسانی)

الان دیدم که ایمیل زدن و این متنش هست برای اطلاع دوستان
    Per U.S. Presidential Executive Order signed on January 27, 2017, visa issuance to aliens from the countries of Iraq, Iran, Libya, Somalia, Sudan, Syria and Yemen has been suspended effective immediately until further notification. Your upcoming VISA appointment was cancelled in compliance with these new directives.

If you are a national, or dual national, of one of these countries, please do not attempt to schedule a visa appointment, pay a visa fees at this time, or attend your previously scheduled visa appointment.

Please note that certain travel for official governmental purposes, related to official business at or on behalf of designated international organizations, on behalf of the North Atlantic Treaty Organization, or by certain officials is not subject to this suspension.

If you have questions or believe your appointment was cancelled in error, then send a detail email to coves+nbr@visaops.net. Please monitor travel.state.gov and usvisa-info.com for further updates.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

پیش فرض پاسخ : اعمال محدودیتهای جدید وبزای آمریکا برای ایرانیان(حذف پست بدون اطلاع رسانی)

سلام
    اعتراض به قانون جدید منع ورود ایرانیان به آمریکا

این بخش از سایت کاخ سفید رو حتما امضا کنید اگر به 100 هزار امضا برسد موظف هستند رسیدگی کنند. بعد از امضا باید از طریق inbox ایمیلتون کانفرم کنید تا رای شما ثبت شود.
    حتی اگر خودتان هم قصد سفر به آمریکا را ندارید،جهت حمایت از هموطنانتان اینکار را انجام دهید

https://petitions.whitehouse.gov/pet...g-united-state

نقل قول نوشته اصلی توسط shahab1994 نمایش پست ها
    سلام
    اعتراض به قانون جدید منع ورود ایرانیان به آمریکا

این بخش از سایت کاخ سفید رو حتما امضا کنید اگر به 100 هزار امضا برسد موظف هستند رسیدگی کنند. بعد از امضا باید از طریق inbox ایمیلتون کانفرم کنید تا رای شما ثبت شود.
    حتی اگر خودتان هم قصد سفر به آمریکا را ندارید،جهت حمایت از هموطنانتان اینکار را انجام دهید

https://petitions.whitehouse.gov/pet...g-united-state
    من از دیروز چندبار اینو انجام دادم تو ایمیل هم تایید کردم ولی همچنان فقط 1 رای رو داره نشون میده!!
    کسی شرکت نمیکنه یا فقط 1 نفر رای داده و اجازه ندادن که رای کس دیگه ای ثبت بشه؟

Junior Member

منم 31 ژانویه وقت سفارت داشتم که یه ایمیل برام اومد که وقتت کنسل شده و منتظر خبرهای بعدی باش. وقتم توی Visa-info هم کنسل شده و حتی اجازه reschedule برای سه ماه بعد هم بهم نمیده
    نقل قول نوشته اصلی توسط bbk نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    پدر و مادر من برای 2 مارچ وقت سفارت توریستی در دبی دارند و از ده روز پیش بلیط هواپیما و هتل گرفتند.
    با توجه به این شرایط پیش آمده به نظر میاد که باید وقت را کنسل کرد ولی از طرفی در این حکم اجرایی ترامپ به طور مستقیم از عدم صدور ویزا صحبتی نشده و بیشترین تمرکز بر ممانعت از ورود به امریکا در این 90 روز شده است. از طرفی هم به نظر میاد که کسانی که در این بازه وقت دارند کنسل نکردند. میشه اگر اطلاعی یا نظری در مورد این موضوع دارید مطرح کنید. همچنین اگر کسانی در این روزها برای درخواست ویزا به سفارت رفتند تجربه خودشون رو بنویسند.

