صفحه 9 از 195 نخستنخست 1234567891011121314151617181959109 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 1944

موضوع: اعمال محدودیتهای جدید وبزای آمریکا برای ایرانیان(حذف پست بدون اطلاع رسانی)

پیش فرض پاسخ : اعمال محدودیتهای جدید وبزای آمریکا برای ایرانیان

باز شما درحال مکاتبه بودی... من اپلای هامو کرده م و منتظر جواب ام. اون همه هزینه، رفت و آمد، دردسر، و مهم تر از همه دو سال از عمرم و چه فرصت ها که بخاطر رفتن کنار زدم...

سلام دوستان.
    من خودم ام ریکا هستم و همسرم دوماه پیش رفت ایران! که سال آینده برگرده. یعنی دیگه ویزا نمیتونه بگیره و برگرده؟
    من واقعا دیگه اینجا تمرکز ندارم. به نظرتون این قانون برای دانشجویی هم هست؟ چون من توی متن اصلی خبر خوندم گفته بود immigrant ولی ویزای دانشجویی NON-immigrant هست. نظرتون چیه در این مورد؟
    ممنونم.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط broken_heart نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من خودم ام ریکا هستم و همسرم دوماه پیش رفت ایران! که سال آینده برگرده. یعنی دیگه ویزا نمیتونه بگیره و برگرده؟
    من واقعا دیگه اینجا تمرکز ندارم. به نظرتون این قانون برای دانشجویی هم هست؟ چون من توی متن اصلی خبر خوندم گفته بود immigrant ولی ویزای دانشجویی NON-immigrant هست. نظرتون چیه در این مورد؟
    ممنونم.
    متاسفانه متن پیش نویس که هنوز البته امضا نشده نه تنها میگه immigrant and non-immigrant (همه انواع ویزا بجز سیاسی) بلکه محدود به صدور ویزا هم نمیکنه و میگه entry. یعنی اگر امضا بشه حتی ایرانیانی که گرین کارت دریافت میکنند هم نمیتونندوارد امریکا بشوند (که احتمالا این قانون رو با مشکل قانونی مواجه میکنه). شاید علت امضا نشدنش اینه که دارند سعی میکنند همین موانع قانونی در متن را حل و فصل کنند. باید دید متن نهایی چه فرمی پیدا میکنه.
    ویرایش توسط ghlobe : January 26th, 2017 در ساعت 09:24 PM

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Moh87 نمایش پست ها
    سلام
    من به دوستان پیشنهاد می کنم برای دیگر نقاط دنیا هم اپلای کنند. تا اونجا که من اطلاع دارم به جز آمریکا و کانادا، بقیه نقاط دنیا اپلیکیشن فی نیازی نداره. پس با اپلای کردن برای اروپا، استرالیا و یا ژاپن فکر کنم چیزی از دست نمیدید. من خودم نزدیک به دوسال زحمت کشیدم تا بتونم برای آمریکا و کانادا اپلای کنم. الان هم برای سه دانشگاه خوب و شاید عالی آمریکا اپلای کردم. اپلیکیشن من همین الان داره در هر سه دانشگاه بررسی میشه و قراره تا یک یا دو ماه آینده بهم خبر بدن. نمیدونم که این قانون روی تصمیمشون تاثیر داره یا نه ولی راستش یک حسی بهم میگه آخرش مشکلی به وجود نمیاد. شما هم امیدوار باشید ولی برای جاهای دیگه هم اپلای کنید. چون شرط احتیاطه و ضمنا شما چیزی از دست نمیدید.
    متاسفانه این خبر نه تنها برای کسایی که قصد ادامه تصیل در امریکا داشتند مشکل ایجاد کرده بلکه برای متقضیان دیگر کشورها رو بشدت بلا میبره و این خبر بسیار بدی برای دوستانی که برای کشورهای دیگه میخواهن اقدام کنن

راحت تر بگم امریکا با ۵۰ ایالت مقصد اصلی دانشجویان زیادی کههدفشون گذاشته بودن برای رفتن به اونجا چو مسلما آینده شغلی بهتری نسبت به بقیه کشورها داره اما با این اتفاق دقیقا سال بعد با هجوم و سرازیر شدن این حجم عظیم متقاضی به کشورهای دیگه روبرو خواهیم شد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط broken_heart نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    ممنونم.

سلام
    هنوز دستور امضا نشده ولی اگر امضا بشه، نوشته شده ورود ممنوع تا یک ماه !فعلا! یعنی نه ویزا میدن نه کسی که ویزا دستشه میتونه بیاد توی کشور ! فقط توصیه میشه کسایی که ویزا دارن و ظرف 24 یا 48 ساعت اینده ، قبل امضای دستور زود برگردن امریکا! چون صحبت واضح نبوده درمورد گرین کارت میگن!!!! مشکلی نیست و کسایی ک درون خاک امریکا هستن!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Hitman908 نمایش پست ها
    متاسفانه این خبر نه تنها برای کسایی که قصد ادامه تصیل در امریکا داشتند مشکل ایجاد کرده بلکه برای متقضیان دیگر کشورها رو بشدت بلا میبره و این خبر بسیار بدی برای دوستانی که برای کشورهای دیگه میخواهن اقدام کنن

