صفحه 14 از 64 نخستنخست ... 456789101112131415161718192021222324 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 639

موضوع: تمامی پرسش ها در مورد گرین کارت

Senior Member mdemehri آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مشاهدات و تجربيات شما در آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط en milad نمایش پست ها
    بله تحت شرایطی که 1 سازمان بررسی میکنه
    2.مراحل پیچیده ای داره
    3.اگه اینطور اطلاق بشه که شما طی 1 قرار این ازدواج رو صورت دادید گرین کارت شما باطل خواهد شد
    4.بله
    5.خیر چون شما همچنان 1 دانشجو هستید
    6.هیچ چیز غیر ممکن نیست
    مرحله ی 2 اصن هم پیچیده نیست فقط باید 3 سال همسر شخص سیتیزن باشه بعدشم که سیتیزن شد می تونه جدا شه.
    وقتی یکی به سئوالتون جواب می ده از روی وظیفه نیست، از رو لطفه....اینو یاد بگیرید که تشکر کنید.... آفرین!
    از پاسخ به هر گونه سئوال شخصی معذوریم. حتی شما دوست عزیز

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط mdemehri نمایش پست ها
    مرحله ی 2 اصن هم پیچیده نیست فقط باید 3 سال همسر شخص سیتیزن باشه بعدشم که سیتیزن شد می تونه جدا شه.
    یعنی بعد ازدواج گرین کارت میگیره و اگر 3 سال ازدواج ادامه پیدا کنه سیتیزن میشه؟
    اگر قبل 3 سال جدا بشند گرین کارت که باطل نمیشه؟ میتونه چون گرین کارت گرفته درس رو ول کنه یا پارت تایم کنه و بره دنبال کار؟

ApplyAbroad Veteran
    Radian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Arizona State University

نقل قول نوشته اصلی توسط transformer نمایش پست ها
    اگر قبل 3 سال جدا بشند گرین کارت که باطل نمیشه؟ میتونه چون گرین کارت گرفته درس رو ول کنه یا پارت تایم کنه و بره دنبال کار؟
    باطل میشه .
    Arizona State University / Alumnus, Class of 2015 / Materials Science & Solid State Electronics, PhD
    دریچه ای به زندگی در آمریکا : اینستاگرام

Senior Member mdemehri آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط transformer نمایش پست ها
    بله گرین کارت می گیره و باید سه سال همسر اون شخص باشه تا سیتیزن شه. حتی یکی از سئوالهایی که موقع مصاحبه ی سیتیزنی می پرسن در مورد همین هست.
    قبل از سه سال جدا بشه گرین هم باطل می شه...یعد که گرین باطل می شه حق کار و چیزای دیگه هم اتوماتیک از بین میره.
    اگه اینجوری بود که همه می یومدن ازدواج می کردن گرین رو می گرفتن 2 هفته بعد هم جدا می شدن 703419_teehee.gif
    وقتی یکی به سئوالتون جواب می ده از روی وظیفه نیست، از رو لطفه....اینو یاد بگیرید که تشکر کنید.... آفرین!
    از پاسخ به هر گونه سئوال شخصی معذوریم. حتی شما دوست عزیز

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تمامی پرسش ها در مورد گرین کارت

سلام دوستان
    مادر من سیتیزن امریکاس و برای من درخواست گرین کارت داده. معمولا چند سال طول میکشه تا نوبت ویزا گرفتنم بشه؟
    البته بگم که پرونده ام دارای Priority Date: 2008,May هست.
    من مرتب بولتن های ویزا رو چک میکنم اما نمیتونم برآورد دقیقی از اینکه چند سال دیگه زمان میبره داشته باشم.
    ممنون میشم اگه تجربه ای با این شرایط دارین ، راهنمایی کنین.

با درود.
    دوستان من میخوام در مورد دریافت گرین کارت از طریق ویزای کاری سئوال کنم.
    من مشمول ویزای EB-3 میشم.ولی وکلا میگن که پروسه اون نزدیک 7 سال طول میکشه؟آیا این موضوع حقیقت داره؟و اینکه اگر من خودم در آمریکا حضور داشته باشم و از داخل آمریکا این پروسه رو آغاز و دنبال کنم آیا این 7 سال کوتاه تر خواهد شد؟اگه این ویزای EB-2 بود پروسش کوتاه تر بود؟
    با سپاس فراوان.

