صفحه 90 از 195 نخستنخست ... 408081828384858687888990919293949596979899100140190 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 891 تا 900 , از مجموع 1944

موضوع: اعمال محدودیتهای جدید وبزای آمریکا برای ایرانیان(حذف پست بدون اطلاع رسانی)

پیش فرض پاسخ : اعمال محدودیتهای جدید وبزای آمریکا برای ایرانیا

نقل قول نوشته اصلی توسط yeganeh1364 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من می خوام برای پست داک اقدام کنم البته دکتریم از ایران هست و اگر نتونم جایی پیدا بکنم حتی برای دکتری دوم اقدام خواهم کرد. ولی می خوام بدونم با این شرایط فعلی احتمال اینکه به یه دختر محجبه ایرانی ویزا بدن چقدره؟ اگر خیلی کمه کلا امریکا رو ول کنم و دنبال جای دیگه باشم.
    ممنون
    سلام
    ربطش به حجاب چی هست من متوجه نمیشم؟!
    فرمان چیزی وجود داره هر کی حجاب داره بهش ویزا ندهند؟!

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science M-Tech JNTU Hyderabad India

سلام دوستان
    من می خوام برای پست داک اقدام کنم البته دکتریم از ایران هست و اگر نتونم جایی پیدا بکنم حتی برای دکتری دوم اقدام خواهم کرد. ولی می خوام بدونم با این شرایط فعلی احتمال اینکه به یه دختر محجبه ایرانی ویزا بدن چقدره؟ اگر خیلی کمه کلا امریکا رو ول کنم و دنبال جای دیگه باشم.
    ممنون
    در زمینه حجاب اروپایی ها بعضا قوانین سفت و سختی دارند اما آمریکا نه.

نقل قول نوشته اصلی توسط navidit نمایش پست ها
    در زمینه حجاب اروپایی ها بعضا قوانین سفت و سختی دارند اما آمریکا نه.
    این قوانین مربوط به روادید و یا اخذ اجازه ی اقامت نمیشه
    توی بعضی از کشورهای اروپایی جدیدن نماد های مذهبی توی بعضی از امکان یا مشاغل ممنوع هست.
    فقط محدود به حجاب نمیشه مربوط به تمامی نمادهایی که بیانگر مذهب خاصی میشوند میشود.

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science M-Tech JNTU Hyderabad India

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    این قوانین مربوط به روادید و یا اخذ اجازه ی اقامت نمیشه
    توی بعضی از کشورهای اروپایی جدیدن نماد های مذهبی توی بعضی از امکان یا مشاغل ممنوع هست.
    فقط محدود به حجاب نمیشه مربوط به تمامی نمادهایی که بیانگر مذهب خاصی میشوند میشود.
    این موضوع کاملا درسته، تصور کنید که داشتن حجاب یا هرگونه نمادهای مذهبی مثلا در محیط های آموزشی ممنوع باشه و یک خانم محجبه بره سفارت برای گرفتن ویزای تحصیلی، درسته که این قانون مربوط به صدور روادید نیست اما احتمال رد شدن ویزای دانشجویی این خانم به دلیل محجبه بودن بالا می رود.

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    سلام
    ربطش به حجاب چی هست من متوجه نمیشم؟!
    فرمان چیزی وجود داره هر کی حجاب داره بهش ویزا ندهند؟!
    تا جایی که من فهمیدم ویزای آمریکا و یا کلا ویزای هر جایی خیلی تحت تاثیر نظر افیسر هست و الانم با این شرایطی که پیش اومده میترسم حجاب تاثیر منفی داشته باشه رو نظر افیسر.
    پس یعنی به نظر شما حجاب داشتن یا نداشتن برای ویزای امریکا اصلا مهم نیست؟
    ویرایش توسط yeganeh1364 : May 21st, 2017 در ساعت 07:58 PM

