صفحه 57 از 64 نخستنخست ... 7474849505152535455565758596061626364 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 561 تا 570 , از مجموع 639

موضوع: تمامی پرسش ها در مورد گرین کارت

پیش فرض پاسخ : تمامی پرسش ها در مورد گرین کارت

دونالد ترامپ اعلام کرد اعطای روادید آمریکا از طریق بخت آزمایی (لاتاری) را لغو می کند.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، رئیس جمهور منتخب آمریکا گفت: دولت او به برنامه فعلی بخت آزمایی برای اعطای ویزای گوناگونی Diversity Visa (لاتاری گرین کارد) خاتمه خواهد داد.

ترامپ به ریموند آرتور، مجری شبکه بی بی سی وان گفت دیگر لاتاری ویزا در کار نیست و امسال پایان اجرای این برنامه خواهد بود.

ترامپ افزود این یکی از گام‌های بسیاری است که او برای عمل به وعده‌های انتخاباتی‌اش در خصوص مهاجرت برخواهد داشت.

برنامه سالانه ویزای گوناگونی، روادید (آمریکا) را در اختیار کسانی می گذاشت که شرایط سختگیرانه اما ابتدایی را برای احراز صلاحیت داشته باشند. افراد شرکت کننده در مصاحبه اعطای روادید نیز از طریق بخت آزمایی و به شکل تصادفی توسط یک برنامه رایانه ای مشخص می‌شدند.

طبق برنامه ویزای گوناگونی، متقاضی روادید آمریکا باید تحصیلات در حد مقطع متوسطه (دبیرستان) یا معادل آن داشته باشد، یا طبق مفاد قوانین آمریکا از دو سال تجربه کاری برخوردار باشد.

آمارها نشان می دهد تاکنون چند میلیون خانواده از طریق برنامه ویزای گوناگونی به آمریکا مهاجرت کرده اند، اما دونالد ترامپ می گوید آمریکا نمی تواند میزبان همه دنیا باشد.

http://tabnak.ir/fa/news/644829/%D8%...B4%D9%88%D8%AF
    The world is not in your books and maps, it’s out thereGandalf /Hobbit
    The Road goes ever on and on -- Down from the door where it began ,,,Now far ahead the Road has gone -- And I must follow, if I can ,, Pursuing it with eager feet -- Until it joins some larger way ,,, Where many paths and errands meet --And whither then? I cannot say **** Bilbo baggins , lord of the rings by JRR TOLKIEN

Banned

خبرش الکیه دوست عزیز منبع خبری fake بوده ..

نقل قول نوشته اصلی توسط jahan96 نمایش پست ها
    خبرش الکیه دوست عزیز منبع خبری fake بوده ..
    The source for this news is usatoday-tv.com which has been cited in other websites. I am not sure how reliable is this source

Junior Member

سلام،
    دو تا سوال داشتم خوشحال میشم کسانی که با تجربه هستند کمک کنند. اول اینکه اگه در سربازی امریه یک سازمان دولتی رو بگیری برای گرفتن گرین کارت به مشکل میخوری یا نه؟ دوم در سربازی بین سپاه، ارتش و نیروی انتظامی کدومش برای راحت تر گرفتن گرین کارت بهتر است؟ بسیار ممنون

Junior Member

سلام
    اگر من PR کانادا رو داشته باشم، می توانم برای گرین کارت آمریکا اقدام کنم؟

Member mehrad0098 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مکانیک ت.مرکز

دوستان چندتا سوال از خدمتتون داشتم
    1-برای گرفتن گرین کارت در حالت لاتاری باید از قبل یا کلا پولی پرداخت کرد؟
    2-برای گرین کارت حالت تمدیدی وجود داره که بشه از امریکا یه مدت طولانی بیرون بود؟چه راهی و چطور؟
    کیس:3*****2017
    ds260: 5/5/2016
    نتیجه: ویزا یک ضرب
    اولین ورود:20/feb/2017

Junior Member

عزیز برای گرین کارت وقرعه کشی لاتاری اصلأ و ابدٱ هیچ وجهی و پولی لازم نیست،فقط باید در سایت لاتاری گرین کارت آمریکا ثبت نام نمایید به همین سادگی،،
    در مورد خروج از امریکا با داشتن گرین کارت شما باید شش ماه از سال را در امریکا باشید و طی ۵ سال برای پاسپورت و سیتیزن امریکا اقدام میکنید،، در کل داشتن گرین کارت نیاز به تمدید نداره و شما به راحتی می‌توانید به امریکا وارد و خارج شوید
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehrad0098 نمایش پست ها
    دوستان چندتا سوال از خدمتتون داشتم
    1-برای گرفتن گرین کارت در حالت لاتاری باید از قبل یا کلا پولی پرداخت کرد؟
    2-برای گرین کارت حالت تمدیدی وجود داره که بشه از امریکا یه مدت طولانی بیرون بود؟چه راهی و چطور؟

Member mehrad0098 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مکانیک ت.مرکز

نقل قول نوشته اصلی توسط Fammaj نمایش پست ها
    عزیز برای گرین کارت وقرعه کشی لاتاری اصلأ و ابدٱ هیچ وجهی و پولی لازم نیست،فقط باید در سایت لاتاری گرین کارت آمریکا ثبت نام نمایید به همین سادگی،،
    در مورد خروج از امریکا با داشتن گرین کارت شما باید شش ماه از سال را در امریکا باشید و طی ۵ سال برای پاسپورت و سیتیزن امریکا اقدام میکنید،، در کل داشتن گرین کارت نیاز به تمدید نداره و شما به راحتی می‌توانید به امریکا وارد و خارج شوید
    سلام
    من لاتاری رو برنده شدم و الان در امریکا هستم منتهی روی پاکتی که از سفارت گرفتم نوشته شده بود برای گرفتن گرین کارت ( که به صورت پستی به محل ارسال میشه) بایی از قبل مبلغ 165 دلار به سازمان شهروندی پرداخت بشه
    و سوال دومم این هست که چون من دانشجو هستم در ایران و هزینه ی رفت و امد بالا هست میخوام یه مدت طولانی رو خارج از مرزهای امریکا باشم برای همین عرض کردم
    کیس:3*****2017
    ds260: 5/5/2016
    نتیجه: ویزا یک ضرب
    اولین ورود:20/feb/2017

Junior Member

اره برا گرفتن گرین کارت مبلغ باید ارائه شود ،البته الان مبلغش ۲۲۰$شده،، منظور من از زمان شرکت در قرعه کشی تا قبل از مصاحبه است،، در مورد خروج طولانی از امریکا چون شما تازگی گرین کارت گرفته اید پس همون شش ماه از سال صدق میکنه،،

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrad0098 نمایش پست ها
    سلام
    من لاتاری رو برنده شدم و الان در امریکا هستم منتهی روی پاکتی که از سفارت گرفتم نوشته شده بود برای گرفتن گرین کارت ( که به صورت پستی به محل ارسال میشه) بایی از قبل مبلغ 165 دلار به سازمان شهروندی پرداخت بشه
    و سوال دومم این هست که چون من دانشجو هستم در ایران و هزینه ی رفت و امد بالا هست میخوام یه مدت طولانی رو خارج از مرزهای امریکا باشم برای همین عرض کردم

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science M-Tech JNTU Hyderabad India

با سلام خدمت دوستان گرامی

من به تازگی با ویزای مهاجرتی F11 (فرزند مجرد بالای 21 سال یک شهروند آمریکا) وارد آمریکا شده ام، می خواستم بدانم که حدودا بعد از چه مدت کارت گرین کارت خودم را از طریق پست دریافت می کنم.

با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)