صفحه 11 از 64 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 639

موضوع: تمامی پرسش ها در مورد گرین کارت

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : تمامی سوالات در مورد گرین کارت

نقل قول نوشته اصلی توسط zahragrs نمایش پست ها
    سلام
    برای کسی که قصد اقامت داره ولی پدرش نماینده م ج ل س ا یر ا ن ه مشکل پیش نمیاد؟
    نمیخام بخاطر من اینجا دردسر بیوفتن
    خانوادم مخالفند من با همسرم قصد داریم.
    بیشتر مقامات ایران بچه هاشون اقامت یا تابعیت امریکا و کانادا رو دارند!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    بیشتر مقامات ایران بچه هاشون اقامت یا تابعیت امریکا و کانادا رو دارند!
    من با بیشتری ها کاری ندارم.چون با هیچ خانواده ای رابطه نداریم.اونا همگی با هم دنبال منافعشونن
    اونها خانوادگی اهل رفتنن. ولی من خودم بخاطر عقاید خودم میخام برم نه از طریق پدرم. اونا از طریق رابطه ها سریع میرن......

در رابطه با سوال خودم اگه راهنمایی کنید ممنون میشم.

Junior Member

سلام، در قسمت زیپ کد چی باید نوشته بشه؟

Junior Member

سلام
    يه سوال برام پيش اومده
    اگه كسي برنده بشه و بتونه گرين كارتش رو بگيره ، آيا بايد بلافاصله به آمريكا بره يا اينكه هر وقت دلش خواست ميره. محدوديت زماني براي مهاجرت وجود داره؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : fellowship ها میتونن RA هم بگیرن و بعد با اون برای GREEN CARD اقدام کنن؟

سلام
    خانواده من از طریق خویشاوندی تونستن همه مراحل گرفتن گرین کارتو طی کنن.در حال حاظر سفارت آمریکا در ایروان تو پاسپورت همشون مهر ویزای مهاجرتی برای 6 ماه رو زده. اما برادرم دانشجوست و فقط میتونه 20 روز از کشور خارج بشه. ممکنه تو این مدت گرین کاردش براش پست نشه و اون مجبور شه با پاسپورت از آمریکا خارج شه و بعدا مادرم گرین کارتشو براش بیاره. این میتونه اشکالی براش ایجاد کنه؟ ممکنه گرین کارتشو بگیرن؟

Member ali_m4057 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Transportation and Highway Engineering

سلام
    من برای fall 2013 میخوام اپلای کنم برای PhD, الانم که گرین کارت باز شده میخوام ثبت نام بکنم ولی از چند نفر شنیدم که اگه سفارت بفهمه که برای گرین کارت ثبت نام کردم بهم ویزای (دانشجویی) نمیدن یا به مشکل بر میخورم..
    این قضیه جقدر صحت داره؟
    ممنون
    روزی پس از انکه بر نیروی بادها ، امواج،جزر و مد یا جاذبه مسلط شدیم ، نیروی عشق را متوجه خداوند خواهیم کرد. آنگاه برای دومین بار در تاریخ جهان ، انسان آتش را کشف خواهد کرد. تیلارد دوشاردن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر سخت افزار - دانشگاه آزاد

کدپستی را بنویسید
    فايل نامبر كبك: 02/06/2010 -- ارسال نامه فایل نامبر از سوریه: 06/06/2010 -- دریافت نامه فایل نامبر در تهران: 03/08/2010
    ارسال ایمیل پیگیری: 05/02/2011 -- دریافت نامه دعوت به مصاحبه از طریق ایمیل: 09/02/2011 -- روز مصاحبه: 04/04/2011(Refuse) -- به جاش با لاتاری اومدم USA

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر سخت افزار - دانشگاه آزاد

دوست عزیز
    شما اگر برنده لاتاری بشین ، بعد از مراحل اداری که حتی ممکنه تا 1.5 سال طول بکشه ، و ان شاء الله بعد از قبولی در مصاحبه ، با ویزا وارد آمریکا می شوید.
    از 2 هفته تا 3 ماه طول میکشه که کارت فیزیکی شما آماده بشه و به دست شما برسه.
    گرین کارت فیزیکی اعتبار 10 ساله داره که هر 10 سال باید تمدید شه. با اتمام اعتبار 10 سال کارت از اعتبار می افته نه اقامت شما.
    اما اقامت دائم شما در آمریکا به چند دلیل دیگه ممکنه باطل بشه ، یکی از این دلایل اینه که بیش از 1 سال خارج از آمریکا باشید و ...

Abandoning Permanent Resident Status
    You may be found to have abandoned your permanent resident status if you:
    Move to another country intending to live there permanently
    Remain outside of the United States for more than 1 year without obtaining a reentry permit or returning resident visa. However, in determining whether your status has been abandoned, any length of absence from the United States may be considered, even if less than 1 year
    Remain outside of the United States for more than 2 years after issuance of a reentry permit without obtaining a returning resident visa. However, in determining whether your status has been abandoned any length of absence from the United States may be considered, even if less than 1 year
    Fail to file income tax returns while living outside of the United States for any period
    Declare yourself a “nonimmigrant” on your tax returns

منابع رو معرفی می کنم خودتون مطالعه کنید:
    USCIS > Green Card > After a Green Card is Granted > Maintaining Permanent Residence

I Am a Permanent Resident
    فايل نامبر كبك: 02/06/2010 -- ارسال نامه فایل نامبر از سوریه: 06/06/2010 -- دریافت نامه فایل نامبر در تهران: 03/08/2010
    ارسال ایمیل پیگیری: 05/02/2011 -- دریافت نامه دعوت به مصاحبه از طریق ایمیل: 09/02/2011 -- روز مصاحبه: 04/04/2011(Refuse) -- به جاش با لاتاری اومدم USA

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_m4057 نمایش پست ها
    سلام
    من برای fall 2013 میخوام اپلای کنم برای PhD, الانم که گرین کارت باز شده میخوام ثبت نام بکنم ولی از چند نفر شنیدم که اگه سفارت بفهمه که برای گرین کارت ثبت نام کردم بهم ویزای (دانشجویی) نمیدن یا به مشکل بر میخورم..
    این قضیه جقدر صحت داره؟
    ممنون
    نه دوست عزیز هیچ مشکلی پیش نمیاد

Junior Member

کسی که :
    گرین کارت آمریکا رو داره،
    ساکن ایرانه
    و مرتب شش ماه یکبار به آمریکا رفت و آمد میکنه،
    ولی سیتیزن نیست.

میتونه برای برادر متاهلش تقاضای گرین کارت و مهاجرت کنه؟
    اگه آره حدودا چقدر طول میکشه؟
    و اگه آره، غیر از طی شدن زمان انتظار، چه مدارک یا شبهاتی در عدم پذیرشش میتونه وجود داشته باشه؟

ممنون میشم جواب بدید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)