صفحه 8 از 195 نخستنخست 12345678910111213141516171858108 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 1944

موضوع: اعمال محدودیتهای جدید وبزای آمریکا برای ایرانیان(حذف پست بدون اطلاع رسانی)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اعمال محدودیتهای جدید وبزای آمریکا برای ایرانیان

واى از اين شانس. حالا تکليف ما چى مى شه؟ اين همه زحمت...
    حالا اومديم و ويزا رو هم دادند، براى برگشت يا سفر به ايران احتمالا بايد پذيراى دردسر و بدبختى هاى جديد باشيم:/

Junior Member

دوستان من خواهرم سال ۲۰۰۷ از طریق خویشاوندی برای من و خانواده اقدام کرده بود و دو انتظار هستیم
    ایا روی این هم تاثیری داره؟یعنی متوقف میشه زمانش؟

Junior Member

تا کی باید اینجوری تحقیر بشیم واسه چیزی که هیچ کنترلی روش نداشتیم!

شک ندارم این اقای ترامپ اصلا نمیدونه ایران کجای دنیاس

فکر کنم ترامپ هم مثل بعضی از امریکایی ها فکر میکنه ما توی ایران شتر سوار میشیم و توی سیاهچادر میخوابیم

حرف از تروریست و قتل های ناموسی و ... میزنه بعد دقیقا پاکستان و عربستان که مردم این کشور در 11 سپتامبر دست داشتن ازادانه میتونن برن امریکا و ایرانیا رو اینطوری منع میکنن
    The world is not in your books and maps, it’s out thereGandalf /Hobbit
    The Road goes ever on and on -- Down from the door where it began ,,,Now far ahead the Road has gone -- And I must follow, if I can ,, Pursuing it with eager feet -- Until it joins some larger way ,,, Where many paths and errands meet --And whither then? I cannot say **** Bilbo baggins , lord of the rings by JRR TOLKIEN

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط raol نمایش پست ها
    ببخشید ممکنه جواب من رو هم بدید؟ من از قوانین امریکا زیاذ اطلاعی ندارم در شرف اپلای هستم
    طبق پیشنویس شش صفحه ای که تا زمان نوشتن این پست هنوز به امضای Trump نرسیده، به مدت سی روز به شهروندان ایرانی ویزا داده نخواهد شد. متاسفانه این دستور (Executive order) امکان دایمی شدن نیز داره. در صورت امضا شدن، ممکنه از ورود مجدد دانشجویانی که در آمریکا در حال تحصیل هستند و برای دیدن خانواده یا تعطیلات از آمریکا خارج شدن، جلوگیری بشه.

به عادلانه یا نا عادلانه بودنش فکر نکنید. برای کسی اهمیتی نداره زندگی شما چه آسیبی از این تصمیم میبینه.

نقل قول نوشته اصلی توسط javadth نمایش پست ها
    شک ندارم این اقای ترامپ اصلا نمیدونه ایران کجای دنیاس

فکر کنم ترامپ هم مثل بعضی از امریکایی ها فکر میکنه ما توی ایران شتر سوار میشیم و توی سیاهچادر میخوابیم

حرف از تروریست و قتل های ناموسی و ... میزنه بعد دقیقا پاکستان و عربستان که مردم این کشور در 11 سپتامبر دست داشتن ازادانه میتونن برن امریکا و ایرانیا رو اینطوری منع میکنن
    سلام
    از همه مهمتر افغانستانو فراموش کردید 😊
    به نظر من ترامپو تیم مشاورانش کاملا متوجه اشتباهشون شدن و بی خیال این حرکت احمقانه شون شدن فقط میخوان به شکلی عابرومندانه از دستور خارجش کنن در غیر این صورت مگه یه امضا کردن ایشون چقدر وقت لازم داره که دو روزه داره میپیچونه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Cotton_Fields نمایش پست ها
    البته یه نگرانی می‌تونه این باشه که این ماجرا روی گرفتن و پذیرش و فاند برای اونایی که هنوز تکلیفشون روشن نیست تاثیر بذاره. اگه این ماجرا عملی شه، استاده دیوانه نیست به کسی فاند بده که کلا بهش ویزا نمی‌دن که!!
    بابا منم چهار سال که واسه اپلای وقت گذاشتمو کلی پول دادم. دقیقن با این دوستمون موافقم مگه استاده دیونست که بیاد به ایرانیا که اجازه ورود ندارن پذیرش بده. من از این خبر داغون شدم.

Junior Member

خیلی متاسفم (فک کنم باید بهم تسلیت بگیم اصلا) و من هم شرایط مشابه شمارو دارم در حال مکاتبه بودم و داشتم به نتیجه میرسیدم یک دفعه بووووم ترکید! جوابمم نمیدن دپارتمان اینترنشنال دانشگاه !
    شرایط تحصیلی و برنامه های امریکا خیلی متنوع و منعطف هستش و حتی کانادا به خوبی امریکا نیست من واقعا نمیتونم پلن B داشته باشم !!!!
    ولی هنوز امضا نشده و فقط باید صبر کرد !

Junior Member

سلام
    من به دوستان پیشنهاد می کنم برای دیگر نقاط دنیا هم اپلای کنند. تا اونجا که من اطلاع دارم به جز آمریکا و کانادا، بقیه نقاط دنیا اپلیکیشن فی نیازی نداره. پس با اپلای کردن برای اروپا، استرالیا و یا ژاپن فکر کنم چیزی از دست نمیدید. من خودم نزدیک به دوسال زحمت کشیدم تا بتونم برای آمریکا و کانادا اپلای کنم. الان هم برای سه دانشگاه خوب و شاید عالی آمریکا اپلای کردم. اپلیکیشن من همین الان داره در هر سه دانشگاه بررسی میشه و قراره تا یک یا دو ماه آینده بهم خبر بدن. نمیدونم که این قانون روی تصمیمشون تاثیر داره یا نه ولی راستش یک حسی بهم میگه آخرش مشکلی به وجود نمیاد. شما هم امیدوار باشید ولی برای جاهای دیگه هم اپلای کنید. چون شرط احتیاطه و ضمنا شما چیزی از دست نمیدید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mmahla نمایش پست ها
    خیلی متاسفم (فک کنم باید بهم تسلیت بگیم اصلا) و من هم شرایط مشابه شمارو دارم در حال مکاتبه بودم و داشتم به نتیجه میرسیدم یک دفعه بووووم ترکید! جوابمم نمیدن دپارتمان اینترنشنال دانشگاه !
    شرایط تحصیلی و برنامه های امریکا خیلی متنوع و منعطف هستش و حتی کانادا به خوبی امریکا نیست من واقعا نمیتونم پلن B داشته باشم !!!!
    ولی هنوز امضا نشده و فقط باید صبر کرد !

دقیقن منم نمیتونم پلن b داشته باشم. یعنی واقعن یکی تو انریکا از این سیاستمدارای کله گندشون نیست که جلوی ترامپ رو بگیره. واقعن مسخره است.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)