دوستان یک سوال دارم. خیلی حوابش برام مهمه.
    من قراره با اقایی ازدواج کنم که تاره گرین کارت گرفته، من خودم در اروپا زندگی میکنم، میگن اگر ازدواح کنیم پروسه 4 یا 5 ساله داره که به من هم گرین کارت بدم و در تمام این مدت حق ورود به امریکارو ندارم.
    با خیلی از وکیلها خرف ردم ولی هرکی یک زمانی و یک راه حلی رو میگه . خواستم بپرسم اگر وارد امریکا بشم ) با ویزای تحصیلی مثلا) و اونحا مدارک ازدواح و درخواست گزین کارتو بدم. اون وقت میتونم تو امریکا باشم تا نویتم برسه؟ حتی اگه ویزای تحصیلیم تموم بشه با درسو ول کنم :دی و هنوز نوبتم نرسیده باشه، میشه تو امریکا بمونم ( یا استناد به اینکه همسرم اونحاست، یهم ویزای کو اپلیکنت یدن مثلا)؟

یا بهتره که منتظر بمونم سیتیزن شه که خدود 4 سال طول میکشه و یعد عقد رسمی کنیم که مشمول قانون همسر سیتیزن شم و کارم سریعتر شه؟

از کمکتون سپاسگدارم پیشاپیش.
    ....<br />نامه بر باد... نامه بر اب.. نامه های بی جواب<br />به نشون و نام اون که اومد و رفت مثل یه خواب<br />....<br />جه غریبه این دل من

سلام ایا امکان سفر به ایران بعد از گرفتن h1 و قبل از گرفتن گرین کارت وجود داره؟ اخه برای گرفتن گرین کارت باید چند سال تو صف بمونم و اگه اجازه ی سفر به ایران نداشته باشم که خیلی سخت میشه! اگه اجازه ی سفر وجود داره،شرایطش چیه؟ محدودیتش چیه؟ ممنون از پاسختون

Junior Member

سلام.سال نو همه مبارک
    نمیدونم آیا سوال من مربوط به این فروم میشه یا نه.اگر نه از الان معذرت خواهی میکنم.
    من ایران هستم و نامزدم 10 ماهه پیش رفت امریکا از طریق لاتری ..من برای مهاجرت به کبک اقدام کردم و همون طوری که میدونین خیلی طول میکشه..شنیدم که میگن بعد از ازدواج با کسی که گرین کارت داره ولی هنوز سیتیزن نیست خیلی طول میکشه تا بشه برای همسر ویزا گرفت..واسه همین به این فکر افتادم که از طریق دانشجویی وارد امریکا بشم و بعدش اونجا ازدواج کنیم ولی نمیدونم آیا این بهترین راه هست یا نه؟ آیا بهتره صبر کنیم تا نامزدم سیتیزن بشه و بعد ازدواج کنیم؟ خواهش میکنم اگر کسی همین شرایط رو داشته مارو راهنمایی کنه ..که بهترین راه چیه ؟
    یا اگر امکانش هست یه مشاور حقوقی تو این زمینه به من معرفی کنین.
    یک دنیا ممنونم .

Junior Member

پیش فرض پاسخ : لاتاري 2014

سلام خدمت دوستان گل
    چون نمیتونم تاپیک ایجاد کنم ، پس سوالمو اینجا میپرسم
    آیا دولت آمریکا به کسی که سرمایه دار باشه ویزا میده ؟؟؟؟؟؟؟
    ببینید من پدرم وضعش خوبه ، خودمم بچه مایه دارم دیگه
    میخواستم ببینم راهی هست که سوای تحصیل ، کار ، سرمایه گذاری ، به من ویزا بدن
    با اینکه وضعم خوبه ولی حوصله سرمایه گذاری هم ندارم ، فقط میخوام برم آمریکا با پول پدرم زندگی کنم ، آیا راهی هست به نظر شما ؟؟
    لاتاری هم نمیخوام

دوستان اگر سوال تکراریه ، بنده رو به تاپیک مربوطه ارجاع بدن لطفا
علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)