صفحه 6 از 195 نخستنخست 1234567891011121314151656106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 1944

موضوع: اعمال محدودیتهای جدید وبزای آمریکا برای ایرانیان(حذف پست بدون اطلاع رسانی)

پیش فرض پاسخ : اعمال محدودیتهای جدید وبزای آمریکا برای ایرانیان

سلام دوستان

آیا این قانون روی دادن بورس و پذیرش تاثیر می گذاره؟
    یعنی Admission Office بخواد این جوری برداشت کنه که چون Applicant های ایرانی برای گرفتن ویزا با مشکل روبرو خواهند شد، پس فاند ها و بورس ها رو به متقاضی هایی بدیم که مشکل ورود نداشته باشند.

ممنون می شم اگه راهنمایی کنید.

طبق بندهای متن پیش نویس کشوره های گفته شده اطلاعات مورد نیاز نهادهای امنیتی آمریکا رو (پیشینه و بکگراند فرد متقاضی ویزا) را باید در اختیار این نهاد ها برای احراز هویت و کارای امنیتی دیگه قرار بدند. در غیر اینصورت بعد از 60 روز امکان طولانی تر شدن پروسه تعلیق ویزا وجود داره.
    چیزی الان به ذهنم نمیرسه و شاید ایده مسخره ای باشه ولی به نظرم بد نیست خداقل تلاش کنیم با مکاتبه ، ارسال درخواست و ... از عزیزان مسوول درخواست کنیم همکاری های لازمه رو انجام بدند.
    *** Never Give Up ***

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science M-Tech JNTU Hyderabad India

با سلام خدمت دوستان گرامی

من امروز در آنکارا مصاحبه برای ویزای مهاجرتی از طریق مادر سیتیزن را داشتم که یک ضرب پذیرفته شد و به من گفته شد که ظرف دو سه روز کاری می توانم پاسپورتم را از اداره پست تحویل بگیرم.
    حکم حکومتی ترامپ هنوز یک پیشنویسه و حکم نهایی هنوز صادر نشده و اگر هم صادر بشه فکر می کنم چند روز طول بکشه تا ابلاغ بشه و به اجرا در بیاید.

باید بگم امکانش هست ولی خب قطعی نیست. ممکنه تا زمان تصمیم گیری دانشگاه شرایط عوض بشه، و ممکن هست روی تصمیمشون تاثیر بزاره
    نقل قول نوشته اصلی توسط student167 نمایش پست ها
    سلام دوستان

آیا این قانون روی دادن بورس و پذیرش تاثیر می گذاره؟
    یعنی Admission Office بخواد این جوری برداشت کنه که چون Applicant های ایرانی برای گرفتن ویزا با مشکل روبرو خواهند شد، پس فاند ها و بورس ها رو به متقاضی هایی بدیم که مشکل ورود نداشته باشند.

ممنون می شم اگه راهنمایی کنید.
    *** Never Give Up ***

Junior Member asarin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - Azad University of Ahar

نقل قول نوشته اصلی توسط mehranhala نمایش پست ها
    من هفته ی آینده بلیط دارم 2 فوریه ویزای توریستی تجاری
    از طرفی مهلت ویزام تا 7 فوریه هستش
    اصلا موندم چیکار کنم برم یا نه؟؟
    به هر سفارتی هم زنگ میزنم جواب نمیدن ایمیل هم جواب نمیدن!!!
    تکلیف چیه آخه ما که 2 ماه پیش ویزا گرفتیم
    هنوز دستور به امضا نرسیده، حتی اگه به امضا برسه امکان شکایت به دادگاه برای حامیان حقوق بشر هست.

شما طبق قبل کارت رو پیش ببر فقط زمانی بیخیال شو که مطمئن بشی از فرودگاه برگردونده میشی.(که در اینصورت هم حتما فیلم بگیر)

بعد از ۳۰ روز قراره پروسه سخت تر بشه، مخصوصا واسه مهاجرین و immigrant ها.