راحت تر بگم امریکا با ۵۰ ایالت مقصد اصلی دانشجویان زیادی کههدفشون گذاشته بودن برای رفتن به اونجا چو مسلما آینده شغلی بهتری نسبت به بقیه کشورها داره اما با این اتفاق دقیقا سال بعد با هجوم و سرازیر شدن این حجم عظیم متقاضی به کشورهای دیگه روبرو خواهیم شد
    کاملا موافقم ! حتی من خوندم امکان داره این تصمیم جدید روی کشور کانادا تاثیر منفی بذاره و چه بسی اونها هم ب فکر سختگیری بیشتر بیفتن

Junior Member URMU آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Eng

سلام دوستان، من ۵ ساله که آمریکا هستم، با ویزای‌ F1 اومدم برای مسترز و الان ۲ ساله که با کارت اجازه کار (OPT) کار می‌کنم و OPT ۱۵ من ماه June امسال تموم می‌شه و باید آمریکا رو ترک کنم. ولی‌ دانشگاهی که الان توش کار می‌کنم قراره هفته بعد ویزای‌ H1-B برام اپلای کنه. به نظرتون این قانون جدید برای کسایی‌ که الان آمریکا هستن و میخوان برای ویزای‌ H1-B اپلای‌ کنن، تاثیری خواهد داشت؟ ممنون میشم اگه نظرتون رو اعلام کنید.

Junior Member

یعنی واقعن کسی نیست جلوی این دیونه رو بگیره. بابا خوبه شما دو سال عمرت رفته من که چهار سال عمرم بابت این قضیه رفته. این خبر از خبر پلاسکو هم بدتر بود باز اون بنده خداها یک ثانیه ای پر کشیدن رفتن با این خبر ماها که هر لحظه داریم اتیش میگیریم و اوار سرمون خراب میشه باز خوش بحال شهدای پلاسکو. باورم نمیشه زندگی و تمام ارزوم مثل پلاسکو یک ثانیه ای داره فرو میریزه کاش یه سازمانی بود ازمون حمایت میکرد و دلداریمون میداد

Junior Member

ببینید این محدودیت برای همه ای دنیا که نیست. فکر کنم فقط برای شش هفت کشور هست که به نظرم از بقیه کشورها (کشورهایی مثل سومالی) خیلی برای ادامه تحصیل اپلای نکنند چون خیلی کشورهای توسعه یافته ای نیستند.

ضمن این که هر کدوم از ماها همین طور که دوستان اشاره کردند، چند وقت از عمرمون را صرف این کار کردیم. حالا دوتا کار میتونیم بکنیم (1) ناامید شدن که هیچ سودی برای ما نداره. (2) امید داشتن در کنار رعایت احتیاط (مطالبی که توی پست قبلی ام نوشتم). در این صورت امکانش کم نیست که بتونیم نتیجه بگیریم.

به عنوان نکته ای آخر اجازه بدین یک سوال ازتون بپرسم. به نظر شما اگر یک دانشجو با دو سه تا از استادهای با نفوذ و شناخته شده ایرانی اختلاف پیدا کنه چه بلایی سرش میاد؟ دو سال پیش دقیقا این اتفاق برای من افتاد. من گزینه ای دوم را انتخاب کردم. تونستم (1) یک مقاله ای تک نویسنده ای توی یک ژورنال عالی (ایمپکت 5) چاپ کنم. (2) یک استاد شناخته شده ای آمریکایی را با عملکردم راضی کردم تا به من ریکامند بده (3) توی جی آر ای (جنرال و سابجکت) به نسبت نمرات قابل قبولی گرفتم. و همه ای این کارها را در شرایطی انجام دادم که چهار سال قبل فارغ التحصیل و از تمام دانشگاه ها ایرانی طرد شدم. اینا را نگفتم که از خودم تعریف کنم. گفتم که بدونید شرایط به مراتب سخت تری از الان را داشتم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mmodari نمایش پست ها
    یعنی واقعن کسی نیست جلوی این دیونه رو بگیره. بابا خوبه شما دو سال عمرت رفته من که چهار سال عمرم بابت این قضیه رفته. این خبر از خبر پلاسکو هم بدتر بود باز اون بنده خداها یک ثانیه ای پر کشیدن رفتن با این خبر ماها که هر لحظه داریم اتیش میگیریم و اوار سرمون خراب میشه باز خوش بحال شهدای پلاسکو. باورم نمیشه زندگی و تمام ارزوم مثل پلاسکو یک ثانیه ای داره فرو میریزه کاش یه سازمانی بود ازمون حمایت میکرد و دلداریمون میداد
    هنوز که امضا نشده بنا بود دیشب امضا شه که نشد میشه به فال نیک گرفت . زود نتیجه گیری نکنید! شورای ملی ایرانیان در امریکا در حال بررسی و اعتراض هستند و دیشب در خبرها گفتند که نامه ای به اعتراض تهیه شده و امضا میگیرند! نهایت همه ما چه اپلای کرده و چه نکرده به یک نقطه رسیدیم اونم خراب شدن برنامه ریزی ها و آرزوهامون!
    ناامید باشید منم ناامیدم ولی صد در صد نه تا امضا نشه نمیشه تصمیم گرفت

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)