صفحه 10 از 64 نخستنخست 123456789101112131415161718192060 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 639

موضوع: تمامی پرسش ها در مورد گرین کارت

Junior Member mehdi123mehdi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : تمامی سوالات در مورد گرین کارت

یکی از دوستان با کمک وکیل این کارو یک ساله انجام دادند

نقل قول نوشته اصلی توسط hamann نمایش پست ها
    با سلام
    اگر پدر و مادر گرین کارت داشته باشند (هنوز citizen نیستند) برای بچه هاشون که بالای 21 سال هستند چقدر زمان می برد کارشون درست شود؟
    "Impossible is a word to be found only in the dictionary of fools"
    Napoleon Bonaparte

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

مسلما نمیشه. شک نکنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط class77 نمایش پست ها

من می خوام از بیروت برای ویزای دانشجوییم اقدام کنم، بعد که ویزامو گرفتم مدارکمو واسه گرین کارت بفرستم که هر دوشو داشته باشم و یک سالم الکی عقب نیفتم، بعضی دوستان میگن میشه، بعضی هام میگن نمیشه اما هنوز جواب مشخصی نگرفتم اگه کسی قبلا این کارو کرده یا اطلاع داره لطفا اطلاعاتشو از ما دریغ نکنه..
    Napoleon Bonaparte

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : fellowship ها میتونن RA هم بگیرن و بعد با اون برای GREEN CARD اقدام کنن؟

لاتاری های ایران فقط دوبی یا آنکارا میشه برن.

نقل قول نوشته اصلی توسط ustun نمایش پست ها
    من وقتی تو لاتاری (گرین کارت) برنده شدم داخل فرمها ترکیه رو برای مصاحبه انتخاب کرده بودم.ماه آینده برام وقت مصاحبه در آنکار گذاشتند. ولی من الان تو هند هستم و دانشجو. دانشگاه نمی ذاره قبل از تمام شدن ترم خارج از هند شم. من می خوام محل مصاحبه رو از ترکیه به هند تغییر بدم. چطوری اینکارو می تونم انجام بدم؟
    با سفارت آمریکا در هند تماس گرفتم ، اونا گفتند که اونا هیچ اطلاعی ندارند .با خود آمریکا تماس گرفتم اونا گفتند باید با دوتا سفارت در ترکیه و هند هماهنگ کنم.گیج شدم.
    داخل نامه اومده که باید تا 30 september ویزا رو گرفته باشم وگرنه کنسل می شه.
    Napoleon Bonaparte

Member babak1234 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Aalto University, Master in strategy

پیش فرض پاسخ : fellowship ها میتونن RA هم بگیرن و بعد با اون برای GREEN CARD اقدام کنن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi123mehdi نمایش پست ها
    لاتاری های ایران فقط دوبی یا آنکارا میشه برن.
    اتفاقا پارسال کسانی که در محل دیگری خارج از ایران بودند که سفارت آمریکا داخلش بوده و اونجا ساکن بودند رفتند اونجا ها مصاحبه کردند . ترکیه و امارات برای کسانی است که در ایران اقامت دارند . سال قبل خیلی ها مثلا لندن . فرانکفورت و جاهای دیگر هم مصاحبه داشتند .فقط باید با هر دوتا سفارت هماهنگ بشه که ببینند که امکان جابه جایی هست یا نه به این دلیل که وقت مصاحبه شما مشخص شده است . اگر قبل از مشخص شدن زمان مصاحبه شما در هند بودی و سفارت آمریکا در هند را انتخاب می کردید به احتمال فراوان در هند مصاحبه می شدید . به نظر من بهتر است که شما با سفارت ترکیه هماهنگ کنید که این امکان وجود داره که مدارک شما به هند ارجاع داده بشه . بازم هم با سفارت آمریکا تماس بگرید و تمام این مورد را به جز توضیح دهید .
    Share your knowledge. It is a way to achieve immortality

Junior Member

من از برندگان لاتاری 2013 هستم میخواستم بدونم کسی هست که براش وقت سفرات معین شده باشه؟ برای 2013 منظورم هست. ممنون

سلام
    می خواستم بدونم آیا سن پدر و مادر در زمان دریافت گرین کارت برای بچه هاشون تأثیر داره؟
    مثلاً پدر که سنش بالا هست و گرین کارت داره نمی تونه برای بچش که بالای 21 هست و ازدواج کرده، زود تر گرین کارت بگیره ؟ قانونی وجود نداره ؟
    مثلاً اگر پدر من بخواد برای من که ازدواج کردم گرین کارت بگیره باید چند سال صبر کنه تا سیتیزن بشه و بعدش تازه 10 سال طول داره تا به من و خونوادم گرین کارت بدن ؟
    مرسی

Junior Member

با سلام
    اقدام برای گرین کارت آمریکا برای کسی که همسرش سیتیزن آمریکا است و الان حدود 6 سال است که در ایران زندگی می کند و 4 سال است که ازدواج کرده است از کجا و چگونه باید شروع کند. چه مدارکی نیاز است؟چه مدت طول می کشد؟آیا فرد سیتی زن می تواند از ایران اقدام کند یا باید در آمریکا باشد و از آنجا اقدام کند؟ آیا سایتی وجود دارد که از آنجا راهنمایی گرفت؟یا اینکه از دوستان عزیز کسی اینجا هست که راهنمایی کامل کند؟
    با تشکر

Junior Member

سلام به همه دوستان عزیز،
    من تازه عضو این سایت شدم. قبولی لاتاری 2012 هستم و به امید خدا 16 نوامبر برای 4 هفته می ریم لس آنجلس. سوالی که داشتم اینه که ما توی فرمها آدرس یکی از دوستانمون توی میامی رو دادیم و الان اولین ورود ما به آمریکا از لس آنجلسه ، تکلیف گرین کارت و ssn ما چی می شه ؟ اتوماتیک می ره میامی ؟ لازمه ما بریم میامی یا موقع ورود آدرس جدید می خوان ازمون؟ به طور کلی مراحل و زمان دریافت گرین کارت و ssn به چه ترتیبه؟

Junior Member

سلام خدمت دوستان گرامی من از اون کسانی که تجربه مصاحبه دارن می خوام که لطف کنن بگن که خانم من برنده الاتاری 2013 می باشد ولی ما اسپانسر نداریم فقط من بنام خودم یک منرل مسکونی تجاری دارم وحساب بانکی که خوب کار می کنه ومغازه که سرقفلی می باشه می خواستم بدونم چون خانم من برنده شده ومن زیر مجموعه اون هستم می شه برای ارائه مالمک وحساب بانک اموالی که به نام من هست نشون بدم یا باید همه رو به نام خانمم بکنم اگه اطلاع کافی دارید ومطمئن هستید جواب منو بدهید با کمال تشکر

Junior Member

سلام
    برای کسی که قصد اقامت داره ولی پدرش نماینده م ج ل س ا یر ا ن ه مشکل پیش نمیاد؟
    نمیخام بخاطر من اینجا دردسر بیوفتن
    خانوادم مخالفند من با همسرم قصد داریم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)