شرایط عادی نیست که بشه تخمین زد، ترامپ خودش نمیدونه چی می خواد، واقعا هم حالیش نیست، ایشالا درست میشه، امید داشته باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط mehranhala نمایش پست ها
    من هفته ی آینده بلیط دارم 2 فوریه ویزای توریستی تجاری
    از طرفی مهلت ویزام تا 7 فوریه هستش
    اصلا موندم چیکار کنم برم یا نه؟؟
    به هر سفارتی هم زنگ میزنم جواب نمیدن ایمیل هم جواب نمیدن!!!
    تکلیف چیه آخه ما که 2 ماه پیش ویزا گرفتیم
    شما با این سازمان تماس بگیرید:
    https://www.cbp.gov/contact
    شماره تلفنشون هست و بپرسید که آیا قانون اعمال شده یا نه! اگر گفتند هنوز نه با اولین پرواز خودتون رو برسونید به آمریکا

Junior Member

بچه ها این محدودیتها فعلا واسه 30 روزه یا 60 روز؟ اینکه رزیدنت یه کشور اروپایی باشی تاثیری نداره؟ اعصابم خورده بورسیمو چیکار کنم منتظر i20 هستم که برم سفارت اخه اینم شد شانس اااااه

پیش فرض پاسخ : مجلس نمایندگان به دنبال سخت کردن مقررات ویزای آمریکا برای ایرانیان

سلام دوستان.
    نظر من آینه که این تعلیق یک ماهه جهت جواب به افکار داخل آمریکا هست. من امیدوارم که بعد از یک ماه حالت تعلیق برای دانشجوئی و ریسرچ همچنان باز خواهد بود. اما ممکن هست دوره کلیرنس سخت و طولانی داشته باشه و مدارک سخت تر و محکم تر بخواهند. بنابراین عزیزان به نظر من نامید نشوند. امروز با وجود امضاء ترامپ من فرم نهایی j1و جهت صدور DS2019 دریافت کردم. این نشون میده دپارتمان ها هم میدانند که بعد از یک ماه گشایش خواهد بود. اصلا روحیه خودتان را از دست ندید و خوش بینانه منتظر باشید.

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

من توصیه میکنم، سایر دوستانی که در حال برنامه ریزی و یا در حین اپلای هستن، کمی دست به عصا تر حرکت کنند، و به سایر کشورها هم فکر کنند،
    چون ترامپ دستور ساخت دیوار مکزیک رو هم صادر کرده و به نظر نمیرسه این موارد در کنار هم شوخی یا موقت یا ... باشه.
    اینم لینک خبرش.
    http://edition.cnn.com/2017/01/25/po...ers/index.html
    Stand on the shoulders of giants
    Life is like riding a bicycle, To keep your balance, you must keep moving
    بسیار سفر باید تا پخته شود خامی
    پستهای قبلیم رو برای درک عمیق از تفاوت امریکا و اروپا بخون

ترامپ یه تاجر هستش
    چند روز پیش گفت که : امریکایی ، امریکایی بخر و امریکایی استخدام کن
    و دیروز گفته ما دیوار رو میسازیم ک دیوار منظورش فقط دیوار مکزیک نیستش منظورش یه سد برای مهاجرین هستش

ترامپ یه برنامه جامع اقتصادی داره و به قول معروف داره مثل یه حاجی بازاری و کاسب کار به اینده مملکتش نگاه میکنه

تنها روشی که میشه برای لغو این قانون استفاده کرد اینه که کلیه کشور های اعلام شده مسلمان و عمدتا مسلمان هستن و شاید با این شکایت بشه کاری کرد که من امیدی ندارم

جمهوری خواهان هیچ موقع برای اقداماتشون منتظر اجازه از هیچ نهاد داخلی و خارجی نمیشینن

ترامپ رو لابی های قدرتمندی مثل ایوپاک داره حمایت میکنه که دست یهودیای به شدت افراطی و نژادپرسته

کاش برندی سندرز رو اونطوری از چرخه خارج نمیکردن

البته جوینده یابنده است و نباید ناامید شد همیشه یه راهی پیدا میشه

رافائل مارکس در توییترش با اشاره به گل خود برای بارسلونا که از روی ضربه ایستگاهی به ثمر رسید، نوشت: هیچ دیواری نمی‌تواند مانع مان شود اگر به خودمان باور داشته باشیم.
    ویرایش توسط javadth : January 26th, 2017 در ساعت 02:21 PM
    The world is not in your books and maps, it’s out thereGandalf /Hobbit
    The Road goes ever on and on -- Down from the door where it began ,,,Now far ahead the Road has gone -- And I must follow, if I can ,, Pursuing it with eager feet -- Until it joins some larger way ,,, Where many paths and errands meet --And whither then? I cannot say **** Bilbo baggins , lord of the rings by JRR TOLKIEN

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)