صفحه 50 از 195 نخستنخست ... 404142434445464748495051525354555657585960100150 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 491 تا 500 , از مجموع 1944

موضوع: اعمال محدودیتهای جدید وبزای آمریکا برای ایرانیان(حذف پست بدون اطلاع رسانی)

Junior Member Aileen123 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Finance

پیش فرض پاسخ : اعمال محدودیتهای جدید وبزای آمریکا برای ایرانیان(حذف پست بدون اطلاع رسانی)

وای من خیلی نگرانم!می ترسم روی کانادا هم اثر بزاره! اروپا چی؟

رشته و دانشگاه
    Finance

پیش فرض پاسخ : اعمال محدودیتهای جدید وبزای آمریکا برای ایرانیان(حذف پست بدون اطلاع رسانی)

آمار امضاها به 600000 رسید

نقل قول نوشته اصلی توسط shrshrshr نمایش پست ها

بهتره با واقعیات کنار اومد ! نه زیادی خوشبین و نه زیادی بدبین! یه دوستی صفحات قبل گفت "بعد سه ماه اوضاع مثل قبل میشه, پس نگران نباشید با خیال راحت به فکر اپلای سال بعد باشید" !!! یا یکی میگفت "ترامپ جلو این همه فشار کوتاه میاد !" ترامپ تظاهرات چند میلییونی هفته ها قبل را اصلا ندید ! پشیزی هم واسش ارزش نداشت,اگه حرفها و مصاحبه هاش را بخونید. رای شصت میلیون ادم را هم داره و حمایت بیشتر از این تعداد را هم داره همچنان. حتی الان. تا دلتون بخواد تو توییتر و سوشال مدیا میبینید که خیلی میگن کاش میشد دوباره همین الان به ترامپ رای میدادم. و و و ....
    منطق و عقل میگه اگه کسی دنبال اپلای هست کانادا و کشورها مشابه را درنظر بگیره. من خودمم که الان دانشگاه خوب آمریکا هستم تو فکر ترک اینجا و مثلا رفتن به کانادا هستم, دیگه چه برسه به کسایی که تازه منتظر ویزا یا اپلای یا پذیرش هستن ! جوونی تون را دیگه بیشتر (مثل ما) تلف نکنید. بسه دیگه.

حرف حق جواب نداره
    دوست عزیز، الان خود آمریکایی ها دارن برای مهاجرت به کانادا فکر می کنن، نشون به اون نشونی که سایتش تو روز اعلام نتایج انتحابات کرش کرد، از بس آمریکایی رفتن تا شرایطش رو ببینن و اقدام کنن.
    حالا با این تفاسیر، کانادا، استرالیا و حتی اروپا ظرفیت این همه دانشجو رو داره؟
    اصلا بودجه داره که فاند بده؟
    پارسال من هر 4 تا جا پذیرش گرفتم، ولی این آمریکاست که بور کامل و قابل توجهی به آدم می ده

نقل قول نوشته اصلی توسط involvement نمایش پست ها
    قانون فرا vwp ای شد، کانادایی ایرانی ها هم دیگه نمیتونن امریکا بیان
    اونا هم دست به تظاهرات زدن
    جالب اینجایه کانادا تنها کشوریست که دارندگان پاسپورتش نیاز به esta نداشتن برای پرواز به states و در دوران اوباما که قانون منع ورود دو تابعیتی های ایرانی و 38 کشور که اگر مسافرت به ایران کرده باشند نمیتونستن بیان برای کانادا صادق نبود
    عذر میخوام دوستان دیشب از بس خسته بودم موقع دیدن این خبر کلمه exempt وfree رو ندیدم
    هنوز دارنده پاس کانادا میتونه به امریکا ورود کنه
    فقط با تدابیر ترامپ برای دفاع از شغلهای امریکایی ها که به دست خارجی ها نیافته بعید نیست ویزای tn کانادایی و ویزای e3 استرالیایی در اینده دست خوش تغییرات نشوند

نقل قول نوشته اصلی توسط Aileen123 نمایش پست ها
    بالای100000بودش،؟میزان،نیازش ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط violet11 نمایش پست ها
    حداقل کمک به این تاپیک اینه که پستی رو ارسال کنیم که حاوی "اطلاعاتی مفید" باشه.... جر و بحث های احساسی کمکی نکرده و نخواهد کرد!
    از دوستان با تجربه تر که سنی هم ازون گذشته انتظار دارم ضمن درک شرایط پاسخ پستهای احساسی دوستان جدیدتر رو نداده و فضا رو بی دلیل از مسیر چاره جویی خارج نکنند!

