صفحه 54 از 64 نخستنخست ... 44445464748495051525354555657585960616263 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 540 , از مجموع 639

موضوع: تمامی پرسش ها در مورد گرین کارت

Senior Member

پیش فرض پاسخ : تمامی پرسش ها در مورد گرین کارت

نقل قول نوشته اصلی توسط Waveguid نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون، سیتیزن نیستن. گرین کارت دارن. چقدر بیش تر از 2 سال حدودا؟ 3سال؟ 4سال؟ تو مدت فارغ التحصیلی من تا گرفتن کارت سبز، من باید برگردم ایران؟
    و
    واسه ایشون چقدر طول میکشه که سیتیزن بشن؟ اگه کمتر از ۲ ساله، بهتر هست که وایسین اول ایشون سیتیزن بشن و بعدش سریع واسه گرین کارت شما اقدام کنن. اونجوری خیلی سریعتر هست. ولی اگه سیتیزن شدن ایشون بیشتر از این مدت طول میکشه شاید بهتر باشه خودتون مستقیم واسه گرین کارت اقدام کنین ( از طریق کار و اینا). با وکیل هم مشاوره داشته باشین بد نیست. بعصی از دانشگاهها خدمات مجانی یا ارزون رو واسه اینجور مشاوره هایی میدن.

Junior Member fun_9990 آواتار ها

سلام دوستان میشه یه نفر به من جواب بده که ایا این لاتاری گرین کارت روش خاصی داره برای پر کردن فرم ؟ یعنی بازه زمانی بخصوص و از این قبیل موارد ؟ من الان 4-5 سالی هست ثبت نام می کنم قبول نمی شم !

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط fun_9990 نمایش پست ها
    سلام دوستان میشه یه نفر به من جواب بده که ایا این لاتاری گرین کارت روش خاصی داره برای پر کردن فرم ؟ یعنی بازه زمانی بخصوص و از این قبیل موارد ؟ من الان 4-5 سالی هست ثبت نام می کنم قبول نمی شم !
    شانس قبولی لاتاری گرین کارت از یک درصد هم کمتر است. یعنی یکنفر 70-60 سال پیاپی شرکت کنه تازه شانسش 50-50 میشه.

سلام
    آیا لاتاری هم تکمیل ظرفیت داره؟ من قبلا شنیده بودم که امکانش هست تکمیل ظرفیت بذارن

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط masoudgh1990 نمایش پست ها
    سلام
    آیا لاتاری هم تکمیل ظرفیت داره؟ من قبلا شنیده بودم که امکانش هست تکمیل ظرفیت بذارن
    نخیر از اول دو برابر ظرفیت رو اعلام میکنند و بعد از بین اونها انتخاب میکنند. همه اونهایی که اسمشون درمیاد لزوما پذیرفته نمیشوند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط masoudgh1990 نمایش پست ها
    سلام
    در سایتشون گفته میشه که دوباره چک کنید شاید تکمیل ظرفیتی باشه اما طبق گفته دوستمون در بالا، در عمل چنین چیزی پیش نمیاد.

سلام دوستان
    وقتي ميرين براي مصاحبه به سفارت آمريكا اگر قبول شدين ويزا تا چه مدتي مياد. شرايط من جوري هست كه از ايران برم تركيه ديگه نميتونم برگردم. آيا تا ١ماه مياد؟. سپاسگذارم

Junior Member

سلام بچه ها.من تازه اين سايت پيدا كردم
    يه سوال داشتم اگه ميتونين كمك كنيد
    من مصاحبه خود را ژانويه در آنكارا انجام دادم.كاتاگوري f3 هستيم.پدر و مادرم ويزاشونو گرفتن و سفر كردن گرين كارتشونم به دستشون رسيد.اما من ap(اف بي آي چك)خوردم
    مي خواستم بدونم اگه كسي كه براي ما تقاضا داده ( مادر بزرگم) برگرده ايران و نخواد ديگه بر آمريكا براي زندگي يا مثلا خدايي نكرده فوت كنن ديگه ويزا شامل حال من نميشه؟
    فقط ببخشيد من نميدونم سوالمو بايد در اين تاپيك مطرح ميكردم يا نه.

Junior Member

سلام
    اگه اينشالاه يه ضرب ويزاتون بدن ٣ تا ٧ روز كاري ميفرستن پست.اما اگه اف بي آي چك بخورين خدايي نكرده ،كه ديگه معلوم نيست.من كيسهايي كه ميشناسم اكثرا بالاي يك ساله خودمم دارم ميرم تو ٦ ماه.اما هر كيسي باهم فرق داره

Junior Member

سلام دوستان

کسی متواند راجع به سوال های گرین کارد راهنمایی کند؟

شرایط برای این که شامل وام های دانشجوی دمستیک بشویم چیه؟ می شود موقع تحصیل در آمریکا برای دانگاه دیگر اپلای کرد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)