صفحه 94 از 195 نخستنخست ... 4484858687888990919293949596979899100101102103104144194 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 931 تا 940 , از مجموع 1944

موضوع: اعمال محدودیتهای جدید وبزای آمریکا برای ایرانیان(حذف پست بدون اطلاع رسانی)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اعمال محدودیتهای جدید وبزای آمریکا برای ایرانیا

نقل قول نوشته اصلی توسط Cotton_Fields نمایش پست ها
    با توجه به عصبانیت ترامپ در توئیتر و شاکی بودنش از اینکه وزارت دادگستری نسخه تعدیل شده‌ی ممنوعیت رو به دادگاه عالی داده، به احتمال ۹۹.۹٪ بحث درباره نسخه دوم دستوره.

در اینصورت این ممنوعیت شامل حال کسایی که ویزا دارن نمی‌شه و حتی اگر دادگاه عالی اجراییش کنه، دوستانی که بعد از ۱۶ مارچ ویزا گرفتن می‌تونن وارد آمریکا بشن.
    آخه مساله اینجاست که effective date قانون دوم March 16 هست؛ مطابق چیزی که پایین نوشته:

(a) Scope. Subject to the exceptions set forth in subsection (b) of this section and any waiver under subsection (c) of this section, the suspension of entry pursuant to section 2 of this order shall apply only to foreign nationals of the designated countries who:

(i) are outside the United States on the effective date of this order;

(ii) did not have a valid visa at 5:00 p.m., eastern standard time on January 27, 2017; and

(iii) do not have a valid visa on the effective date of this order.

Junior Member

ممنون به خاطره نظرتون mohsen_fj
    شکی درش نیست به قوله شما ملت رغبته زیادی مثله گذشته برایه رفتن ندارن و من واقعا خوشحال می شم افراده مثبت گرایی مثل شما می بینم و امیدوار هستم همه چی حل بشه همونطور که گفتید.
    به قوله برنی سندرز تو یه برنامه ایی گفت ترامپ "آمریکا" یا نظره مردم نیست ولی متاسفانه به نظر من با اومدن همچین آدمه populist یا عوام فریبی جامعه دو قطبی می شه که ایالتی دموکراتی مثل اورگان شهره پورتلند چند روزه که ملت درگیر دعواهایه خودشون هستن به خاطره یه آدمه نژادپرست پس منه مهاجر یا توریست که از یکی از این کشورهایه مسلمان می رم آیا باید مثلا از ایلات تگزاس که ملت همه جمهوریخواه هستن بترسم!؟ درسته که همه جمهریخواها هم طرفدارش نیستن. مجموع صحبت ها پیروه صحبت شما هست که اون به چیزی که می خواست رسیده نه ترجیحا با "travel ban" با اکستریم وتینگ در خصوصه صدور ویزا.
    امیدوارم که دنیا روزهایه خوبی داشته باشه در آینده

بحث توی دادگاه الان شامل کسایی که ویزاهای معتبر یا گرین کارت دارند یا هر نوعی ویزای توی پاسشون خورده نیست
    لطفن دوستان به عقب بر نگردید. فرمان مهاجرتی دوم دستور کار هست نه اول

نقل قول نوشته اصلی توسط gears نمایش پست ها
    آخه مساله اینجاست که effective date قانون دوم March 16 هست؛ مطابق چیزی که پایین نوشته:

(a) Scope. Subject to the exceptions set forth in subsection (b) of this section and any waiver under subsection (c) of this section, the suspension of entry pursuant to section 2 of this order shall apply only to foreign nationals of the designated countries who:

(i) are outside the United States on the effective date of this order;

(ii) did not have a valid visa at 5:00 p.m., eastern standard time on January 27, 2017; and

(iii) do not have a valid visa on the effective date of this order.

