صفحه 4 از 64 نخستنخست 123456789101112131454 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 639

موضوع: تمامی پرسش ها در مورد گرین کارت

Junior Member

پیش فرض پاسخ : لطفا کسانی که گرین کارد دارند پاسخ بدن!!!!!!

کارت با کرام‌الکاتبین است! اگر لب مرز بروی صددرصد بر می‌گردانند. اگر دلایل کافی برای موجه بودن غیبت داشته‌باشی و سابقه سکونت نسبتا طولانی (بالای دو سال) در آمریکا داشته باشی می‌توانی به سفارت آمریکا در یکی از کشورهایی که مراجعه کننده‌ی ایرانی قبول می‌کنند (معمولا ترکیه یا امارات) مراجعه کنی. قبل از مراجعه باید با آنها مکاتبه کرده و ضمن طرح مشکل خود از آنها وقت بخواهی. به تشخیص کنسول ممکن است بتوانی اجازه بازگشت بگیری ولی تأیید مجدد گرین کارت خودش پروسه‌ی دیگری دارد که ممکن است رد شود و ناچار شوی علی‌رغم ورود به آمریکا دوباره برگردی ایران. در آن صورت برای دریافت مجدد گرین کارت حداکثر در نقطه‌ی صفر خواهی بود. معمولا زیر صفری چون این خودش سوء سابقه می‌شود.

Member GODO آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سوالاتی در مورد گرین کارت

سلام بهتر بود سوالتون رو دقیق تر میپرسیدین تا ما هم م دقیق تر جواب میدادیم !
    نگاه کنین کلا گرین کارت آمریکا به همین سادگی به دست هیچ کس نمیرسه ...حالا میخوا کانادایی باشه یا ایرانی ! اما خب خلاصه فرقه بین کانادایی و ایرانی !
    شما شاید بعد از چندین سال زندگی در آمریکا براتون شرایطی مهیا بشه که بتونید در خواست اقامت دائم رو به سازمان مهاجرت آمریکا بدین سوال دوم شما که مدت گرفتنش چه قدره ...واقعا گنگه ....شما از 1 بگیر تا 20 سال ( جواب من هم گنگ باشه دیگه )
    دارندگان گرین کارت تا موقعی که پاس آمریکایی نگرفتن نمیتونند بیشتر از 6 ماه خارج از کاناداباشن !و اگر بیشتر از 6 ماه در خارج از کانادا وقتشون رو بگذرونند باید بعد از ورود به آمریکا به دادگاه برن تا دلیل قانع کننده بیاورند و گر نه گرین کارتشون باطل میشه ..
    ممنون !
    بیشتر آدم‌های دنیا دیوانه بودند. آن بخشی هم که دیوانه نبودند، عصبی بودند. آن بخش هم که دیوانه یا عصبی نبودند، احمق بودند.
    چارلز بوکوفسکی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nikiii نمایش پست ها
    تقریبا میشه گفت به شانستون بستگی داره ...من داداشم 5 سال بود نرفته بود وقتی هم رفت هیچ کس باش کاری نداشت...البته اون یه کلکی زد ...با یکی از اشناهامون رفت که سیتی زن اونجا بود...در نتیجه وقتی مدرک اونو دیدیه بودن دیگه دنبال جزئیات کار داداشم نرفته بودن...شما هم اگه می توونین همچین کاری کنین
    من در مورد مرز زمینی چیزی نمی دونم !!می شه بیشتر توضیح بدین!شاید یه روز به درد خورد...
    مرز زميني مثل كانادا يعني بري كانادا/مكزيك از طريق مرز زميني با ماشين بري آمريكا.من مي خواستم برم ونكوور بعد خالم بياد دنبالم با ماشين بريم سياتل.ولي الان پشيمان شدم.پاسمو عوض مي كنم .از مرز هوايي ميرم ولي اونجا بايد دروغ بگم كه مثلا 2 ماه بيشتر بيرون نبودم اونم بستگي به شانسم داره!!!!!!! واسم دعا كن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط whoman66 نمایش پست ها
    کارت با کرام‌الکاتبین است! اگر لب مرز بروی صددرصد بر می‌گردانند. اگر دلایل کافی برای موجه بودن غیبت داشته‌باشی و سابقه سکونت نسبتا طولانی (بالای دو سال) در آمریکا داشته باشی می‌توانی به سفارت آمریکا در یکی از کشورهایی که مراجعه کننده‌ی ایرانی قبول می‌کنند (معمولا ترکیه یا امارات) مراجعه کنی. قبل از مراجعه باید با آنها مکاتبه کرده و ضمن طرح مشکل خود از آنها وقت بخواهی. به تشخیص کنسول ممکن است بتوانی اجازه بازگشت بگیری ولی تأیید مجدد گرین کارت خودش پروسه‌ی دیگری دارد که ممکن است رد شود و ناچار شوی علی‌رغم ورود به آمریکا دوباره برگردی ایران. در آن صورت برای دریافت مجدد گرین کارت حداکثر در نقطه‌ی صفر خواهی بود. معمولا زیر صفری چون این خودش سوء سابقه می‌شود.
    اين جور كه تو ميگي من بي خيال گرين كاردم بشم ديگه؟ من اكتبر دارم ميرم يكم به من روحيه بدين !!!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : داشتن green card و ادامه تحصیل