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

پیش فرض پاسخ : ورود به آمریکا

فعلا یک قاضی فدرال موقتا فرمان اجرایی جدید مهاجرت رو تعلیق کرده و باید منتظر بمونیم ببینیم چی میشه

https://www.yahoo.com/news/aclu-wins...024846291.html

ولی از روز ابلاغ فرمان اجرایی در همه فرودگاهها از ورود اتباع ۷ کشور مشمول جلوگیری کردن و برخی دیپورت شدن

https://www.yahoo.com/news/trumps-ba...220042091.html

طبق این فرمان اجرایی حتی کسانی که گرین کارت دارن هم نمی تونن وارد آمریکا بشن.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

ApplyAbroad Veteran
    kasra-dan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing @ BI

نقل قول نوشته اصلی توسط Cielhaut نمایش پست ها
    این درخواست رو مجدد رفتم تو سایتشون با توجه به متن قبلی نوشتم و این جواب ایمیل اومد، 30 روز فرصت داریم 100 هزار رای جمع کنیم

Thank you for creating a petition on We the People!
    You now have 30 days to get 99,999 signatures in order for your petition to be reviewed by the White House. Until your petition has 150 signatures, it will only be available from the following URL and will not be publicly viewable on the Open Petitions section of We the People:
    https://petitions.whitehouse.gov/pet...ts-illegal-act
    Here are a few tips to help you promote your petition and get to 99,999 signatures:
    1. Email: Email your petition to your friends, family and others who care about this issue. Below is a sample email you can forward to your friends right now.
    2. Facebook: Post your petition to your Facebook wall to let folks know about it. Here’s a sample message you can cut and paste into your Facebook status:

I just started a petition on the White House petitions site, We the People. Will you sign it? https://petitions.whitehouse.gov/pet...ts-illegal-act
    3. Twitter: Tweet about your petition. Here’s a sample tweet you can use:
    I just started a petition on the White House Petitions site, We the People. Will you sign it? https://petitions.whitehouse.gov/pet...ts-illegal-act

لطفا به این لینک برید و به درخواست رای بدین بلکه امیدی باشه که رسیدگی کنن
    من هم توی لینک قبلی رای داده بودم اما به نظر ثبت نشده بود. اگه سیستم مشکلی نداره توی ثبت اسم افراد که میشه با قرار دادن این لینک در امضای کاربری و یا اطلاع رسانی از روش های دیگه یه جوری صدای خودمون رو به گوششون برسونیم.
    Galaxy Lights, Solar Echoes and Dark Matters Calling Us to Sth Bigger

John Oliver Explains Everything That is Wrong With Standardized Testing

نقل قول نوشته اصلی توسط shahab1994 نمایش پست ها
    حداقل من 10 نفر سراغ دارم شرکت کردند
    نمی دونم چشه
    همچنان یک رای هست. میتونید منم به اون تعداد 10 نفریتون اضافه کنید

نمونه W و S من ؛ تصحیح W و S در1 و 2
    ت.*.پ.*.و تا 49 ؛نحوه استفاده از نرم افزار جدید ت پ و
    آمادگی GRE
    "never give up" همین برای تازه واردین این مسیر توضیح کاملیه...

نقل قول نوشته اصلی توسط kasra-dan نمایش پست ها
    من هم توی لینک قبلی رای داده بودم اما به نظر ثبت نشده بود. اگه سیستم مشکلی نداره توی ثبت اسم افراد که میشه با قرار دادن این لینک در امضای کاربری و یا اطلاع رسانی از روش های دیگه یه جوری صدای خودمون رو به گوششون برسونیم.
    مث اینکه این قسمت رو کلا از کار انداختن و نمیشه از طریق این کاری کرد!
    خیلی از دوستان سعی کردن ولی باز نشد که رای شون ثبت بشه!

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science M-Tech JNTU Hyderabad India

من امروز فرودگاه آنکارا بودم پرواز لوفت هانزا داشتم به مونیخ و از مونیخ به سن فرانسیسکو. ویزای من ویزای مهاجرتی از طریق مادر سیتزنه و نه سال براش صبر کردم و مجرد موندم. من فوق لیسانس کامپیوتر دارم و دو ساله که در دانمارک کار و زندگی کردم. خیلی راحت کارت پرواز منو صادر نکردند و پول بلیطم از بین رفت و کاری هم از دست من برنیومد.

Banned

باید پذیرفت.....عقلانی برخورد باید کرد.ما با حوادث احساساتی برخورد میکنیم.زمانیکه یک هدف در زندگی ترسیم میکنیم و تمام جریانات را بر آن متمرکز میکنیم سرخوردگی میاره.باید چندین گزینه را چید که اگر تیر به هدف نخورد گزینه های احتمالی دیگر را امتحان کرد.زندگی غیر قابل پیش بینی است نمیتوان با قاطعیت زندگی کرد....

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)