صفحه 52 از 195 نخستنخست ... 2424344454647484950515253545556575859606162102152 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 1944

موضوع: اعمال محدودیتهای جدید وبزای آمریکا برای ایرانیان(حذف پست بدون اطلاع رسانی)

پیش فرض پاسخ : اعمال محدودیتهای جدید وبزای آمریکا برای ایرانیان(حذف پست بدون اطلاع رسانی)

واقعا سخته که این همه سال زحمت و تلاش یه سری دانشجو که تمام امید و آیندشونو تو این مسیر میدیدن با یه امضا توسط یه آدم نادان و ابله نابود بشه.
    اما اگر برگردیم به خودمون میبینیم ما هم بی تقصیر نیستیم چرا که در جواب بی منطقی ها و بیشعوری های آمریکایی ها همیشه خودمونو ذلیل کردیم ،چرا باید نا امید بشیم و آیندمون رو روی کشوری شرط بندی کنیم که همواره بخاطر مشکلاتی که با سیاستمردان ایرانی داشته مردم ایرانو مورد هدف قرار داده و به جای اینکه مشکلشو با دولت حل کنه عقدشو فقط سر مردم خالی کرده؟
    به نظر من دانشجوهایی مثل خیلی از کسایی که تو این سایت دیدم لیاقت و توانشون خیلی بیشتر از این حرفاست که بخوان برای یه همچین مشکل پیش پا افتاده ای نا امید بشن.
    تمام دنیا آمریکا نیست و مهم تر از اون این که بارها با کارهاش ثابت کرده لیاقت دانشجو های نخبه ایرانی رو نداره.
    امیدوارم کسی نا امید نشه مطمئن باشید خیلی کشورهای دیگه ای هستن باشرایطی مشابه و حتی بهتر از آمریکا از نظر سطح زندگی و تحصیلات که شماهارو روی چشمشون میزارن پس به جای اینکه غصه یه همچین کشوری که یه همچین رئیس جمهور احمقی داره رو بخورید با همین رزومه ها که واسه رفتن به آمریکا جمع کردید از کشورای دیگه مثل کانادا ، استرالیا ، ایتالیا و... پذیرش بگیرید چرا که هم براتون ارزش قائلن و به خاطر یه س ی مشکلات سیاسی با آینده چند هزار نفر دانشجو بی گناه بازی نمیکنن و هم اینکه احمقی مثل ترامپ حاکم بر کشورشون نیست و به همین دلیل آینده مشخص تر و با ثبات تری هم دارن.

پیش فرض پاسخ : اعمال محدودیتهای جدید وبزای آمریکا برای ایرانیان(حذف پست بدون اطلاع رسانی)

من تو ماه مي بايد برم روي opt ايا اون هم به مشكل برميخوره؟ ايا رفتن روي opt تغير استتوس محسوب ميشه؟

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط saranaimi نمایش پست ها
    من تو ماه مي بايد برم روي opt ايا اون هم به مشكل برميخوره؟ ايا رفتن روي opt تغير استتوس محسوب ميشه؟
    توی متن دستور در مورد کسایی که به صورت قانونی داخل امریکا هستند، صحبتی نشده - yet ! و فقط صحبت از جلوگیری از ورود هستش
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

سلام دوستان این خبر رو هم گوش بدین

لینک

Member
    رشته و دانشگاه
    Biomechanics - IUST

بیانیه ترامپ:

Statement Regarding Recent Executive Order Concerning Extreme Vetting
    “America is a proud nation of immigrants and we will continue to show compassion to those fleeing oppression, but we will do so while protecting our own citizens and border. America has always been the land of the free and home of the brave.
    We will keep it free and keep it safe, as the media knows, but refuses to say. My policy is similar to what President Obama did in 2011 when he banned visas for refugees from Iraq for six months. The seven countries named in the Executive Order are the same countries previously identified by the Obama administration as sources of terror. To be clear, this is not a Muslim ban, as the media is falsely reporting.
    This is not about religion - this is about terror and keeping our country safe. There are over 40 different countries worldwide that are majority Muslim that are not affected by this order. We will again be issuing visas to all countries once we are sure we have reviewed and implemented the most secure policies over the next 90 days.
    I have tremendous feeling for the people involved in this horrific humanitarian crisis in Syria. My first priority will always be to protect and serve our country, but as President I will find ways to help all those who are suffering.”

https://www.facebook.com/DonaldTrump...58567643610725
    توی پادگانی که خدمت میکردم، این رو پرینت گرفتم و گذاشتم روی تابلو اعلانات: پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله فرمودند:بدترین مردم در روز قیامت کسانی هستند که (در این دنیا) از ترس شرّشان مورد اکرام و احترام واقع میشوند.