ببخشید،من اگه رفتم اونجا چطور میتونم وارد دانشگاه بشم؟یعنی با داشتن گرین کارد وارد هر دانشگاهی میشه شد؟ کسایی که اونجا مدرسه رفتن رو حتما بر اساس یه معدلی مثل دیپلم وارد دانشگاه میکنن دیگه...من که از مدرسه های اونجا فارغ التحصیل نشدم؟

Member GODO آواتار ها

پیش فرض پاسخ : داشتن green card و ادامه تحصیل

سلام
    مسلما داشتن گرين به معني ان نيست كه شما هر دانشگاهي كه دلتون خواست بريد ...اين طوري كه من شنيدم اول از همه از شما مدرك آيلز ميخوان ! چون شما كه زبان مادرتون انگليسي نيست ؟!
    در مورد ديژلم هم همينطوره ! اونجا روي معدل ديژلم ايرانتون حساب ميكنند ! و البته بستگي به ظرفيت و توانايي هاي شما ، ميتوانيد وارد دانشگاه و يا كالج مورد علاقتون بشين !
    مرسي
    بیشتر آدم‌های دنیا دیوانه بودند. آن بخشی هم که دیوانه نبودند، عصبی بودند. آن بخش هم که دیوانه یا عصبی نبودند، احمق بودند.
    چارلز بوکوفسکی

ممنون!
    دقیقتر نمیدونم چطور بگم!نگاه کنید مثلا فردی که سیتیزن کانادا هستش !1-چطور میتونه بره امریکا و گرین کارتش رو بگیره؟!(مثلا" از طریق ویزای کار؟!)2-طول مدتی که امکان داره بهش بدن؟!3-موقعه ای که گرفت قبل از 6 ماه باید یه سر بزنه (مثلا دو سه روز)بعد مشکلی پیش نمی یاد؟(اما من شنیده بودم که کتر از یکسال نمیتونه خارج از امریکا باشه)

Member GODO آواتار ها

سلام
    1- فردي كه شهروند كانادا محسوب بشيه براي دريافت گرين كارت بايد همون كارهايي رو انجام بده كه ايراني ها انجام ميدهند ! ولي با يكك سري تفاوت هاي فاحش ! مثلا من نميدونم كه آيا كاناديي ها ميتونند در قرعه كشي ساليانه ي گرين كارت آمريكا شركت كنند يا نه ؟! چون همان طور كه ميدونييد قصد آمريكا براي گرين كارت به قول خودشون ايجاد تنوع فرهنگي است ! در ضمن مثلا شما اگر ستيزن كانادا باشين و تخصص هم داشته باشين به طور مسلم پيدا كردن كار براتون تو آمريكا خيلي راحت تر ميشه ! و ميشه از طريق ويزاي كار ي رفت و بعد از اون هم اقدام براي دريافت اقامت دائم آمريكا !
    2- در مورد زمانش : اگر لاتاري باشه كه يه پروسه ي يك ساله است . اگر ويزاي كار باشه كه حداقل پنج ساله است ( و حتي بيشتر ) . ازدواج با ستيزن آمريكا يا كسي كه داراي گرين كارت آمريكا هست باعث ميشه كه شما هم گرين كارت دار بشين و البته زمانش هم من از دو سال شنيدم تا كمتر و حتي بيشتر ! 3- اگر شما گرين كارت رو گرفتين و رفتين ساكن آمريكا شدين و از اون گيت مخصوصه مهاجر ها رد شدين ...اين حق رو ندارين كه بيشتر از 6 ماه از كشور خارج بشين ! و اگر بيشتر شد بعد از ورود به خاك آمريكا بايد به دادگاه بريد ! البته من شنيدم براي موقعيت هاي ضروري و ناچاري ميشه يه اجازه هايي گرفت !
    چارلز بوکوفسکی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sonia نمایش پست ها
    اين جور كه تو ميگي من بي خيال گرين كاردم بشم ديگه؟ من اكتبر دارم ميرم يكم به من روحيه بدين !!!
    سلام منم دقیقا مثل توم رفتمم سفارت گفتن نمیتونی بری منم گفتم باشه
    حالا برای دو هفته دیگه بلیط دارم :d البته شانس اوردم reject نشدم
    یه اقای اونجا بود گفت من 30 سال پیش گرین کارت گرفتم که بعد 25 سال دوری از امریکا سال 2005 دوباره برگشت .دریغ از یک سوال .پسرشم وقتی بیبیی بوده رفته که اونم بعد 17 سال برگشته بود الانم اونجاست
    بزرگترین توصیه به شما اینه که از لس انجلس اتلانتا میامی و اینا نرین چون گیر میدن من خودم دارم میرم واشنگتن.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تمامی سوالات در مورد گرین کارت

یه سوال دارم نمیدونم دقیقا کجا باید مطرح کنم ولی...من دو هفته دیگه با مادر و پدرم میرم ترکیه که مصاحبه دارم...الانم از سربازی معاف شدم ولی کارتم نیومده هنوز...به همین دلیل گذزنامه بزای سفرهای علمی گرفتم...حالا من رفتم اونجا اگه قبول کردن که بهم گرین کارت بدن روی پاسپورتم مهر گرین کارت میزنن...ما بعدش میایم ایران و من منتظر می مونم تا کارت معافیتم بیاد که پاسپورت دائم بگیرم...ولی وقتی پاسپورت دائمم بیاد روش مهر گرین کارت نیست که درسته؟روی پاس موقتم زدن تو سفارت ترکیه؟
    حالا من باید چی کار کنم تا اون مهر روی پاسپورت دائمم هم باشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)