اما در چارچوب بحث:
    ببینید الان دو سازمان بزرگ امنیتی CIA و NSA یکی در داخل خاک این کشور و دیگری درخارج امریکا جریانات مختلف رو دنبال میکنند و قطعا این دو سازمان تحت اختیار یک حزب،شرکت یا فرد نبوده بلکه منافعی گره خورده با امنیت کلی امریکا هم راستا با منافع شرکتها و گروههای سیاسی دارند!

خیلی با اهمیت تر از اونه که تصور میکنید، این موضوع که بر علیه کشور امریکا (نه خود ترامپ) موضع گیری های اجتماعی گسترش پیدا کنه.... این که مردم ارزشهای امریکا که بنیان تبلیغات دهها ساله هالیود هست رو براحتی با حرکات اشتباه پیاپی ترامپ، به سخره بگیرند و امنیت کلی کشور امریکا در جهت رشد بیزاری و پایین اومدن اعتماد، کاهش پیدا کنه؛ برای سازمانهای بزرگ امنیتی قابل تحمل نبوده و نخواهد بود...

"جان اف کندی" مثالی بارزه از اینکه ماهی باید رودخانه تعین شده شنا کنه... کمی بازیگوشی قابل تحمله ولی برخلاف جریان بخواد حرکت کنه اونوقت شکار میشه!
    با منطق شما در مورد شنا کردن خلاف جهت آب موافقم منتها به نظرم این بار این ترامپه که داره نه تنها موافق آب شنا میکنه بلکه موج سواری هم میکنه. من 5 دانشگاه آمریکا اپلای کرده بودم و از یکی پذیرش اولیه هم گرفتم. از وقتی این جریانات راه افتاده اون دانشگاه حتی جواب ایمیلهای منو هم نمیده. اونها خیلی خوب با شرایط جدید کنار میان و ساده انگارانه است اگه فکر کنیم حذف چهارتا دانشجوی ایرانی قراره به امنیت ملی یا اقتصاد آمریکا ضربه بزنه. چینی ها و هندی ها خیلی زود خلا رو پر میکنن. با کمال تاسف اوضاع خیلی خراب تر از این حرفهاست...
    Whether you think you can or you can't, either you are right. Henry Ford 1863-1947

نقل قول نوشته اصلی توسط student167 نمایش پست ها
    بالای100000بودش،؟میزان،نیازش ؟
    اره - الان 600 هزار رو رد کرده!

سلام
    من ديدم بعضي از دوستان خيلي سريع دارن تصميم مي گيرن كه ميرم اروپا يا كانادا
    يه توصيه كوچيك، تويه روند اپلاي خيلي عجله نكنيد، تويه مراحل مختلف از امتحان تافل تا منتظر بودن براي ويزا خيلي وقتا ممكنه روند طولاني بشه، زود مسيرتون رو عوض نكنيد، حتما اگه كشور ديگه اي مي خوايد اپلاي كنيد خوب تحقيق كنيد.منظورم اينه الان كه ديگه ٣ ماه شرايط آمريكا اينجوريه، خدايي نكرده عجله نداشته باشيد براي جايي اقدام كنيد كه وقتي رسيديد اونجا بگيد قربون ايران چرا اومدم اينجا.
    فقط خواستم بگم تويه اين روند خيلي جاهاش اگه آدم چند ماه مسير اپلايش رو طولانيتر كنه نتيجش خيلي بهتره تا از رو عجله و تصميم احساسي و با اين ديد كه بايد سريع رفت و فقط رفت ، آيندشو خراب كنه
    خيلي ها موقع اپلاي مي خوان هر چي سريعتر برن ولي وقتي ميرسن پشيمون ميشن كه چرا با عجله جايي رو انتخاب كردن
    اميدوارم كه بعد ٣ ماه مشكل همتون حل بشه

نقل قول نوشته اصلی توسط Aileen123 نمایش پست ها
    الان که بالای 10 هزارتاست، امید به رسیدگی و گذاشتن تبصره برای دانشجو ها باشیم یا نه؟

رشته و دانشگاه
    Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط student167 نمایش پست ها
    الان که بالای 10 هزارتاست، امید به رسیدگی و گذاشتن تبصره برای دانشجو ها باشیم یا نه؟
    امیدوارم که واسه دانشجوها تبصره بزارن!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)