این اخبار رو هم ببینید دوستان

لینک

Member
    رشته و دانشگاه
    Web Science, USF

سلام دوستان
    من داخل آمریکا هستم و ویزام opt هست و مشغول کار هستم. گرین کارتم در مرحله mandatory recruitment هست و قراره شرکتم برام در ماه اپریل h1b اقدام کنه. متاسفانه از متن دستور جدید خیلی مشخص نیست که این شامل تمدید یا تغییر استاتوس ویزای افراد داخل هم میشه یا نه. وکیلی که یکی از دوستان لینکش رو گذاشته بود میگفت روی ویزای دانشجوهای داخلم هم ممکنه تاثیر بذاره. همچنین من یک جا خوندم که گرین کارت ویزا حساب نمیشه. با این حساب کسی احیانا اطلاع داره که افرادی مثل من که داخل هستند پروسه گرین کاردشون به مشکل میخوره یا نه؟ من تصمیم گرفتم proactive باشم و دنبال اپلای برای کار در کانادا و احیانا استرالیا و نیوزلند باشم که اگه مشکلی پیش اومد گزینه های دیگه داشه باشم چون معلوم نیست برداشت ها از این قانون چه جوری باشه و چه قوانین جدیدی بیاد. به هر حال به نظرم نباید احساسی تصمیم گرفت و در عین حال برای گزینه های دیگه آماده بود.
    با آرزوی موفقیت همگی

Junior Member

من تعجب میکنم از دوستانی که ترامپ رو احمق و دیوانه خطاب میکنن ، به نظر من کاملا هوشمندانه و با برنامه داره حرکت میکنه و ابزارش رو هم داره

همونطور که در مورد انتقال صنایع به داخل آمریکا حرفش رو به کرسی نشوند
    همونطور که در مورد دیوار مرزی اینکارو کرد ، در این مورد هم بی توجه به فشار افکار عمومی این دستور رو هم به طور کامل اجرایی خواهد کرد

اونایی هم که میگن این چهار سال رو باید تحمل کرد ، باید بگم وقتی جامعه ی آمریکا نتیجه ی اقدامات ترامپ در زمینه ی رشد اقتصادی و امنیت رو ببینه باز برای دور دوم هم بهش رای خواهد داد . حتی همین حالا هم این تصمیمات موافقان زیادی داره ، اونایی که برنامه ی GPS فرید زکریا از شبکه ی CNNرو دنبال میکنن دیشب دیدن که بر اساس نظرسنجی ها هفتاد درصد جامعه ی سفیدپوستان آمریکا موافق این دستور هستن ، پس خودتون رو دلخوش به لغو یا تعلیق اون نکنید
    این سروصدا ها چند روز دیگه فروکش میکنه ، همونقدر که دیوار مکزیک برای ما مهم هست ، عدم ورود ما به خاک آمریکا هم برای اونا مهمه .
    از طرفی همون انتشار متن اولیه هم یه ترفند از طرف تیم کاخ سفید برای سنجش میزان حساسیت بود و وقتی دیدن دامنه ی اعتراضات قابل کنترل هست اجراییش کردن

Junior Member

دوستان عذر میخوام یک سوال

برای استفاده از OPT STEM به مشکل برمیخوریم با این قانون جدید‌؟

ممنون میشم راهنمایی کنین

---و اینکار در کمتر ۹۰ یا صد و بیست روز باید انجام بشه یعنی فایل ها رو باید رودتر بفرستیم----
    ویرایش توسط der : January 30th, 2017 در ساعت 09:40 AM

Senior Member kran آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Cielhaut نمایش پست ها
    این اخبار رو هم ببینید دوستان

لینک
    مشکل اینه که واقعا افکار بخش زیادی از امزیکایی ها و سناتورها و حتی رپریزینتیوها همراستا با این قانونه. اما فکر کنم که یک کور سویی وجود داشته باشد بعد از این 90 روز اونهم اینه که... اگر ایران متعهد بشه اطلاعات شهروندانی که قصد سفر به امریکا رو دارند به امریکا بده و همچنین با کلیرنس کردن متقاضیان ویزا برای همه و سینگل بودن وبزا برای مدت زمان بودن در خاک امریکا، بشه ویزای تحصیلی گرفت.
    به احتمال بالا قانون دچار استثناهاییی بشه بعد از این مدت.
    A person who never made a mistake never tried anything new

Albert Einstein

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)