Banned
    رشته و دانشگاه
    ME - WVU

تا جایی که من فهمیدم ویزای آمریکا و یا کلا ویزای هر جایی خیلی تحت تاثیر نظر افیسر هست و الانم با این شرایطی که پیش اومده میترسم حجاب تاثیر منفی داشته باشه رو نظر افیسر.
    حجاب کوچکترین تاثیری برای ویزا دادن نداره.
    آمریکا هم به راحتی میشه گفت یکی از ازادترین نقاط دنیا از این منظر هست. خیلی خیلی سخت شنیده شده در امریکا برای کسی که حجاب داره یا کلا نداره یا هر عقیده ای داره ازاری رسیده باشه. استثنات رو کنار میزارم چون همه جا یعنی به معنای واقعی همه جای دنیا است.

Junior Member asarin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - Azad University of Ahar

چنین اجازه ای رو ندارند و از آنجایی که applicant های محجبه زیادی برای ویزا مراجعه می کنند احتمال تبعیض بسیار پایین هست. be yourself

با همین استدلال میشه گفت، فردی که open پوشیده ممکنه ویزای دانشجویی اش رو از دست بده چون آفیسر فکر می کنه این به فکر فرار از ایران و محدودت های ایرانه و نمی خواد برگرده و ...

ولی مطمئنا همه جا گل و بلبل نیست، ممکنه تو فرودگاه هنگام ورود به قیافت نگاه کنند pat-down بیشتری داشته باشه یا سوال و جوابت کنند و...(یا بگن لپ تاپ / گوشی رو باز کن ببینیم با کیا در ارتباطی و ...) متاسفانه tsa ماه های اخیر به مسافرین اینچنین زیادی گیر میده(مخصوصا مردان)

در کل حجاب و پوشش عادی در سفارت جای نگرانی نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط navidit نمایش پست ها
    این موضوع کاملا درسته، تصور کنید که داشتن حجاب یا هرگونه نمادهای مذهبی مثلا در محیط های آموزشی ممنوع باشه و یک خانم محجبه بره سفارت برای گرفتن ویزای تحصیلی، درسته که این قانون مربوط به صدور روادید نیست اما احتمال رد شدن ویزای دانشجویی این خانم به دلیل محجبه بودن بالا می رود.
    در امریکا تا اونجایی که من اطلاع دارم هیچ قانونی در این رابطه وجود دارد
    در اروپا هم که وجود داره بحثش کاملن جدا هست با این قضیه درخواست روادید و اقامت
    مثلن در فرانسه بحث مانیپولاسیون یا شست شوی مغزی کودک توسط والدین با مذهب خاص بود که آیا حکومت باید بی تفاوت باشه نسبت به این کودک
    یا باید احساس مسئولیت کنه نسبت به شانس استفاده از امکانات و موقعیت ها اجتماعی این کودک به صورت یکسان مانند کودکان دیگری که توی یک قرعه کشی کور در فرانسه از والدینی با انواع و اقسام ادیان مختلف به دنیا میان
    باز تکرار میکنم این قضیه ربطی مثلن به دادن ویزا به یک خانم محجبه مسلمان یا یک خانم روحانی کاتولیک پیدا نمیکنه اصلن

اصلن مهم نیست
    آفیسر ها باید طبق پروتکل شون عمل کنند . و پروتکلی هم وجود ندارد که ویزا بر اساس داشتن تعلقات به مذهب خاصی رد شود.
    الان خانم های با حجاب امریکایی هستند که در المپیک شرکت میکنند تازه مدال هم میبرند برای امریکا
    https://en.wikipedia.org/wiki/Ibtihaj_Muhammad

Junior Member q1w2e3r4 آواتار ها

سلام دوستان.

کسی اطلاعی از آخرین تغییرات در فرمان مهاجرتی ترامپ داره؟ آیا میشه الان اقدام کرد برا ویزا و آیا کسی بوده که تو این شرایط بتونه ویزا بگیره و وارد آمریکا بشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)