حرف شما درسته و من به این نکته توجه نکرده بودم.
    اما به نظرم اگر ویزاهایی که تو این سه ماه دادن رو باطل کنن، مجددا باعث هرج و مرج تو مرزها و جنجال می‌شه. بنابراین فکر می‌کنم حتی در صورت تایید دادگاه عالی (که احتمالش معلوم نیست چقدره)، این دستور بازنویسی و به روز شه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Cotton_Fields نمایش پست ها
    حرف شما درسته و من به این نکته توجه نکرده بودم.
    اما به نظرم اگر ویزاهایی که تو این سه ماه دادن رو باطل کنن، مجددا باعث هرج و مرج تو مرزها و جنجال می‌شه. بنابراین فکر می‌کنم حتی در صورت تایید دادگاه عالی (که احتمالش معلوم نیست چقدره)، این دستور بازنویسی و به روز شه.
    ویزا های صادر شده و لیبل شد رو باطل نمیکنند
    الان حماقت ترامپ از ژانویه پیش که رییس جمهور شده توی دوران تکاملی خودش به درجه ای رسیده که ویزای صادر شده رو نباید باطلش کرد.

Junior Member

Talking پاسخ :

(CNN)Another federal court has ruled against President Donald Trump's revised executive order limiting travel from six predominately Muslim countries -- and like other courts, used his tweets against him.

The ruling from a three-judge panel of the Ninth Circuit Court of Appeals is yet another stinging loss from a court that similarly refused to reinstate Trump's original executive order on travel in February.

http://www.cnn.com/2017/06/12/politi...ban/index.html

Junior Member

درمورد زمان بندی بررسی در دادگاه عالی و احتمالاتی که ممکنه پیش بیاد، مقاله زیر خیلی خوب توضیح داده:

http://www.politico.com/story/2017/0...-appeal-239512

Junior Member

این لینک هم خوب توضیح داده:

http://abcnews.go.com/Politics/trave...ry?id=47997109

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

با گذشت 90 روز از فرمان ban دوم ترامپ و منقضی شدن آن، ترامپ اصلاحیه ای صادر کرد که بر اساس آن تاریخ موثر فرمان ban هفتاد و دو ساعت پس از روزی خواهد بود که دادگاه به نفع ترامپ رای دهد

Junior Member

سلام

با آرزویه موفقیت و جوابه مثبت و همچنین سریعتر شدن مرحله کلیرنس برایه تمام دوستان.
    این پست که دارم می ذارم نظره شخصی من هست و خبری رو از جایی نقل نمی کنم من به عنوانه کسی که 9 ماه هست منتظر ویزایه توریستی هستم فکر می کنم به غیر از این اکستریم وتینگ که دارن اجراش می کنن اولویت بندی ویزاها رو طوری گذاشتن که فکر می کنم ابتدا به دانشجوها و بعد کسانی که ویزاهایه کاری درخواست کردن و و و و و.... دیگر ویزاها و در آخر B2 یا همون ویزایه توریستی باشه "البته ممکن هست استثناء هم باشه" و احتمالا دیدگاهشون این هست که فرده توریستی که FBI چک خورده عجله ایی که نداره و اینکه مطمئنا ارزی هم که می بره کمکه شایانی به اقتصاده آمریکا نمی کنه پس اولویت اول می تونه نباشه "با این دولت جدید" امیدوارم دوستان از من ناراحت نشن و همونجور که در ابتدایه پیغامم گفتم کاره تمامه دوستان حل شه من به عنوانه کسی دارم صحبت می کنم که چند وقت یه باری وضعیت ویزام رو چک می کنم مطالب اینجا رو گه گاهی مطالعه می کنم و به کار و زنگی روزمره ادامه می دم ولی گاهی اوقات این تصور هم دارم که "عذرخواهی می کنم" عامیانه می نویسم در یه آب نمکی هستم این آب نمک خیلی هم غلیظه به این معنا که بله بالاخره کلرینس انجام میشه ولی بعد چه مدتی! با وجوده دوستانه دیگری که 12 ماه تا یک سال و بیشتر هم از من هستن ولی کاری از دستمون بر نمیاد!‌ باز هم آرزویه موفقیت و خبرهایه خوش برایه همه می کنم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)